Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808

Eredménylisták

5.Írottkő HillClimb

Irottkő Hillcimb    V 2016.04.03. 13:29
Előzetes eredmények    készítette: OE2003 Š Stephan Krämer 2008
 Hely Név                        Text1                       Idő 

 

F Felnőtt Bica Előzetes eredmények  13:28  

    1 Hattyár Dániel             Focus Team Hungary        42:48 
    2 Süle Róbert                Focus Team Hungary        42:51 
    3 Teuerweckl Daniel          Radwelt MK Factory R      45:14 
    4 Petrovics Alex             Szombathely               46:41 
    5 Simon Seehcter             Bécs/ Wiener Neustad      47:41 
    6 Kives Bendegúz             SZOESE                    50:48 
    7 Hüll Tamás                 Szombathely               52:07 
    8 Varró József               KTM Teszt Team            52:48 
    9 Bori Gergely               KTM Teszt Team            53:09 
   10 Ábrahám Gergely            KKE Alpok Cycles          54:34 
   11 Varga Zsolt                Kőszeg                    59:49 
   12 Hajós Kornél               KKE Alpok Cycles        1:01:06 
   13 Gergácz Péter              KTM Teszt Team          1:01:15 
   14 Kirizs Attila              Szombathely             1:04:51 
   15 Ábrahám Norbert            KKE Alpok Cycles        1:06:30 
   16 Németh Bálint              Gencsapáti              1:07:24 
   17 Németi Imre                Focus Team Hungary      1:11:55 
   18 Szakács Péter              Szombathely             1:11:58 
   19 Kovács Mihály              ABC NUTRIXXION          1:17:06 

 

F Master I.Bic Előzetes eredmények  13:28  

    1 Plank Roland               MTB-Club Oberwart         48:11 
    2 Prájczer Péter             KTM Teszt Team Sopro      50:49 
    3 Reiter Gerald              MTB CLUB LOCKENHAUS       51:53 
    4 Magdics Gábor              Focus Team Hungary        52:28 
    5 Furtner Imre               Velence                   53:06 
    6 Dávid Tamás                Focus Team Hungary        57:29 
    7 Budai László               Kőszeg                    58:12 
    8 Maitz Balázs               KKE Alpok Cycles          58:25 
    9 Staab Roland               MTB CLUB KIRSCHLAG        59:04 
   10 Landi Zoltán               Sopron                    59:40 
   11 Pádár Tamás                Kőszeg                  1:00:53 
   12 Gombás Miklós              Lukácsháza              1:01:58 
   13 Bellovits Balázs           KKE Alpok Cycles        1:02:12 
   14 Pozsgai Norbert            Sopron Trail            1:02:59 
   15 Kalászi Gergő              Szivárvány Festékbol    1:03:42 
   16 Gyarmati Bálint            Kőszeg                  1:06:14 
   17 Nábrádi Szabolcs           Szombathely             1:06:23 
   18 Adamko Gergely             Budapest                1:07:07 
   19 Buczolich Josef            MTB TEAM WEINGUT GAG    1:12:24 
   20 Herceg Zoltán              Sopron                  1:15:07 
   21 Papp Zoltán                Répcelak                1:15:41 
   22 Fuchs Andreas              MTB TEAM WEINGUT GAG    1:18:54 
   23 Csupor Tamás               Répcelak                1:19:04 
   24 Ments Ervin                Répcelak                1:22:00 
   25 Abért Károly               KKE Alpok Cycles        1:22:36 
   26 Vajda Péter                Káosz Amigos            1:27:28 
   27 Gager Horst                MTB TEAM WEINGUT GAG    1:28:41 
   28 Jelencsics Gábor           Kőszeg                  1:37:06 

 

F Master II. B Előzetes eredmények  13:28  

    1 Jenson Karl                MTB CLUB LOCKENHAUS       52:21 
    2 Horváth Balázs             KKE Alpok Cycles          53:04 
    3 Petschovitsch Roland       Sonnenland-sport        1:01:47 
    4 Kovács Bertold             Nárai                   1:02:28 
    5 Nagy Attila                CANYON Szombathely      1:05:19 
    6 Rosta Zoltán               WESTBIKE                1:08:06 
    7 Puchegger Klauss           Horitschon              1:25:55 
    8 Lackner Tamás              Sárvár                  1:36:26 

 

