Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808

Eredménylisták

4.Sárvári Vadkert Futás

IV.Sárvári Vadkert Major terepfutó verseny    V 2016.10.23. 17:50

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 

 

Női 5km -18  (8)          5.0 km   3 ep           

    1      4 Kovács Anna                  03 SzoESE                          23:08 
    2      3 Kiss Nóra Adrienn            02 SzoESE                          24:47 
    3      1 Horváth Virág Ágnes          04 Szombathely                     26:10 
    4      2 Katavics Lili                06 SzoESE                          26:30 
    5      5 Pósfalvi Dalma               01 SzoESE                          27:09 
    6      6 Takács Kitti                 02 SzoESE                          28:42 
    7     26 Kiss Virág                   05 Kőszeg                          34:59 
    8     25 Pádár Viktória               98 Kőszegi Futótársak              35:32 

 

Női 5km 19-39  (5)        5.0 km   3 ep           

    1      8 Gombás Barbara               90 CardioMax                       30:13 
    2     24 Takács Ildikó                80 Szombathelyi Futóklub           30:57 
    3     28 Kenyeres-Nagy Mariann        81 Sümeg                           34:36 
    4      9 Szakosné Horváth Henriet     78 Torony                          43:30 
    5     30 Dr. Németh Orsolya           87 Győr                            44:22 

 

Női 9km -18  (2)          9.0 km   4 ep           

    1    100 Darics Nikolett              99 Fut a Sárvár,gurul a Sárvár     51:06 
    1    101 Takács Zsófia                99 Sárvári Kinizsi SE              51:06 

 

Női 9km 19-39  (6)        9.0 km   4 ep           

    1    102 Farkas Dóra                  93 SzoESE                          40:54 
    2    148 Dala Kitti                   93 Vas Megyei Triatlon             42:27 
    3    107 Wagner Anna                  82 Szombathelyi Futóklub           43:38 
    4    106 Kissné Radnai Gina           78 Kőszeg                          46:06 
    5    103 Kersner Orsolya              77 Ajka                            48:06 
    6    149 Dúdás Viktória               78 Sárvár                          52:09 

 

Női 9km 40-54  (7)        9.0 km   4 ep           

    1    111 Kósa Szilvia                 72 Ajka                            46:04 
    2    146 Szekunda Györgyi             76 Szombathely                     50:52 
    3    110 Tollár Szilvia               69 Szombathely                     52:37 
    4    109 Császti Júlia                76 Kőszeg                          52:39 
    5    139 Németh Eszter                70 Szombathely                     53:48 
    6    108 Hernáthné Darics Dóra        71 Szombathely                     55:07 
    7    138 Ujvári Csabáné               63 Csénye                          58:00 

 

Női 18km 19-39  (3)       18.0 km   8 ep          

    1    104 Varga Enikő                  90 Szombathely                   1:20:02 
    2    202 Sulyok Enikő                 95 Rum                           1:25:24 
    3    200 Horváthné Farkas Gabriel     78 Celldömölk                    1:45:43 

 

Női 18km 40-54  (5)       18.0 km   8 ep          

    1    242 Kleczl Beáta                 72 Szombathely                   1:34:07 
    2    204 Osztrosits Krisztina         74 Szombathely                   1:37:06 
    3    203 Tóth Zsuzsanna               62 Ágfalva                       1:37:39 
    4    205 Simon Katalin                74 Hagyárosbörönd                1:56:59 
    4    206 Karácsony Mária              75 Zalaegerszeg                  1:56:59 

 

Férfi 5km -18  (8)        5.0 km   3 ep           

    1     18 Tullner Áron                 04 SzoESE                          24:23 
    2     13 Árvay Csongor                03 SzoESE                          24:43 
    3     14 Darics Benedek               03 SzoESE                          26:06 
    4     15 Ferenczy Gergő               03 SzoESE                          26:10 
    5     19 Süle Dávid                   06 Sárvári Kinizsi SE              26:28 
    6     16 Kovács Ábel                  06 SzoESE                          26:44 
    7     17 Lakó Bálint                  03 SzoESE                          27:39 
    8     11 Ádám Szabolcs                06 Zalatriatlon                    30:25 

