Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808

Eredménylisták

4.Karankó Kupa 2016.évi

Vasi terepfutó sorozat a Karankó Kupáért H 2016.01.25. 16:05
  készítette: OE2003 © Stephan Krämer 2008

 Hely Név                        egyesület                      Idõ 



Nõi 3 km -10    

    1 Tamási Eszter              SZoESE                    21:28 



Nõi 3 km 10-13 

    1 Kovács Anna                SZoESE                    16:40 
    2 Juhász-Tóth Eszter         SZoESE                    18:29 
    3 Szalai Csenge              SZoESE                    21:49 
    4 Horváth Léna               SZoESE                    22:44 



Nõi 3 km 14-18   

    1 Kiss Nóra                  SZoESE                    16:41 
    2 Kiss Virág                 SZoESE                    19:49 
    3 Takács Kitti               SZoESE                    21:14 
    4 Prém-Börényi Rita          SZoESE                    22:11 
    5 Darics Nikolett            Sárvári Kinizsi SE        23:46 



Nõi 3 km 18+    

    1 Süle Szilvia               Szoese                    16:45 
    2 Porkoláb Adrien                                      22:10 
    3 Kiss-Vincze Eszter                                   22:13 
    4 Koczka Gabriella           Haladás                   23:00 



Nõi 10 km -18   

    1 Bódi Doroti                ZTC                     1:06:35 
    2 Rövid Boglárka             ZTC                     1:12:02 



Nõi 10 km 19-39  

    1 Császár Éva                GOC                       52:06 
    2 Varga Enikõ                Megyehíd                  52:49 
    3 Wagner Anna                Szombathelyi Futóklu      59:21 
    4 Takács Andrea                                      1:01:56 
    5 Takács Viktória            Szombathelyi Futóklu    1:11:04 
    5 Berta Viktória                                     1:11:04 
    6 Számedli Dóra                                      1:19:40 

      Regõs Éva                  Szombathelyi Futóklu       n.i. 
      Dr. Kolcsárné Sárecz Éva   Trió Egerszeg ZTC          n.i. 



Nõi 10 km 40-54 

    1 Tóth Zsuzsanna                                     1:06:56 
    2 Szekunda Györgyi           SZoESE                  1:07:07 
    3 Hende Judit                                        1:12:25 
    4 Pékné Dobronics Ilona      SZoESE                  1:13:17 
    5 Virágh Krisztina           Szombathely             1:19:37 
    5 Poórné Beáta                                       1:19:37 



Férfi 3 km -10 

    1 Árvay Csongor              SZoESE                    18:30 
    2 Mézes Botond Csegõ         GOC                       22:15 

      Illés András               SZoESE                     n.i. 
      Horváth Zétény             SZoESE                     n.i. 



Férfi 3 km 10-13 

    1 Tullner Áron               SZoESE                    16:43 
    2 Darics Benedek             SZoESE                    17:05 
    3 Tóth Ágoston               SZoESE                    18:44 
    4 Kovács Ábel                SZoESE                    20:56 
    5 Lakó Bálint                SZoESE                    21:11 
    6 Szalai Kristóf             SZoESE                    21:45 

      Marosi Ákos                GOC                        n.i. 
      Molnár Péter               GOC                        n.i. 
      Veszelszki Márton          GOC                        n.i. 



Férfi 3 km 14-18  

    1 Veszelszki Barnabás        GOC                       16:52 

Férfi 3 km 18+   

    1 Kovács Benedek             Decatlon                  18:52 
    2 Kiss Barna                                           21:10 
    3 Morva Arnold Attila        Decatlon                  21:55 


Férfi 10 km -18  

    1 Jacsev Sámuel              GOC                       42:38 
    2 Szalay Levente             GOC                       47:39 
    3 Szele Bálint               GOC                       57:09 
    4 Fülöp Dávid                GOC                     1:03:54 
    5 Bognár Zoltán              GOC                     1:06:21 
    6 Dröszler Mátyás            GOC                     1:06:36 

      Balogh András              GOC                        n.i. 