N Felnőtt Bica Előzetes eredmények  13:28  

    1 Ringelhann Fanni           Focus Team Hungary        54:49 
    2 Samu Krisztina             KTM Teszt Team          1:01:13 
    3 Kardos Nóra                Focus Team Hungary      1:15:40 

 

N Master Bicaj Előzetes eredmények  13:28  

    1 Pénzes Erzsébet            VKE NELSON PEPPERL &      59:37 
    2 Karácsonyi Ildikó          Canyon Szombathely      1:03:12 
    3 Horváth Ágnes              Meditech SC             1:06:12 
    4 Sallay Bernadett           Velence                 1:07:35 

 

F Felnőtt Futá Előzetes eredmények  13:28  

    1 Fábrics Gábor              MORZSI INDIVIDUAL TR    1:01:20 
    2 Bogner Sven                Runners Point           1:03:05 
    3 Tornai András              Cák                     1:04:11 
    4 Szalay Dániel              Sopron                  1:05:16 
    5 Kupi Krisztián             Egervölgy               1:08:31 
    6 Horváth Bálint             Rum                     1:11:43 
    7 Linsbauer Péter            Club Supermarathon A    1:14:33 
    8 Devecseri Olivér           Szombathely             1:20:26 
    9 Burkon László              Szombathely             1:21:24 
   10 Kovács Benedek             Decatlon                1:25:24 
   11 Mercs Péter                Szombathely             1:34:47 
   12 Sándor Zsolt               IPA Szombathelyi Sze    1:35:07 
   13 Gazsó Attilla              Jánossomorja            1:42:31 

 

F Master I. Fu Előzetes eredmények  13:28  

    1 Ifj. Fonyó Sándor          Vedac Veszprém            56:24 
    2 Szászi Tamás               Sorpon                  1:06:04 
    3 Domonkos Péter             Strucc Futóklub Moso    1:06:59 
    4 Szalai Balázs              Szombathely             1:07:53 
    5 Horváth Gábor              Kőszeg                  1:09:30 
    6 Koltai Dániel              Budapest                1:10:24 
    7 Pap Sándor                 Focus Team Hungary      1:10:51 
    8 Szalay Béla                Budapest                1:11:30 
    9 Vincze Attila              Szombathely             1:21:57 
   10 Katona István              Szombathely             1:22:43 
   11 Ugróczky Barna             Kapuzárási PSE          1:25:16 
   12 Hun Péter                  Sérfenyő                1:26:08 
   13 Velencei József            Szombathelyi Futóklu    1:26:39 
   14 Nagy Tibor                 IPA Szombathelyi Sze    1:29:21 
   15 Szén György                Gencsapáti              1:30:57 
   16 Csukovics János            Sopron Trail            1:33:26 
   17 Kiss Gábor                 Kőszeg                  1:34:51 

 

F Maser II. Fu Előzetes eredmények  13:28  

    1 Pendl Oliver               TRIRUN JUSSI JENNERS    1:05:35 
    2 Garami Árpád               4 Sport.hu.             1:07:01 
    3 Gódor Béla                 Kőszegi Triatlon és     1:09:16 
    4 Horváth Tamás              Sünteam Sopron          1:11:20 
    5 Pádár István               Kőszegi Futótársak      1:15:26 
    6 Hanzséros Róbert           Sopron Trail            1:16:40 
    7 Molnár Tibor               Soprontrail             1:19:13 
    8 Dr. Koltai Miklós          SZOESE                  1:21:31 
    9 Csordás Csaba              Velemi Gátfutó Egyle    1:24:42 
   10 Geröly Csaba               SZOESE                  1:25:35 
   11 Fuchs Michael              Steinberg-Dörfl         1:27:24 
   12 Németh Jenő                Harka                   1:30:07 
   13 Györe Zoltán               Sopron Trail            1:30:54 
   14 Id. Fonyó Sándor           Veszprém                1:32:16 

 

N Felnőtt Futá Előzetes eredmények  13:28  

    1 Sulyok Enikő               Rum                     1:20:43 
    2 Futó Marianna              Szombathely             1:25:15 
    3 Fekete Krisztina           Szombathely             1:30:36 
    4 Potharn-Samu Viktória      Szombathely             1:33:03 
    5 Horváth Andrea             Fuss Velünk Sopron      1:39:17 
    6 Gebhart Laura              Bécs/ Wiener Neustad    1:39:44 

 