 

Férfi 5km 19-39  (2)      5.0 km   3 ep           

    1    123 Béres Ottó                   91 Szombathely                     24:39 
    2     20 Szabó levente                89 Mersevát                        25:42 

 

Férfi 5km 40-54  (4)      5.0 km   3 ep           

    1     22 Süle László                  75 Sárvári Kinizsi SE              29:16 
    2     23 Pásti András                 70 Sárvári Kinizsi SE              32:00 
    3    226 Tóth Attila                  64 Szombathely                     32:13 
    4     27 Kiss Gábor                   74 Kőszeg                          34:59 

 

Férfi 9km -18  (2)        9.0 km   4 ep           

    1     12 Horváth Zsombor              03 Celldömölk                      43:35 
    2     29 Bakonyi Bertalan             02 Celldömölk                      45:13 

 

Férfi 9km 19-39  (16)     9.0 km   4 ep           

    1    211 ifj Fonyó Sándor             80 Veszprém                        32:54 
    2    115 Számedli Richárd             85 Vas Megyei Triatlon             34:44 
    3    127 Molnár Ferenc                77 Celldömölk                      38:35 
    4    126 Burkon László                86 Szombathely                     40:19 
    5    113 Szabó György Vilmos          88 CardioMax                       40:48 
    6    141 Kiss Zoltán István           82 Ajka                            41:24 
    7    116 Tánczos Balázs               95 Celldömölk                      41:38 
    8    117 Lappints Regős               93 Árpás                           42:32 
    8    119 Kővári Gábor                 80 Szombathelyi Futóklub           42:32 
    8    121 Papp Gergő                   81 Szombathelyi Futóklub           42:32 
   11    150 Sári András                  88 Szombathely                     42:44 
   12    114 Kalászi Gergő                80 Kőszeg                          43:27 
   13    143 Mercs Péter                  82 Szombathely                     45:21 
   14    124 Berke András                 86 Gérce                           46:55 
   15    120 Szakos Péter                 81 Szombathelyi Futóklub           48:52 
   16    118 Horváth Csaba                78 Mesterháza                      50:31 

 

Férfi 9km 40-54  (10)     9.0 km   4 ep           

    1    133 Garami Árpád                 66 Pannonsport-4sport              34:56 
    2    130 Darics Róbert                73 Fut a Sárvár,gurul a Sárvár     42:20 
    3    147 Horváth Attila               75 Szombathely                     47:42 
    4    129 Horváth Tamás                71 Szombathely                     47:54 
    5    136 Berke Kálmán                 62 Gérce                           47:59 
    6    131 Kovács Lajos                 74 Sopron                          48:35 
    7    128 Szabó Attila                 76 Sárvár                          48:51 
    8    140 Horváth László               72 Szombathely                     49:42 
    9    145 Kovács Balázs                75 Szombathely                     50:53 
   10    134 Várnagyi Gyula               69 Szombathely                     53:52 

 

Férfi 9km 55+  (1)        9.0 km   4 ep           

    1    135 id. Fonyó Sándor             56 Veszprém                        47:48 

 

Férfi 18km -18  (3)       18.0 km   8 ep          

    1    243 Szabó Benedek                99 Celldömölk                    1:28:18 
    2    208 Winkelbauer Ádám             99 Fut a Sárvár,gurul a Sárvár   1:31:47 
    3    207 Sághegyi Erik                99 Kanizsai Futóklub             1:39:27 

 

Férfi 18km 19-39  (9)     18.0 km   8 ep          

    1    213 Fábrics Gábor                87 Intersport Szombathely        1:08:48 
    2    210 Fehér István                 90 Nagycenk                      1:15:32 
    3    219 Horváth Bálint               81 Rum                           1:18:41 
    4    212 Som András                   89 Kanizsai Futóklub             1:20:35 
    5    214 Faragó Dávid                 90 Szombathelyi Futóklub         1:24:31 
    6    216 Fülöp László                 77 Celldömölk                    1:26:08 
    7    209 Pável Kornél                 81 Szentgotthárd                 1:35:13 
    8    220 Schützenhoffer Gergely       79 Szombathely                   1:36:51 
    9    218 Kiss Péter                   83 Sárvár                        1:48:03 

