Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808

Eredménylisták

5.Karankó Kupa 2016. évi

Vasi Terepfutó sorozat – 5. Karankó Kupa

V 2016.02.07. 12:40

Eredmények - kategória

készítette: OE2003 Š Stephan Krämer 2008


 Hely Név                       Egyesület                   Idő

 

 

 

Női 3km 10-13  

 

    1 Kovács Anna                SZoESE                         14:01

    2 Juhász-Tóth Eszter         SZoESE                    14:53

    3 Szalai Csenge              SZoESE                         19:36

 

 

Női 3km 14-18  

 

    1 Kiss Virág                 SZoESE                            16:16

    2 Prém-Börényi Rita          SZoESE                    17:21

    3 Hajós Karina               SZoESE                         18:02

    4 Antal Sára                 SZoESE                            18:15

    5 Takács Kitti               SZoESE                             18:48

    6 Juhász Anna                Juhász Team               18:53

    7 Darics Nikolett            Sárvári Kinizsi SE        19:00

    8 Oláh Vadász Antónia        Skorpió Box Club  24:50

 

 

Női 10km -18   

 

    1 Bódi Doroti                TRIÓ Egerszeg ZTC         57:59

 

 

Női 10km 19-39

 

    1 Molnár Zita                SZoESE                                             43:08

    2 Varga Enikő                Intersport                                         50:56

    3 Wagner Anna                Szombathelyi Futóklub              53:34

    4 Dr. Kolcsárné Sárecz Éva   Trió Egerszeg ZTC             54:58

    5 Regős Éva                  Szombathelyi Futóklub                 56:11

    6 Gálosi Zsuzsanna                                                                56:12

    7 Szondy Noémi               Perfect Change                            58:10

    8 Majorné-Kovács Anita                                                         59:21

    9 Fehér Tímea                                                                           59:35

   10 Gall Anna                  Skorpió Box Club                          1:10:22

   11 Kissné Tóth Aliz           Skorpió Box Club                       1:13:24

   12 Földes Anna                Skorpió Box Club                         1:37:20

 

      Badics Adrienn             Skorpió Box Club                             DNF

      Badics Viktória            Skorpió Box Club                               DNF

 

 

Női 10km 40-54

 

    1 Kelemen Szilvia                                                            55:34

    2 Kleczl Beáta                                                                    59:07

    3 Szekunda Györgyi           SZoESE                              1:01:27

    4 Tóth Zsuzsanna                                                             1:01:59

    5 Poórné Beáta                                                                   1:02:42

    6 Győrffy Ágnes                                                                   1:04:20

    7 Hende Judit                                                                      1:04:46

    8 Pékné Dobronics Ilona      SZoESE                               1:17:50

 

 

Női 10km 55+   

 

    1 Söjtöry Elvira                                     1:04:43

 

 

Férfi 3km -10  

 

    1 Árvay Csongor              SZoESE                                               14:55

    2 Kelemen Barnabás           Kőszegi Triatlon és Úszó K.        16:07

    3 Czirok Renátó              Skorpió Box Club                               17:52

    4 Horváth Zétény             SZoESE                                               19:03

    5 Oláh Vadász Alex           Skorpió Box Club                            23:40

    5 Kiss János                 Skorpió Box Club                                   23:40

    6 Szele Péter                                                                                   26:12

 

 

Férfi 3km 10-13

 

    1 Tullner Áron               SZoESE                                     14:08

    2 Biácsi Milán               Haladás VSE                            14:33

    3 Darics Benedek             SZoESE                                14:48

    4 Kaposi Máté                SZoESE                                   14:54

    5 Veszelszki Márton          Haladás VSE                      15:04

    6 Tóth Ágoston               SZoESE                                    15:46

    7 Lakó Bálint                SZoESE                                      16:08

    8 Kovács Ábel                SZoESE                                   16:30

    9 Szalai Kristóf             SZoESE                                     16:40

   10 Marosi Ákos                Waldorf                                   17:16

 