N Master Futás Előzetes eredmények  13:28  

    1 Papné Konczos Beáta        Sopron                  1:19:19 
    2 Kelemen Szilvia            Hammerteich             1:24:47 
    3 Baksai Zsuzsanna           Sashegyi Gepárdok       1:28:15 
    4 Kleczl Beáta               Szombathely             1:30:15 
    5 Kissné Radnai Gina         Kőszeg                  1:32:41 
    6 Poór Zoltánné Bea          Szombathely             1:35:42 
    7 Csuka Krisztina            Sopron Trail            1:39:02 

 

Irottkő Hillcimb    H 2016.04.04. 17:02
Előzetes eredmények    készítette: OE2003 © Stephan Krämer 2008
 Hely Rajtsz Név                        Szül Text1                 Kat          Idő    Kül. 

 

Pálya 1  (119/ Előzetes eredmények  17:00  

    1     13 Hattyár Dániel               85 Focus Team Hungary    FFB        42:48    0:00 
    2     15 Süle Róbert                  90 Focus Team Hungary    FFB        42:51    0:03 
    3     16 Teuerweckl Daniel            89 Radwelt MK Factory R  FFB        45:14    2:26 
    4     18 Petrovics Alex               97 Szombathely           FFB        46:41    3:53 
    5     71 Simon Seehcter               89 Bécs/ Wiener Neustad  FFB        47:41    4:53 
    6     25 Plank Roland                 78 MTB-Club Oberwart     FM1B       48:11    5:23 
    7     19 Kives Bendegúz               94 SZOESE                FFB        50:48    8:00 
    8     38 Prájczer Péter               78 KTM Teszt Team Sopro  FM1B       50:49    8:01 
    9     46 Reiter Gerald                77 MTB CLUB LOCKENHAUS   FM1B       51:53    9:05 
   10     73 Hüll Tamás                   88 Szombathely           FFB        52:07    9:19 
   11     61 Jenson Karl                  52 MTB CLUB LOCKENHAUS   FM2B       52:21    9:33 
   12     39 Magdics Gábor                79 Focus Team Hungary    FM1B       52:28    9:40 
   13     11 Varró József                 84 KTM Teszt Team        FFB        52:48   10:00 
   14     53 Horváth Balázs               69 KKE Alpok Cycles      FM2B       53:04   10:16 
   15     35 Furtner Imre                 78 Velence               FM1B       53:06   10:18 
   16      5 Bori Gergely                 85 KTM Teszt Team        FFB        53:09   10:21 
   17     12 Ábrahám Gergely              91 KKE Alpok Cycles      FFB        54:34   11:46 
   18     64 Ringelhann Fanni             90 Focus Team Hungary    NFB        54:49   12:01 
   19    119 Ifj. Fonyó Sándor            80 Vedac Veszprém        FM1F       56:24   13:36 
   20     40 Dávid Tamás                  75 Focus Team Hungary    FM1B       57:29   14:41 
   21     28 Budai László                 74 Kőszeg                FM1B       58:12   15:24 
   22     70 Maitz Balázs                 77 KKE Alpok Cycles      FM1B       58:25   15:37 
   23     47 Staab Roland                 78 MTB CLUB KIRSCHLAG    FM1B       59:04   16:16 
   24     65 Pénzes Erzsébet              70 VKE NELSON PEPPERL &  NMB        59:37   16:49 
   25     34 Landi Zoltán                 78 Sopron                FM1B       59:40   16:52 
   26     14 Varga Zsolt                  90 Kőszeg                FFB        59:49   17:01 
   27     23 Pádár Tamás                  76 Kőszeg                FM1B     1:00:53   18:05 
   28     20 Hajós Kornél                 96 KKE Alpok Cycles      FFB      1:01:06   18:18 
   29     63 Samu Krisztina               91 KTM Teszt Team        NFB      1:01:13   18:25 
   30      7 Gergácz Péter                86 KTM Teszt Team        FFB      1:01:15   18:27 
   31    102 Fábrics Gábor                87 MORZSI INDIVIDUAL TR  FFF      1:01:20   18:32 
   32     72 Petschovitsch Roland         69 Sonnenland-sport      FM2B     1:01:47   18:59 
   33     26 Gombás Miklós                75 Lukácsháza            FM1B     1:01:58   19:10 
   34     22 Bellovits Balázs             76 KKE Alpok Cycles      FM1B     1:02:12   19:24 