 

Férfi 18km 40-54  (16)    18.0 km   8 ep          

    1    221 Kiss Sándor                  71 SzoESE                        1:14:49 
    2    230 Döbör Imre                   68 Szombathely                   1:20:39 
    3    225 Gódor Béla                   68 Kőszegi Triatlon              1:21:05 
    4    228 Pádár István                 67 Kőszegi Futótársak            1:22:16 
    5    241 Vincze Attila                72 Szombathely                   1:22:49 
    6    227 Gombás Miklós                75 Lukácsháza                    1:25:57 
    7    232 Molnár József                74 Sárvár                        1:27:35 
    8    240 Szakos Péter                 69 Sárvári Kinizsi SE            1:29:23 
    9    231 Joó András                   76 Fut a Sárvár,gurul a Sárvár   1:29:39 
   10    224 Kern Zsolt                   69 Szombathely                   1:30:59 
   11    233 Takács János                 70 Sárvári Kinizsi SE            1:32:11 
   12    222 Tóth Tibor                   62 Sárvári Kinizsi SE            1:37:27 
   13    223 Tóth Péter                   70 Szombathely                   1:39:29 
   14    234 Riegler Zsolt                65 Győrvár                       1:47:45 
   15    229 Horváth Krisztián            74 Celldömölk                    1:48:07 
   16    235 Kovács Róbert                76 Szombathely                   1:54:36 

 

Férfi 18km 55+  (3)       18.0 km   8 ep          

    1    238 Petz László                  57 Katafa                        1:22:54 
    2    236 Kóczán János                 59 Sopron                        1:35:59 
    3    239 Horváth-Sarródi László       59 Sopron                        1:36:32 

 

IV.Sárvári Vadkert Major terepfutó verseny    V 2016.10.23. 18:08
ABSZOLUT EREDMÉNYEK
 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                          Kat          Idő 

 

Pálya 1  (27)           5.0 km   3 ep                      

    1      4 Kovács Anna                  03 SzoESE                        NR1        23:08 
    2     18 Tullner Áron                 04 SzoESE                        FR1        24:23 
    3    123 Béres Ottó                   91 Szombathely                   FR2        24:39 
    4     13 Árvay Csongor                03 SzoESE                        FR1        24:43 
    5      3 Kiss Nóra Adrienn            02 SzoESE                        NR1        24:47 
    6     20 Szabó levente                89 Mersevát                      FR2        25:42 
    7     14 Darics Benedek               03 SzoESE                        FR1        26:06 
    8      1 Horváth Virág Ágnes          04 Szombathely                   NR1        26:10 
    8     15 Ferenczy Gergő               03 SzoESE                        FR1        26:10 
   10     19 Süle Dávid                   06 Sárvári Kinizsi SE            FR1        26:28 
   11      2 Katavics Lili                06 SzoESE                        NR1        26:30 
   12     16 Kovács Ábel                  06 SzoESE                        FR1        26:44 
   13      5 Pósfalvi Dalma               01 SzoESE                        NR1        27:09 
   14     17 Lakó Bálint                  03 SzoESE                        FR1        27:39 
   15      6 Takács Kitti                 02 SzoESE                        NR1        28:42 
   16     22 Süle László                  75 Sárvári Kinizsi SE            FR3        29:16 
   17      8 Gombás Barbara               90 CardioMax                     NR2        30:13 
   18     11 Ádám Szabolcs                06 Zalatriatlon                  FR1        30:25 
   19     24 Takács Ildikó                80 Szombathelyi Futóklub         NR2        30:57 
   20     23 Pásti András                 70 Sárvári Kinizsi SE            FR3        32:00 
   21    226 Tóth Attila                  64 Szombathely                   FR3        32:13 
   22     28 Kenyeres-Nagy Mariann        81 Sümeg                         NR2        34:36 
   23     26 Kiss Virág                   05 Kőszeg                        NR1        34:59 
   23     27 Kiss Gábor                   74 Kőszeg                        FR3        34:59 
   25     25 Pádár Viktória               98 Kőszegi Futótársak            NR1        35:32 
   26      9 Szakosné Horváth Henriet     78 Torony                        NR2        43:30 
   27     30 Dr. Németh Orsolya           87 Győr                          NR2        44:22 

