Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808

Eredménylisták

2.Óház 10 futás

II. Óház 10 hegyi terepfutó verseny    V 2016.05.01. 

 Hely Név                        Text1                       Idő 

 

női középtáv - Előzetes eredmények  12:58  

    1 Gurisatti Gréta            Kőszeg                  1:01:49 
    2 Tánczos Regina             Kőszeg                  1:01:58 

 

női középtáv 1 Előzetes eredmények  12:58  

    1 Kissné Radnai Gina         Kőszeg                    44:34 
    2 Takács Ildikó              Szombathely Futóklub      56:14 

 

női középtáv 4 Előzetes eredmények  12:58  

    1 Kelemen Szilvia            Kőszegi Futótársak        41:45 
    2 Hajdu Krisztina            Szombathely               45:32 

 

női hosszútáv  Előzetes eredmények  12:58  

    1 Varga Enikő                Szombathely             1:22:58 
    2 Sulyok Enikő               Rum                     1:25:39 
    3 Futó Marianna              Szombathely             1:37:25 
    4 Lendvai Anikó              Cák                     1:44:42 

 

férfi középtáv Előzetes eredmények  12:58  

    1 Windisch András            Kőszeg                    42:05 
    2 Pilisz Ákos                Kőszeg                    45:33 
    3 Kiss Levente               Kőszeg                    49:25 

 

férfi középtáv Előzetes eredmények  12:58  

    1 Ábrahám Gergely            Alpok Cicles              32:48 
    2 Maitz Balázs               Alpok Cicles              33:06 
    3 Cser András                Nagykanizsa               45:39 

 

férfi középtáv Előzetes eredmények  12:58  

    1 Garami Árpád               4sport                    35:45 
    2 Kern Zsolt                 Szombathely               42:28 
    3 Kiss Gábor                 Kőszeg                    43:35 

 

férfi középtáv Előzetes eredmények  12:58  

    1 Petz László                Katafa                    40:54 

 

férfi hosszútá Előzetes eredmények  12:58  

    1 Jacsev Sámuel              Szoese/Goc              1:07:40 

 

férfi hosszútá Előzetes eredmények  12:58  

    1 Tornai András              Cák                     1:10:01 
    2 Kupi Krisztián             Egervölgy               1:12:27 
    3 Horváth Bálint             Rum                     1:16:05 
    4 Hajós Kornél               KKE Alpok Cycles        1:19:28 
    5 Cseh Attila                Szombathely             1:24:48 
    6 Dr.Gábriel Mátyás          Szombathelyi Futóklu    1:27:35 
    7 Kovács Benedek             Decatlon Szombathely    1:34:49 

 

férfi hosszútá Előzetes eredmények  12:58  

    1 Gódor Béla                 Kőszegi Triatlon és     1:16:54 
    2 Ugróczky Barna             Kapuzárási PSE          1:18:01 
    3 Gombás Miklós              Lukácsháza              1:23:15 
    4 Pádár István               Kőszegi Futótársak      1:24:33 
    5 Velencei József            Szombathelyi Futóklu    1:32:40 
    6 Kelemen Tibor              Szombathely             1:34:18 
    7 Pátkai Attila              Szombathely Futóklub    1:44:02 
    8 Böröcz Tamás               Kőszeg                  1:48:05 

 

férfi hosszútá Előzetes eredmények  12:58  

    1 Molnár Károly              Kőszeg                  1:31:17 
    2 Dr.Koltai Miklós           SZOESE                  1:31:49 
    3 Geröly Csaba               SZOESE                  1:34:30 

 

Váltó Hoszú  ( Előzetes eredmények  12:58  

    1 Kőszegi Gazellák                                   1:26:33 
    2 Prestissimo                                        1:28:17 

 

Váltó közép  ( Előzetes eredmények  12:58  

    1 Vizslányok                                           58:40 

 

Abszolút eredmények

 Hely Rajtsz Név                        Szül Text1                 Kat          Idő    Kül. 