Férfi 10 km 19-39 

    1 Petrovics Alex             SZoESE                    42:47 
    2 Ifj. Fonyó Sándor          VEDAC                     45:19 
    3 Fábrics Gábor              Megyehíd                  45:31 
    4 Gorza István               Szombathelyi Futóklu      46:13 
    5 Fekete Ágoston             ZTC                       47:20 
    6 Kiss Kornél                ZTC                       50:11 
    7 Hajós Kornél               KKE Alpok Cycle-www.      52:46 
    8 Fehér István                                         52:49 
    9 Papp Gergõ                 Szombathelyi Futóklu      54:38 
   10 Zambó Szabolcs                                       55:42 
   11 Kõvári Gábor               Szombathelyi Futóklu      59:21 
   12 Kovács Bálint              Szombathelyi Futóklu    1:01:18 
   13 Gyõrffy Kristóf            GOC                     1:03:43 
   14 Bödõ Imre                  Szombathelyi Futóklu    1:04:33 

      Galavits Patrik                                       n.i. 
      Ágotha Dávid               GOC                        n.i. 
      Kummer Norbert             SZoESE                     n.i. 
      Ábrahám Gergely                                       n.i. 



Férfi 10 km 40-54  

    1 Garami Árpád               Pannonsport - www.4s      46:15 
    2 Mézes Tibor Sólyom         GOC                       47:21 
    3 Gódor Béla                 Kõszegi Triatlon és       49:51 
    4 Kiss Sándor                SZoESE                    51:01 
    5 Döbör Imre                 Szombathelyi Futóklu      52:22 
    6 Pádár István               Kõszeg Futótársak         52:54 
    7 Darics Róbert                                        54:04 
    8 Kovács Balázs              SZoESE                    54:30 
    9 Koczka Tibor               Haladás                   54:36 
   10 Kern Zsolt                                           55:11 
   11 Gombás Miklós                                        55:19 
   12 Velencei József            Szombathelyi Futóklu    1:00:31 
   13 Tóth László                                        1:00:48 
   14 Kelemen Tibor                                      1:03:05 
   15 Pátkai Attila              Szombathelyi Futóklu    1:04:30 
   16 Tömösközi Tamás            KTT                     1:08:15 

      Takács Balázs              Szombathelyi Futóklu       n.i. 



Férfi 10 km 55+ 

    1 Ládi János                 Bakonyi Tájfutó Klub      56:06 
    2 Kóczán János                                         56:45 
    3 Fonyó Sándor                                       1:05:44 





 

Vasi terepfutó sorozat a Karankó Kupáért

H 2016.01.25. 16:08
Részidõs eredmények készítette: OE2003 © Stephan Krämer 2008

  Hely Név                                                   Idõ                                                                                                                     



Nõi 3 km -10  (1)                             3.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(69)        C                                                                                                   

     1 Tamási Eszter                                       21:28    13:12    21:28                                                                                                   
                                                                    13:12     8:16                                                                                                   



Nõi 3 km 10-13  (4)                           3.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(69)        C                                                                                                   

     1 Kovács Anna                                         16:40     9:55    16:40                                                                                                   
                                                                     9:55     6:45                                                                                                   
     2 Juhász-Tóth Eszter                                  18:29    11:15    18:29                                                                                                   
                                                                    11:15     7:14                                                                                                   
     3 Szalai Csenge                                       21:49    12:53    21:49                                                                                                   
                                                                    12:53     8:56                                                                                                   
     4 Horváth Léna                                        22:44    13:14    22:44                                                                                                   
                                                                    13:14     9:30                                                                                                   



Nõi 3 km 14-18  (5)                           3.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(69)        C                                                                                                   

     1 Kiss Nóra                                           16:41    10:01    16:41                                                                                                   
                                                                    10:01     6:40                                                                                                   
     2 Kiss Virág                                          19:49    11:47    19:49                                                                                                   
                                                                    11:47     8:02                                                                                                   
     3 Takács Kitti                                        21:14    11:14    21:14                                                                                                   
                                                                    11:14    10:00                                                                                                   
     4 Prém-Börényi Rita                                   22:11    13:12    22:11                                                                                                   
                                                                    13:12     8:59                                                                                                   
     5 Darics Nikolett                                     23:46    13:20    23:46                                                                                                   
                                                                    13:20    10:26                                                                                                   