 

Pálya 2  (44)           9.0 km   4 ep                      

    1    211 ifj Fonyó Sándor             80 Veszprém                      FK2        32:54 
    2    115 Számedli Richárd             85 Vas Megyei Triatlon           FK2        34:44 
    3    133 Garami Árpád                 66 Pannonsport-4sport            FK3        34:56 
    4    127 Molnár Ferenc                77 Celldömölk                    FK2        38:35 
    5    126 Burkon László                86 Szombathely                   FK2        40:19 
    6    113 Szabó György Vilmos          88 CardioMax                     FK2        40:48 
    7    102 Farkas Dóra                  93 SzoESE                        NK2        40:54 
    8    141 Kiss Zoltán István           82 Ajka                          FK2        41:24 
    9    116 Tánczos Balázs               95 Celldömölk                    FK2        41:38 
   10    130 Darics Róbert                73 Fut a Sárvár,gurul a Sárvár   FK3        42:20 
   11    148 Dala Kitti                   93 Vas Megyei Triatlon           NK2        42:27 
   12    117 Lappints Regős               93 Árpás                         FK2        42:32 
   12    119 Kővári Gábor                 80 Szombathelyi Futóklub         FK2        42:32 
   12    121 Papp Gergő                   81 Szombathelyi Futóklub         FK2        42:32 
   15    150 Sári András                  88 Szombathely                   FK2        42:44 
   16    114 Kalászi Gergő                80 Kőszeg                        FK2        43:27 
   17     12 Horváth Zsombor              03 Celldömölk                    FK1        43:35 
   18    107 Wagner Anna                  82 Szombathelyi Futóklub         NK2        43:38 
   19     29 Bakonyi Bertalan             02 Celldömölk                    FK1        45:13 
   20    143 Mercs Péter                  82 Szombathely                   FK2        45:21 
   21    111 Kósa Szilvia                 72 Ajka                          NK3        46:04 
   22    106 Kissné Radnai Gina           78 Kőszeg                        NK2        46:06 
   23    124 Berke András                 86 Gérce                         FK2        46:55 
   24    147 Horváth Attila               75 Szombathely                   FK3        47:42 
   25    135 id. Fonyó Sándor             56 Veszprém                      FK4        47:48 
   26    129 Horváth Tamás                71 Szombathely                   FK3        47:54 
   27    136 Berke Kálmán                 62 Gérce                         FK3        47:59 
   28    103 Kersner Orsolya              77 Ajka                          NK2        48:06 
   29    131 Kovács Lajos                 74 Sopron                        FK3        48:35 
   30    128 Szabó Attila                 76 Sárvár                        FK3        48:51 
   31    120 Szakos Péter                 81 Szombathelyi Futóklub         FK2        48:52 
   32    140 Horváth László               72 Szombathely                   FK3        49:42 
   33    118 Horváth Csaba                78 Mesterháza                    FK2        50:31 
   34    146 Szekunda Györgyi             76 Szombathely                   NK3        50:52 
   35    145 Kovács Balázs                75 Szombathely                   FK3        50:53 
   36    100 Darics Nikolett              99 Fut a Sárvár,gurul a Sárvár   NK1        51:06 
   36    101 Takács Zsófia                99 Sárvári Kinizsi SE            NK1        51:06 
   38    149 Dúdás Viktória               78 Sárvár                        NK2        52:09 
   39    110 Tollár Szilvia               69 Szombathely                   NK3        52:37 
   40    109 Császti Júlia                76 Kőszeg                        NK3        52:39 
   41    139 Németh Eszter                70 Szombathely                   NK3        53:48 
   42    134 Várnagyi Gyula               69 Szombathely                   FK3        53:52 
   43    108 Hernáthné Darics Dóra        71 Szombathely                   NK3        55:07 
   44    138 Ujvári Csabáné               63 Csénye                        NK3        58:00 

