Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808

Eredménylisták

1.Hegyhát Kupa terepfutó verseny

I. Hegyhát kupa

 

Pályánkénti eredmények

 


 

5 Km   

 

1     13 Nemes Bálint             01 Béri Balog Ádám Ált.  FR1        20:41    0:00

2     79 Vásárhelyi Szabolcs      02 Körmend               FR1        21:40    0:59

3     78 Csapó Balázs             74 Sorokpolány           FR3        23:01    2:20

4     35 Kovács István            82 IPA Szombathely       FR2        24:03    3:22

5     10 Rónafalvi Lili           00 Bolyai J. Gimnázium   NR1        25:03    4:22

6     80 Vásárhelyi Éva           68 Körmend               NR3        25:40    4:59

7     76 Kiss Levente             01 Kőszeg                FR1        25:46    5:05

8     84 Gergely Péter            87 Gyulafirátot          FR2        26:12    5:31

9      9 Kiricsiné Horváth Henr   74 Kőszeg                NR3        26:19    5:38

10    36 Kovács Beatrix Klára     02 Bolyai J. Gimnázium   NR1        27:33    6:52

11    83 Molnár Tibor             79 Sárvár                FR2        27:41    7:00 12    72 Csányi Tamás             78 Enying                FR2        29:24    8:43

13    55 Dr. Horváth Dóra         81 Szombathely           NR2        30:33    9:52

14    87 Kovács József Tibor      70 IPA Szombathely       FR3        31:34   10:53

15    70 Ozsváth Anett            88 Lepsény               NR2        40:53   20:12

 

           1 Tóth Balázs                  82 Vép                   FR2         n.i.        

           2 Márk Andrea                  77 Vép                   NR2         n.i.        

           3 Prisznyák Gábor              77 Vép                   FR2         n.i.        

          31 Tóth Zoltán                  88 Sárvár                FR2         n.i.        

          34 Szücs-Bakonyi Tamás          90 Sárvár                FR2         n.i.        

          53 Toldi József                 86 Sárvár                FR2         n.i.         

          54 Babári Mária                 75 Kőszeg                NR3         n.i.        

          56 Vass Rita                    75 Jákfa                 NR3         n.i.        

          58 Bajnok Dóra                  92 Kám                   NR2         n.i.        

 

 

 

10 km   

 

1     74 Nagy Patrik              92 Szoese                FK2        39:37    0:00

2     16 Horváth Krisztián        77 Kőszeg                FK2        48:55    9:18 3     39 Fülöp László             77 Celldömölk            FK2        49:22    9:45

4     61 Ládi János               51 Bakonyi Tajfutó Klub  FK4        50:16   10:39

5     85 Horváth Zsolt            69 Táplánszentkereszt    FK3        50:37   11:00

6     14 Molnár József            74 Sárvár                FK3        50:41   11:04

7     62 Vincze Attila            72 Szombathely           FK3        50:46   11:09

8      4 Farkas Dóra              93 Nemeskolta            NK2        51:30   11:53

8      5 Kiss Zoltán István       92 Ajka                  FK2        51:30   11:53

10    27 Darics Róbert            73 Sárvár                FK3        52:51   13:14

11    22 Kővári Gábor             80 Szombathely Futóklub  FK2        52:59   13:22

12    15 Nagy Tibor               72 IPA Szombathely       FK3        53:12   13:35

13     6 Horváth Ervin            85 Ikervár               FK2        54:25   14:48

14    45 Kiss Gábor               74 Kőszeg                FK3        54:27   14:50

15    52 Kelemen Tibor            63 Dozmat                FK3        54:54   15:17

16    81 Sinka László             79 Sárvár                FK2        56:39   17:02

17    63 Kleczl Beáta             72 Szombathely           NK3        56:56   17:19

18    64 Boros Zoltán             48 Sopron Trail          FK4        56:57   17:20

19    46 Kissné Radnai Gina       78 Kőszeg                NK2        57:28   17:51

20    17 Kósa Szilvia             72 Ajka                  NK3        58:10   18:33

21    71 Kovács Benedek           91 Decatlon Szombathely  FK2        58:32   18:55

22    44 Tóth Zsuzsanna           62 Ágfalva               NK3        59:23   19:46

23     8 Simon Tamás              85 Öreglak               FK2      1:00:13   20:36

24    60 Pátkai Attila            70 Szombathely Futóklub  FK3      1:00:31   20:54

25    73 Gáspár Gergő             87 Decatlon Szombathely  FK2      1:02:23   22:46