Nõi 3 km 18+  (4)                             3.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(69)        C                                                                                                   

     1 Süle Szilvia                                        16:45    10:03    16:45                                                                                                   
                                                                    10:03     6:42                                                                                                   
     2 Porkoláb Adrien                                     22:10    13:18    22:10                                                                                                   
                                                                    13:18     8:52                                                                                                   
     3 Kiss-Vincze Eszter                                  22:13    13:24    22:13                                                                                                   
                                                                    13:24     8:49                                                                                                   
     4 Koczka Gabriella                                    23:00    13:59    23:00                                                                                                   
                                                                    13:59     9:01                                                                                                   



Nõi 10 km -18  (2)                            10.0 km   2 ep                                 
                                                                    1(68)    2(69)        C                                                                                          

     1 Bódi Doroti                                       1:06:35    36:15    58:09  1:06:35                                                                                          
                                                                    36:15    21:54     8:26                                                                                          
     2 Rövid Boglárka                                    1:12:02    39:45  1:03:02  1:12:02                                                                                          
                                                                    39:45    23:17     9:00                                                                                          



Nõi 10 km 19-39  (8)                          10.0 km   2 ep                                 
                                                                    1(68)    2(69)        C                                                                                          

     1 Császár Éva                                         52:06    28:13    45:13    52:06                                                                                          
                                                                    28:13    17:00     6:53                                                                                          
     2 Varga Enikõ                                         52:49    28:56    46:12    52:49                                                                                          
                                                                    28:56    17:16     6:37                                                                                                                                        
     3 Wagner Anna                                         59:21    32:43    51:38    59:21                                                                                          
                                                                    32:43    18:55     7:43                                                                                          
     4 Takács Andrea                                     1:01:56    34:09    53:57  1:01:56                                                                                          
                                                                    34:09    19:48     7:59                                                                                          
     5 Takács Viktória                                   1:11:04    39:44  1:01:58  1:11:04                                                                                          
                                                                    39:44    22:14     9:06                                                                                          
     5 Berta Viktória                                    1:11:04    39:44  1:01:59  1:11:04                                                                                          
                                                                    39:44    22:15     9:05                                                                                          
     6 Számedli Dóra                                     1:19:40    43:57  1:09:34  1:19:40                                                                                          
                                                                    43:57    25:37    10:06                                                                                          



Nõi 10 km 40-54  (6)                          10.0 km   2 ep                                 
                                                                    1(68)    2(69)        C                                                                                          

     1 Tóth Zsuzsanna                                    1:06:56    36:43    58:36  1:06:56                                                                                          
                                                                    36:43    21:53     8:20                                                                                          
     2 Szekunda Györgyi                                  1:07:07    36:49    58:35  1:07:07                                                                                          
                                                                    36:49    21:46     8:32                                                                                          
     3 Hende Judit                                       1:12:25    39:43  1:02:49  1:12:25                                                                                          
                                                                    39:43    23:06     9:36                                                                                          
     4 Pékné Dobronics Ilona                             1:13:17    40:03  1:03:35  1:13:17                                                                                          
                                                                    40:03    23:32     9:42                                                                                          
     5 Virágh Krisztina                                  1:19:37    43:28  1:08:40  1:19:37                                                                                          
                                                                    43:28    25:12    10:57                                                                                          
     5 Poórné Beáta                                      1:19:37    43:28  1:08:37  1:19:37                                                                                          
                                                                    43:28    25:09    11:00                                                                                          



Férfi 3 km -10  (2)                           3.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(69)        C                                                                                                   

     1 Árvay Csongor                                       18:30    11:15    18:30                                                                                                   
                                                                    11:15     7:15                                                                                                   
     2 Mézes Botond Csegõ                                  22:15    13:43    22:15                                                                                                   
                                                                    13:43     8:32                                                                                                   



Férfi 3 km 10-13  (6)                         3.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(69)        C                                                                                                   