   35     57 Kovács Bertold               68 Nárai                 FM2B     1:02:28   19:40 
   36     37 Pozsgai Norbert              72 Sopron Trail          FM1B     1:02:59   20:11 
   37    171 Bogner Sven                  79 Runners Point         FFF      1:03:05   20:17 
   38     68 Karácsonyi Ildikó            77 Canyon Szombathely    NMB      1:03:12   20:24 
   39     21 Kalászi Gergő                80 Szivárvány Festékbol  FM1B     1:03:42   20:54 
   40    109 Tornai András                81 Cák                   FFF      1:04:11   21:23 
   41      2 Kirizs Attila                86 Szombathely           FFB      1:04:51   22:03 
   42    107 Szalay Dániel                87 Sopron                FFF      1:05:16   22:28 
   43     55 Nagy Attila                  68 CANYON Szombathely    FM2B     1:05:19   22:31 
   44    138 Pendl Oliver                 70 TRIRUN JUSSI JENNERS  FM2F     1:05:35   22:47 
   45    124 Szászi Tamás                 79 Sorpon                FM1F     1:06:04   23:16 
   46     69 Horváth Ágnes                75 Meditech SC           NMB      1:06:12   23:24 
   47     48 Gyarmati Bálint              76 Kőszeg                FM1B     1:06:14   23:26 
   48     42 Nábrádi Szabolcs             72 Szombathely           FM1B     1:06:23   23:35 
   49     17 Ábrahám Norbert              89 KKE Alpok Cycles      FFB      1:06:30   23:42 
   50    113 Domonkos Péter               78 Strucc Futóklub Moso  FM1F     1:06:59   24:11 
   51    162 Garami Árpád                 66 4 Sport.hu.           FM2F     1:07:01   24:13 
   52     43 Adamko Gergely               77 Budapest              FM1B     1:07:07   24:19 
   53      1 Németh Bálint                82 Gencsapáti            FFB      1:07:24   24:36 
   54     66 Sallay Bernadett             78 Velence               NMB      1:07:35   24:47 
   55    122 Szalai Balázs                75 Szombathely           FM1F     1:07:53   25:05 
   56     56 Rosta Zoltán                 62 WESTBIKE              FM2B     1:08:06   25:18 
   57    101 Kupi Krisztián               81 Egervölgy             FFF      1:08:31   25:43 
   58    136 Gódor Béla                   68 Kőszegi Triatlon és   FM2F     1:09:16   26:28 
   59    126 Horváth Gábor                76 Kőszeg                FM1F     1:09:30   26:42 
   60    172 Koltai Dániel                79 Budapest              FM1F     1:10:24   27:36 
   61    121 Pap Sándor                   77 Focus Team Hungary    FM1F     1:10:51   28:03 
   62    134 Horváth Tamás                69 Sünteam Sopron        FM2F     1:11:20   28:32 
   63    163 Szalay Béla                  74 Budapest              FM1F     1:11:30   28:42 
   64    105 Horváth Bálint               81 Rum                   FFF      1:11:43   28:55 
   65      6 Németi Imre                  86 Focus Team Hungary    FFB      1:11:55   29:07 
   66      3 Szakács Péter                82 Szombathely           FFB      1:11:58   29:10 
   67     49 Buczolich Josef              71 MTB TEAM WEINGUT GAG  FM1B     1:12:24   29:36 
   68    108 Linsbauer Péter              92 Club Supermarathon A  FFF      1:14:33   31:45 
   69     41 Herceg Zoltán                74 Sopron                FM1B     1:15:07   32:19 
   70    133 Pádár István                 67 Kőszegi Futótársak    FM2F     1:15:26   32:38 
   71     62 Kardos Nóra                  88 Focus Team Hungary    NFB      1:15:40   32:52 
   72     31 Papp Zoltán                  79 Répcelak              FM1B     1:15:41   32:53 
   73    142 Hanzséros Róbert             70 Sopron Trail          FM2F     1:16:40   33:52 
   74      9 Kovács Mihály                81 ABC NUTRIXXION        FFB      1:17:06   34:18 
   75     50 Fuchs Andreas                71 MTB TEAM WEINGUT GAG  FM1B     1:18:54   36:06 
   76     27 Csupor Tamás                 77 Répcelak              FM1B     1:19:04   36:16 
   77    169 Molnár Tibor                 63 Soprontrail           FM2F     1:19:13   36:25 