26    12 Nemesné Udvardi Ildikó   71 IPA Szombathely       NK3      1:02:34   22:57  27    24 Fonyó Sándor             56 Veszprém              FK4      1:05:37   26:00

28    66 Halmoczki Bernadett      85 Sárvár                NK2      1:30:42   51:05

29    33 Császti Júlia            76 Kőszeg                NK3      2:03:40 1:24:03

 

           7 Eső András                   74 Veszprém              FK3         n.i.        

          65 Tömördi Ági                  63 Sopron Trail          NK3         n.i.        

 

 

 

21 km   

 

1     25 ifj. Fonyó Sándor        80 Veszprém              FH2      1:22:22    0:00

2     37 Fábrics Gábor            87 Megyehíd              FH2      1:31:12    8:50  3     68 Haraszti Zsolt           67 Sárvár                FH3      1:38:50   16:28

4     49 Gódor Béla               68 Kőszegi Triatlon      FH3      1:40:13   17:51

5     57 Ugróczky Barna           71 Horst Tappert baráti  FH3      1:41:04   18:42

6     38 Varga Enikő              90 Szombathely           NH2      1:46:36   24:14

7     82 Verasztó Bálint          83 Szergény              FH2      1:47:06   24:44

8     67 Haraszti Viktória        77 Sárvár                NH2      1:47:54   25:32  9     69 Ringelhann Fanni         90 Focus Team Hungary    NH2      1:49:05   26:43

10    43 Fehér István             90 Nagycenk              FH2      1:50:10   27:48

11    21 Faragó Dávid             90 Szombathely Futóklub  FH2      1:50:32   28:10

12    50 Dr. Koltai Miklós        61 SZoESE                FH4      1:52:31   30:09

13    32 Gombás Miklós            75 Lukácsháza            FH3      1:53:31   31:09

14    29 Kern Zsolt               69 Szombathely           FH3      1:54:04   31:42

15    42 Wagner Anna              82 Szombathely Futóklub  NH2      1:54:58   32:36

16    28 Regős Éva                81 Szombathely Futóklub  NH2      1:54:59   32:37

17    47 Petz László              57 Katafa                FH4      1:56:42   34:20

18    11 Velencei József          71 Szombathely Futóklub  FH3      1:58:54   36:32

19    86 Veladics András          83 Szombathely           FH2      2:01:46   39:24

20    41 Kovács Bálint            84 Szombathely Futóklub  FH2      2:02:05   39:43

21    51 Geröly Csaba             61 SZoESE                FH4      2:05:55   43:33

22    18 Szabó Ferenc             71 Ajka                  FH3      2:06:51   44:29

23    20 Krancz Judit             72 Kőszeg                NH3      2:09:40   47:18

24    48 Hende Judit              74 Szombathely           NH3      2:28:40 1:06:18

25    59 Kovács László            81 Lenti                 FH2      2:42:54 1:20:32

 

          26 Futó Marianna                83 Szombathely           NH2         n.i.        

          30 Zsömle Krisztián             80 Celldömölk            FH2         n.i.        

 

 

I. Hegyhát kupa

 

Eredmények

 


 

 

Női 5km -18    

 

    1 Rónafalvi Lili             Bolyai J. Gimnázium       25:03

    2 Kovács Beatrix Klára       Bolyai J. Gimnázium       27:33

 

 

Női 5km 19-39   

 

    1 Dr. Horváth Dóra           Szombathely               30:33

    2 Ozsváth Anett              Lepsény                   40:53

 

      Márk Andrea                Vép                        n.i.

      Bajnok Dóra                Kám                        n.i.

 

 

Női 5km 40-54    

 

    1 Vásárhelyi Éva             Körmend                   25:40

    2 Kiricsiné Horváth Henrie   Kőszeg                    26:19

 

      Babári Mária               Kőszeg                     n.i.

      Vass Rita                  Jákfa                      n.i.

 

 

Női 10km 19-39

 

    1 Farkas Dóra                Nemeskolta                51:30

    2 Kissné Radnai Gina         Kőszeg                    57:28

    3 Halmoczki Bernadett        Sárvár                  1:30:42

 

 

Női 10km 40-54

 

    1 Kleczl Beáta               Szombathely               56:56

    2 Kósa Szilvia               Ajka                      58:10

    3 Tóth Zsuzsanna             Ágfalva                   59:23

    4 Nemesné Udvardi Ildikó     IPA Szombathely         1:02:34

    5 Császti Júlia              Kőszeg                  2:03:40

 

      Tömördi Ági                Sopron Trail               n.i.