     1 Tullner Áron                                        16:43    10:00    16:43                                                                                                   
                                                                    10:00     6:43                                                                                                   
     2 Darics Benedek                                      17:05    10:12    17:05                                                                                                   
                                                                    10:12     6:53                                                                                                   
     3 Tóth Ágoston                                        18:44    11:17    18:44                                                                                                   
                                                                    11:17     7:27                                                                                                   
     4 Kovács Ábel                                         20:56    12:47    20:56                                                                                                   
                                                                    12:47     8:09                                                                                                   
     5 Lakó Bálint                                         21:11    11:08    21:11                                                                                                   
                                                                    11:08    10:03                                                                                                   
     6 Szalai Kristóf                                      21:45    12:54    21:45                                                                                                   
                                                                    12:54     8:51                                                                                                   



Férfi 3 km 14-18  (1)                         3.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(69)        C                                                                                                   

     1 Veszelszki Barnabás                                 16:52    10:06    16:52                                                                                                   
                                                                    10:06     6:46                                    
Férfi 3 km 18+  (3)                           3.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(69)        C                                                                                                   

     1 Kovács Benedek                                      18:52    11:33    18:52                                                                                                   
                                                                    11:33     7:19                                                                                                   
     2 Kiss Barna                                          21:10    12:50    21:10                                                                                                   
                                                                    12:50     8:20                                                                                                   
     3 Morva Arnold Attila                                 21:55    13:10    21:55                                                                                                   
                                                                    13:10     8:45       
                                                              



Férfi 10 km -18  (6)                          10.0 km   2 ep                                 
                                                                    1(68)    2(69)        C                                                                                          

     1 Jacsev Sámuel                                       42:38    23:19    37:36    42:38                                                                                          
                                                                    23:19    14:17     5:02                                                                                          
     2 Szalay Levente                                      47:39    25:45    41:33    47:39                                                                                          
                                                                    25:45    15:48     6:06                                                                                          
     3 Szele Bálint                                        57:09    29:38    48:47    57:09                                                                                          
                                                                    29:38    19:09     8:22                                                                                          
     4 Fülöp Dávid                                       1:03:54    33:54    56:03  1:03:54                                                                                          
                                                                    33:54    22:09     7:51                                                                                          
     5 Bognár Zoltán                                     1:06:21    34:38    57:20  1:06:21                                                                                          
                                                                    34:38    22:42     9:01                                                                                          
     6 Dröszler Mátyás                                   1:06:36    36:16    58:19  1:06:36                                                                                          
                                                                    36:16    22:03     8:17                                                                                          



Férfi 10 km 19-39  (14)                       10.0 km   2 ep                                 
                                                                    1(68)    2(69)        C                                                                                          

     1 Petrovics Alex                                      42:47    23:42    37:37    42:47                                                                                          
                                                                    23:42    13:55     5:10                                                                                          
     2 Ifj. Fonyó Sándor                                   45:19    23:41    38:12    45:19                                                                                          
                                                                    23:41    14:31     7:07                                                                                          
     3 Fábrics Gábor                                       45:31    24:50    39:20    45:31                                                                                          
                                                                    24:50    14:30     6:11                                                                                          
     4 Gorza István                                        46:13    25:02    39:58    46:13                                                                                          
                                                                    25:02    14:56     6:15                                                                                          
     5 Fekete Ágoston                                      47:20    24:56    40:47    47:20                                                                                          
                                                                    24:56    15:51     6:33                                                                                          
     6 Kiss Kornél                                         50:11    27:54    43:48    50:11                                                                                          
                                                                    27:54    15:54     6:23                                                                                          
     7 Hajós Kornél                                        52:46    30:07    46:39    52:46                                                                                          
                                                                    30:07    16:32     6:07                                                                                          
     8 Fehér István                                        52:49    28:39    46:18    52:49                                                                                          
                                                                    28:39    17:39     6:31                                                                                          
     9 Papp Gergõ                                          54:38    30:10    47:44    54:38                                                                                          
                                                                    30:10    17:34     6:54                                                                                          
    10 Zambó Szabolcs                                      55:42    29:53    48:09    55:42                                                                                          
                                                                    29:53    18:16     7:33                                                                                          
    11 Kõvári Gábor                                        59:21    32:09    51:40    59:21                                                                                          
                                                                    32:09    19:31     7:41                                                                                          
    12 Kovács Bálint                                     1:01:18    34:00    53:43  1:01:18                                                                                          
                                                                    34:00    19:43     7:35                                                                                          
    13 Gyõrffy Kristóf                                   1:03:43    34:40    56:05  1:03:43                                                                                          
                                                                    34:40    21:25     7:38                                                                                          
    14 Bödõ Imre                                         1:04:33    34:33    56:29  1:04:33                                                                                          
                                                                    34:33    21:56     8:04                                                                                          