 

Közép  

    1    120 Ábrahám Gergely              91 Alpok Cycles          FK2        32:48    0:00 
    2    118 Maitz Balázs                 77 Alpok Cycles          FK2        33:06    0:18 
    3     14 Garami Árpád                 66 4sport.hu               FK3        35:45    2:57 
    4      5 Petz László                  57 Katafa                FK4        40:54    8:06 
    5     41 Kelemen Szilvia              71 Kőszegi Futótársak    NK3        41:45    8:57 
    6     25 Windisch András              01 Kőszeg                FK1        42:05    9:17 
    7     66 Kern Zsolt                   69 Szombathely           FK3        42:28    9:40 
    8     11 Kiss Gábor                   74 Kőszeg                FK3        43:35   10:47 
    9     28 Kissné Radnai Gina           78 Kőszeg                NK2        44:34   11:46 
   10    113 Hajdu Krisztina              71 Szombathely           NK3        45:32   12:44 
   11     51 Pilisz Ákos                  02 Kőszeg                FK1        45:33   12:45 
   12     48 Cser András                  90 Nagykanizsa           FK2        45:39   12:51 
   13     38 Kiss Levente                 01 Kőszeg                FK1        49:25   16:37 
   14    117 Takács Ildikó                80 Szombathely Futóklub  NK2        56:14   23:26 
   15     92 Vizslányok                                            VK         58:40   25:52 
   16    123 Gurisatti Gréta              04 Kőszeg                NK1      1:01:49   29:01 
   17    122 Tánczos Regina               03 Kőszeg                NK1      1:01:58   29:10 

 

Hosszú  (25/31 Előzetes eredmények  13:03  

    1    114 Jacsev Sámuel                98 Szoese/Goc            FH1      1:07:40    0:00 
    2    128 Tornai András                81 Cák                   FH2      1:10:01    2:21 
    3     67 Kupi Krisztián               81 Egervölgy             FH2      1:12:27    4:47 
    4    125 Horváth Bálint               81 Rum                   FH2      1:16:05    8:25 
    5     33 Gódor Béla                   68 Kőszegi Triatlon és   FH3      1:16:54    9:14 
    6     86 Ugróczky Barna               71 Kapuzárási PSE        FH3      1:18:01   10:21 
    7     18 Hajós Kornél                 96 KKE Alpok Cycles      FH2      1:19:28   11:48 
    8     49 Varga Enikő                  90 Szombathely           NH2      1:22:58   15:18 
    9     82 Gombás Miklós                75 Lukácsháza            FH3      1:23:15   15:35 
   10      4 Pádár István                 67 Kőszegi Futótársak    FH3      1:24:33   16:53 
   11     50 Cseh Attila                  77 Szombathely           FH2      1:24:48   17:08 
   12    126 Sulyok Enikő                 95 Rum                   NH2      1:25:39   17:59 
   13     26 Kőszegi Gazellák                                      VH       1:26:33   18:53 
   14     73 Dr.Gábriel Mátyás            83 Szombathelyi Futóklu  FH2      1:27:35   19:55 
   15     39 Prestissimo                                           VH       1:28:17   20:37 
   16    121 Molnár Károly                58 Kőszeg                FH4      1:31:17   23:37 
   17     43 Dr.Koltai Miklós             61 SZOESE                FH4      1:31:49   24:09 
   18     47 Velencei József              71 Szombathelyi Futóklu  FH3      1:32:40   25:00 
   19    111 Kelemen Tibor                63 Szombathely           FH3      1:34:18   26:38 
   20     42 Geröly Csaba                 61 SZOESE                FH4      1:34:30   26:50 
   21    116 Kovács Benedek               91 Decatlon Szombathely  FH2      1:34:49   27:09 
   22     21 Futó Marianna                83 Szombathely           NH2      1:37:25   29:45 
   23    112 Pátkai Attila                70 Szombathely Futóklub  FH3      1:44:02   36:22 
   24    127 Lendvai Anikó                79 Cák                   NH2      1:44:42   37:02 
   25    115 Böröcz Tamás                 69 Kőszeg                FH3      1:48:05   40:25 

 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német