 

Pálya 3  (39)           18.0 km   8 ep                     

    1    213 Fábrics Gábor                87 Intersport Szombathely        FH2      1:08:48 
    2    221 Kiss Sándor                  71 SzoESE                        FH3      1:14:49 
    3    210 Fehér István                 90 Nagycenk                      FH2      1:15:32 
    4    219 Horváth Bálint               81 Rum                           FH2      1:18:41 
    5    104 Varga Enikő                  90 Szombathely                   NH2      1:20:02 
    6    212 Som András                   89 Kanizsai Futóklub             FH2      1:20:35 
    7    230 Döbör Imre                   68 Szombathely                   FH3      1:20:39 
    8    225 Gódor Béla                   68 Kőszegi Triatlon              FH3      1:21:05 
    9    228 Pádár István                 67 Kőszegi Futótársak            FH3      1:22:16 
   10    241 Vincze Attila                72 Szombathely                   FH3      1:22:49 
   11    238 Petz László                  57 Katafa                        FH4      1:22:54 
   12    214 Faragó Dávid                 90 Szombathelyi Futóklub         FH2      1:24:31 
   13    202 Sulyok Enikő                 95 Rum                           NH2      1:25:24 
   14    227 Gombás Miklós                75 Lukácsháza                    FH3      1:25:57 
   15    216 Fülöp László                 77 Celldömölk                    FH2      1:26:08 
   16    232 Molnár József                74 Sárvár                        FH3      1:27:35 
   17    243 Szabó Benedek                99 Celldömölk                    FH1      1:28:18 
   18    240 Szakos Péter                 69 Sárvári Kinizsi SE            FH3      1:29:23 
   19    231 Joó András                   76 Fut a Sárvár,gurul a Sárvár   FH3      1:29:39 
   20    224 Kern Zsolt                   69 Szombathely                   FH3      1:30:59 
   21    208 Winkelbauer Ádám             99 Fut a Sárvár,gurul a Sárvár   FH1      1:31:47 
   22    233 Takács János                 70 Sárvári Kinizsi SE            FH3      1:32:11 
   23    242 Kleczl Beáta                 72 Szombathely                   NH3      1:34:07 
   24    209 Pável Kornél                 81 Szentgotthárd                 FH2      1:35:13 
   25    236 Kóczán János                 59 Sopron                        FH4      1:35:59 
   26    239 Horváth-Sarródi László       59 Sopron                        FH4      1:36:32 
   27    220 Schützenhoffer Gergely       79 Szombathely                   FH2      1:36:51 
   28    204 Osztrosits Krisztina         74 Szombathely                   NH3      1:37:06 
   29    222 Tóth Tibor                   62 Sárvári Kinizsi SE            FH3      1:37:27 
   30    203 Tóth Zsuzsanna               62 Ágfalva                       NH3      1:37:39 
   31    207 Sághegyi Erik                99 Kanizsai Futóklub             FH1      1:39:27 
   32    223 Tóth Péter                   70 Szombathely                   FH3      1:39:29 
   33    200 Horváthné Farkas Gabriel     78 Celldömölk                    NH2      1:45:43 
   34    234 Riegler Zsolt                65 Győrvár                       FH3      1:47:45 
   35    218 Kiss Péter                   83 Sárvár                        FH2      1:48:03 
   36    229 Horváth Krisztián            74 Celldömölk                    FH3      1:48:07 
   37    235 Kovács Róbert                76 Szombathely                   FH3      1:54:36 
   38    205 Simon Katalin                74 Hagyárosbörönd                NH3      1:56:59 
   38    206 Karácsony Mária              75 Zalaegerszeg                  NH3      1:56:59 

 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német