Férfi 10 km 40-54  (16)                       10.0 km   2 ep                                 
                                                                    1(68)    2(69)        C                                                                                          

     1 Garami Árpád                                        46:15    25:02    39:59    46:15                                                                                          
                                                                    25:02    14:57     6:16                                                                                          
     2 Mézes Tibor Sólyom                                  47:21    25:46    41:22    47:21                                                                                          
                                                                    25:46    15:36     5:59                                                                                          
     3 Gódor Béla                                          49:51    27:44    43:23    49:51                                                                                          
                                                                    27:44    15:39     6:28                                                                                          
     4 Kiss Sándor                                         51:01    27:49    44:22    51:01                                                                                          
                                                                    27:49    16:33     6:39                                                                                          
     5 Döbör Imre                                          52:22    28:46    45:46    52:22                                                                                          
                                                                    28:46    17:00     6:36                                                                                          
     6 Pádár István                                        52:54    28:57    46:09    52:54                                                                                          
                                                                    28:57    17:12     6:45                                                                                          
     7 Darics Róbert                                       54:04    30:06    47:08    54:04                                                                                          
                                                                    30:06    17:02     6:56                                                                                          
     8 Kovács Balázs                                       54:30    29:44    47:25    54:30                                                                                          
                                                                    29:44    17:41     7:05                                                                                          
     9 Koczka Tibor                                        54:36    30:05    47:36    54:36                                                                                          
                                                                    30:05    17:31     7:00                                                                                          
    10 Kern Zsolt                                          55:11    30:15    47:56    55:11                                                                                          
                                                                    30:15    17:41     7:15                                                                                          
    11 Gombás Miklós                                       55:19    29:35    48:11    55:19                                                                                          
                                                                    29:35    18:36     7:08                                                                                          
    12 Velencei József                                   1:00:31    33:02    52:48  1:00:31                                                                                          
                                                                    33:02    19:46     7:43                                                                                          
    13 Tóth László                                       1:00:48    33:32    53:01  1:00:48                                                                                          
                                                                    33:32    19:29     7:47                                                                                          
    14 Kelemen Tibor                                     1:03:05    35:09    55:45  1:03:05                                                                                          
                                                                    35:09    20:36     7:20                                                                                          
    15 Pátkai Attila                                     1:04:30    35:58    56:47  1:04:30                                                                                          
                                                                    35:58    20:49     7:43                                                                                          
    16 Tömösközi Tamás                                   1:08:15    37:00    59:11  1:08:15                                                                                          
                                                                    37:00    22:11     9:04                                                                                          



Férfi 10 km 55+  (3)                          10.0 km   2 ep                                 
                                                                    1(68)    2(69)        C                                                                                          

     1 Ládi János                                          56:06    30:48    48:47    56:06                                                                                          
                                                                    30:48    17:59     7:19                                                                                          
     2 Kóczán János                                        56:45    30:49    49:16    56:45                                                                                          
                                                                    30:49    18:27     7:29                                                                                          
     3 Fonyó Sándor                                      1:05:44    35:20    56:45  1:05:44                                                                                          
                                                                    35:20    21:25     8:59                                                                                          



                                                                                            
Abszolút eredménylista:
 

4. KARANKÓ KUPA EREDMÉNYEK

abszolút

készítette: OE2003 © Stephan Krämer 2008


 Hely  Rajtsz. Név                Szül. Egyesület         Kategória      Idõ    Kül.