   78    158 Papné Konczos Beáta          75 Sopron                NMF      1:19:19   36:31 
   79    161 Devecseri Olivér             86 Szombathely           FFF      1:20:26   37:38 
   80    149 Sulyok Enikő                 55 Rum                   NFF      1:20:43   37:55 
   81    165 Burkon László                86 Szombathely           FFF      1:21:24   38:36 
   82    129 Dr. Koltai Miklós            61 SZOESE                FM2F     1:21:31   38:43 
   83    128 Vincze Attila                72 Szombathely           FM1F     1:21:57   39:09 
   84     29 Ments Ervin                  74 Répcelak              FM1B     1:22:00   39:12 
   85     36 Abért Károly                 79 KKE Alpok Cycles      FM1B     1:22:36   39:48 
   86    123 Katona István                71 Szombathely           FM1F     1:22:43   39:55 
   87    143 Csordás Csaba                70 Velemi Gátfutó Egyle  FM2F     1:24:42   41:54 
   88    152 Kelemen Szilvia              71 Hammerteich           NMF      1:24:47   41:59 
   89    146 Futó Marianna                83 Szombathely           NFF      1:25:15   42:27 
   90    115 Ugróczky Barna               71 Kapuzárási PSE        FM1F     1:25:16   42:28 
   91    170 Kovács Benedek               91 Decatlon              FFF      1:25:24   42:36 
   92    144 Geröly Csaba                 61 SZOESE                FM2F     1:25:35   42:47 
   93     59 Puchegger Klauss             70 Horitschon            FM2B     1:25:55   43:07 
   94    168 Hun Péter                    79 Sérfenyő              FM1F     1:26:08   43:20 
   95    110 Velencei József              71 Szombathelyi Futóklu  FM1F     1:26:39   43:51 
   96    130 Fuchs Michael                65 Steinberg-Dörfl       FM2F     1:27:24   44:36 
   97     33 Vajda Péter                  80 Káosz Amigos          FM1B     1:27:28   44:40 
   98    155 Baksai Zsuzsanna             71 Sashegyi Gepárdok     NMF      1:28:15   45:27 
   99     51 Gager Horst                  73 MTB TEAM WEINGUT GAG  FM1B     1:28:41   45:53 
  100    118 Nagy Tibor                   72 IPA Szombathelyi Sze  FM1F     1:29:21   46:33 
  101    135 Németh Jenő                  68 Harka                 FM2F     1:30:07   47:19 
  102    159 Kleczl Beáta                 72 Szombathely           NMF      1:30:15   47:27 
  103    167 Fekete Krisztina             85 Szombathely           NFF      1:30:36   47:48 
  104    132 Györe Zoltán                 56 Sopron Trail          FM2F     1:30:54   48:06 
  105    114 Szén György                  79 Gencsapáti            FM1F     1:30:57   48:09 
  106    141 Id. Fonyó Sándor             56 Veszprém              FM2F     1:32:16   49:28 
  107    157 Kissné Radnai Gina           78 Kőszeg                NMF      1:32:41   49:53 
  108    145 Potharn-Samu Viktória        85 Szombathely           NFF      1:33:03   50:15 
  109    116 Csukovics János              77 Sopron Trail          FM1F     1:33:26   50:38 
  110    164 Mercs Péter                  82 Szombathely           FFF      1:34:47   51:59 
  111    111 Kiss Gábor                   74 Kőszeg                FM1F     1:34:51   52:03 
  112    104 Sándor Zsolt                 83 IPA Szombathelyi Sze  FFF      1:35:07   52:19 
  113    153 Poór Zoltánné Bea            65 Szombathely           NMF      1:35:42   52:54 
  114     60 Lackner Tamás                67 Sárvár                FM2B     1:36:26   53:38 
  115     52 Jelencsics Gábor             79 Kőszeg                FM1B     1:37:06   54:18 
  116    154 Csuka Krisztina              74 Sopron Trail          NMF      1:39:02   56:14 
  117    148 Horváth Andrea               84 Fuss Velünk Sopron    NFF      1:39:17   56:29 
  118    166 Gebhart Laura                93 Bécs/ Wiener Neustad  NFF      1:39:44   56:56 
  119    160 Gazsó Attilla                81 Jánossomorja          FFF      1:42:31   59:43 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német