 

 

Női 21km 19-39

 

    1 Varga Enikő                Szombathely             1:46:36

    2 Haraszti Viktória          Sárvár                  1:47:54

    3 Ringelhann Fanni           Focus Team Hungary      1:49:05

    4 Wagner Anna                Szombathely Futóklub    1:54:58

    5 Regős Éva                  Szombathely Futóklub    1:54:59

 

      Futó Marianna              Szombathely                n.i.

 

 

 

 

Női 21km 40-54

 

    1 Krancz Judit               Kőszeg                  2:09:40

    2 Hende Judit                Szombathely             2:28:40

 

 

Férfi 5km -18  

 

    1 Nemes Bálint               Béri Balog Ádám Ált.      20:41

    2 Vásárhelyi Szabolcs        Körmend                   21:40

    3 Kiss Levente               Kőszeg                    25:46

 

 

Férfi 5km 19-39

 

    1 Kovács István              IPA Szombathely           24:03

    2 Gergely Péter              Gyulafirátot              26:12

    3 Molnár Tibor               Sárvár                    27:41

    4 Csányi Tamás               Enying                    29:24

 

      Tóth Balázs                Vép                        n.i.

      Prisznyák Gábor            Vép                        n.i.

      Tóth Zoltán                Sárvár                     n.i.

      Szücs-Bakonyi Tamás        Sárvár                     n.i.

      Toldi József               Sárvár                     n.i.

 

 

Férfi 5km 40-54

 

    1 Csapó Balázs               Sorokpolány               23:01

    2 Kovács József Tibor        IPA Szombathely           31:34

 

 

Férfi 10km 19-39  

 

    1 Nagy Patrik                Szoese                    39:37

    2 Horváth Krisztián          Kőszeg                    48:55

    3 Fülöp László               Celldömölk                49:22

    4 Kiss Zoltán István         Ajka                      51:30

    5 Kővári Gábor               Szombathely Futóklub      52:59

    6 Horváth Ervin              Ikervár                   54:25

    7 Sinka László               Sárvár                    56:39

    8 Kovács Benedek             Decatlon Szombathely      58:32

    9 Simon Tamás                Öreglak                 1:00:13

   10 Gáspár Gergő               Decatlon Szombathely    1:02:23

 

 

Férfi 10km 40-54  

 

    1 Horváth Zsolt              Táplánszentkereszt        50:37

    2 Molnár József              Sárvár                    50:41

    3 Vincze Attila              Szombathely               50:46

    4 Darics Róbert              Sárvár                    52:51

    5 Nagy Tibor                 IPA Szombathely           53:12

    6 Kiss Gábor                 Kőszeg                    54:27

    7 Kelemen Tibor              Dozmat                    54:54

    8 Pátkai Attila              Szombathely Futóklub    1:00:31

 

      Eső András                 Veszprém                   n.i.

 

 

 

Férfi 10km 55+   

 

    1 Ládi János                 Bakonyi Tajfutó Klub      50:16

    2 Boros Zoltán               Sopron Trail              56:57

    3 Fonyó Sándor               Veszprém                1:05:37

 

 

Férfi 21km 19-39

 

    1 ifj. Fonyó Sándor          Veszprém                1:22:22

    2 Fábrics Gábor              Megyehíd                1:31:12

    3 Verasztó Bálint            Szergény                1:47:06

    4 Fehér István               Nagycenk                1:50:10

    5 Faragó Dávid               Szombathely Futóklub    1:50:32

    6 Veladics András            Szombathely             2:01:46

    7 Kovács Bálint              Szombathely Futóklub    2:02:05

    8 Kovács László              Lenti                   2:42:54

 

      Zsömle Krisztián           Celldömölk                 n.i.

 

 

Férfi 21km 40-54

 

    1 Haraszti Zsolt             Sárvár                  1:38:50

    2 Gódor Béla                 Kőszegi Triatlon        1:40:13

    3 Ugróczky Barna             Horst Tappert baráti    1:41:04

    4 Gombás Miklós              Lukácsháza              1:53:31

    5 Kern Zsolt                 Szombathely             1:54:04

    6 Velencei József            Szombathely Futóklub    1:58:54

    7 Szabó Ferenc               Ajka                    2:06:51

 

 

Férfi 21km 55+

 

    1 Dr. Koltai Miklós          SZoESE                  1:52:31

    2 Petz László                Katafa                  1:56:42

    3 Geröly Csaba               SZoESE                  2:05:55

 

 

 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német