 

 

 

 

 

Pálya 1  3 km

 

    1    146 Kovács Anna           03 SZoESE                NR0        16:40    0:00

    2    162 Kiss Nóra             02 SZoESE                NR1        16:41    0:01

    3    151 Tullner Áron          04 SZoESE                FR0        16:43    0:03

    4    174 Süle Szilvia          88 Szoese                NR2        16:45    0:05

    5    143 Veszelszki Barnabás   99 GOC                   FR1        16:52    0:12

    6    163 Darics Benedek        03 SZoESE                FR0        17:05    0:25

    7    152 Juhász-Tóth Eszter    06 SZoESE                NR0        18:29    1:49

    8    154 Árvay Csongor         07 SZoESE                FR00       18:30    1:50

    9    156 Tóth Ágoston          06 SZoESE                FR0        18:44    2:04

   10    167 Kovács Benedek        91 Decatlon              FR2        18:52    2:12

   11    149 Kiss Virág            00 SZoESE                NR1        19:49    3:09

   12    161 Kovács Ábel           06 SZoESE                FR0        20:56    4:16

   13    172 Kiss Barna            66                       FR2        21:10    4:30

   14    150 Lakó Bálint           03 SZoESE                FR0        21:11    4:31

   15    147 Takács Kitti          02 SZoESE                NR1        21:14    4:34

   16    158 Tamási Eszter         07 SZoESE                NR00       21:28    4:48

   17    153 Szalai Kristóf        06 SZoESE                FR0        21:45    5:05

   18    157 Szalai Csenge         03 SZoESE                NR0        21:49    5:09

   19    168 Morva Arnold Attila   90 Decathlon              FR2        21:55    5:15

   20    140 Porkoláb Adrien       95                       NR2        22:10    5:30

   21    148 Prém-Börényi Rita     01 SZoESE                NR1        22:11    5:31

   22    173 Kiss-Vincze Eszter    67                       NR2        22:13    5:33

   23    165 Mézes Botond Csegõ    07 GOC                   FR00       22:15    5:35

   24    164 Horváth Léna          05 SZoESE                NR0        22:44    6:04

   25    171 Koczka Gabriella      62 Haladás               NR2        23:00    6:20

   26    145 Darics Nikolett       99 Sárvári Kinizsi SE    NR1        23:46    7:06

 

         141 Marosi Ákos                  03 GOC                   FR0         n.i.        

         142 Molnár Péter                 03 GOC                   FR0         n.i.        

         144 Veszelszki Márton            05 GOC                   FR0         n.i.        

         159 Illés András                 08 SZoESE                FR00        n.i.        

         160 Horváth Zétény               07 SZoESE                FR00        n.i.        

 

Pálya 2  10 km  

 

    1     52 Jacsev Sámuel         98 GOC                   FK1        42:38    0:00

    2     93 Petrovics Alex        97 SZoESE                FK2        42:47    0:09

    3     88 Ifj. Fonyó Sándor     80 VEDAC                 FK2        45:19    2:41

    4     98 Fábrics Gábor         87 Megyehíd              FK2        45:31    2:53

    5     94 Gorza István          89 Szombathelyi Futóklub FK2        46:13    3:35

    6     72 Garami Árpád          66 Pannonsport-www.4sport  FK3        46:15    3:37

    7    103 Fekete Ágoston        97 ZTC                   FK2        47:20    4:42

    8     96 Mézes Tibor Sólyom    74 GOC                   FK3        47:21    4:43

    9     53 Szalay Levente        99 GOC                   FK1        47:39    5:01

   10     41 Gódor Béla            68 Kőszegi Triatlon és Úszó   FK3        49:51    7:13

   11    104 Kiss Kornél           96 ZTC                   FK2        50:11    7:33

   12     79 Kiss Sándor           71 SZoESE                FK3        51:01    8:23

   13     95 Császár Éva           78 GOC                   NK2        52:06    9:28

   14     83 Döbör Imre            68 Szombathelyi Futóklub FK3        52:22    9:44

   15     68 Hajós Kornél          96 KKE Alpok Cycle-www.4sport FK2        52:46   10:08

   16     85 Fehér István          90                       FK2        52:49   10:11

   16     99 Varga Enikõ           90 Megyehíd              NK2        52:49   10:11

   18     91 Pádár István          67 Kõszeg Futótársak     FK3        52:54   10:16

   19     63 Vincze Rebeka         94 GOC                   NK2        53:42   11:04

   20     75 Darics Róbert         73                       FK3        54:04   11:26

   21     80 Kovács Balázs         75 SZoESE                FK3        54:30   11:52

   22    111 Koczka Tibor          62 Haladás               FK3        54:36   11:58

   23    108 Papp Gergõ            81 Szombathelyi Futóklub FK2        54:38   12:00

   24     97 Kern Zsolt            69                       FK3        55:11   12:33

   25     61 Gombás Miklós         75                       FK3        55:19   12:41

   26    113 Zambó Szabolcs        77                       FK2        55:42   13:04

   27     66 Ládi János            51 Bakonyi Tájfutó Klub  FK4        56:06   13:28

   28     76 Kóczán János          59                       FK4        56:45   14:07

   29     44 Szele Bálint          01 GOC                   FK1        57:09   14:31

   30     33 Wagner Anna           82 Szombathelyi Futóklub NK2        59:21   16:43

   30     70 Kõvári Gábor          80 Szombathelyi Futóklub FK2        59:21   16:43

   32     73 Velencei József       71 Szombathelyi Futóklub FK3      1:00:31   17:53

   33     31 Tóth László           76                       FK3      1:00:48   18:10

   34     27 Kovács Bálint         84 Szombathelyi Futóklub FK2      1:01:18   18:40

   35    112 Takács Andrea         86                       NK2      1:01:56   19:18

   36     90 Kelemen Tibor         63                       FK3      1:03:05   20:27

   37     60 Gyõrffy Kristóf       94 GOC                   FK2      1:03:43   21:05

   38     50 Fülöp Dávid           99 GOC                   FK1      1:03:54   21:16

   39     10 Pátkai Attila         70 Szombathelyi Futóklub FK3      1:04:30   21:52

   40    106 Bödõ Imre             80 Szombathelyi Futóklub FK2      1:04:33   21:55

   41     89 Fonyó Sándor          56                       FK4      1:05:44   23:06

   42     58 Bognár Zoltán         01 GOC                   FK1      1:06:21   23:43

   43    105 Bódi Doroti           99 ZTC                   NK1      1:06:35   23:57

   44     59 Dröszler Mátyás       00 GOC                   FK1      1:06:36   23:58

   45     87 Tóth Zsuzsanna        62                       NK3      1:06:56   24:18

   46     81 Szekunda Györgyi      76 SZoESE                NK3      1:07:07   24:29

   47    199 Tömösközi Tamás       74 KTT                   FK3      1:08:15   25:37

   48     23 Takács Viktória       78 Szombathelyi Futóklub NK2      1:11:04   28:26

   48     28 Berta Viktória        90                       NK2      1:11:04   28:26

   50    110 Rövid Boglárka        01 ZTC                   NK1      1:12:02   29:24

   51     62 Hende Judit           74                       NK3      1:12:25   29:47

   52     82 Pékné Dobronics Ilona 76 SZoESE                NK3      1:13:17   30:39

   53     39 Virágh Krisztina      70 Szombathely           NK3      1:19:37   36:59

   53     40 Poórné Beáta          65                       NK3      1:19:37   36:59

   55     77 Számedli Dóra         84                       NK2      1:19:40   37:02

 

          20 Galavits Patrik              82                       FK2         n.i.        

          21 Takács Balázs                76 Szombathelyi Futóklub FK3         n.i.        

          47 Balogh András                01 GOC                   FK1         n.i.        

          51 Ágotha Dávid                 93 GOC                   FK2         n.i.        

          84 Regõs Éva                    81 Szombathelyi Futóklub NK2         n.i.         

          86 Dr. Kolcsárné Sárecz Éva     78 Trió Egerszeg ZTC     NK2         n.i.        

          92 Kummer Norbert               90 SZoESE                FK2         n.i.        

         100 Ábrahám Gergely              91                       FK2         n.i.       

 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német