 

Férfi 3km 19+  

 

    1 Kovács Benedek             Decathlon                 15:47

    2 Morva Arnold Attila        Decathlon                 18:07

 

 

Férfi 10km -18

 

    1 Jacsev Sámuel              GOC                                                         38:52

    2 Szalay Levente             Haladás VSE                                           43:06

    3 Csiszár Barnabás           TRIÓ Egerszeg ZTC                             47:24

    4 Szele Bálint               Haladás VSE                                               48:31

    5 Bognár Zoltán              Haladás VSE                                            57:18

    6 Nagypéter Szabolcs         Skorpió Box Club                               58:22

    7 Pörge Bálint               Skorpió Box Club                                       58:58

    8 Dröszler Mátyás            Haladás VSE                                          59:15

    9 Balogh András              Haladás VSE                                       1:02:57

   10 Oláh Vadász Zoltán         Skorpió Box Club                          1:06:39

   11 Budai József               Skorpió Box Club                                  1:38:02

   12 Muhovics Milán             Skorpió Box Club                               1:38:03

 

 

Férfi 10km 19-39

 

    1 Rákos Roland                                                                     46:17

    2 Fehér István                                                                        47:34

    3 Schwarcz Péter             Skorpió Box Club                     48:04

    4 Árvay Kornél               SZoESE                                        48:30

    5 Ágotha Dávid               Haladás VSE                             49:34

    6 Varga Róbert               Skorpió Box Club                      49:55

    7 Szalai Gábor                                                                     50:04

    8 Papp Gergő                 Szombathelyi Futóklub             50:31

    9 Fábrics Gábor              Intersport                                     51:27

   10 Nemes Erik Emil            Skorpió Box Club                   51:30

   11 Kővári Gábor               Szombathelyi Futóklub            52:58

   12 Guzmics Krisztián                                                            53:30

   13 Kovács Bálint              Szombathelyi Futóklub            54:54

   15 Győrffy Kristóf            Haladás VSE                               59:14

   16 Füzi Márk                                                                        1:03:33

   17 Gombkötő Márton            Skorpió Box Club              1:23:41

 

 

Férfi 10km 40-54

 

    1 Gódor Béla                 Kőszegi Triatlon és Úszó K.      46:42

    2 Kiss Sándor                SZoESE                                        47:16

    3 Pádár István               Kőszeg Futótársak                      47:45

    4 Kovács Balázs              SZoESE                                     48:34

    5 Döbör Imre                                                                         49:28

    6 Gombás Miklós                                                                 50:43

    7 Kern Zsolt                                                                           51:05

    8 Darics Róbert                                                                    51:12

    9 Varga Roland               Skorpió Box Club                     51:30

   10 Bertalan Gábor             Kőszeg Futótársak                 51:34

   11 Garami Árpád               Pannonsport-4sport               51:37

   12 Wachter Zoltán                                                                52:01

   13 Csinger Péter                                                                  52:24

   14 Velencei József            Szombathelyi Futóklub         54:46

   15 Vincze Attila                                                                    55:19

   16 Pátkai Attila              Szombathelyi Futóklub              57:33

   17 Horváth László             Metex ’05                                59:58

   18 Sali-Ajkas Róbert                                                       1:03:53

 

 

 

Férfi 10km 55+

 

    1 Petz László                                              51:23

    2 Kóczán János                                         53:59

    3 Fonyó Sándor                                       1:01:14

 

Abszolút eredmények:

 

Vasi Terepfutó sorozat – 5. Karankó Kupa     V 2016.02.07. 12:40
Eredmények – abszolút
    készítette: OE2003 Š Stephan Krämer 2008

________________________________________
 Hely Rajtsz. Név                        Szül. Egyesület          Kategória      Idő    különbség 


Pálya 1  30/3 

    1    146 Kovács Anna                  03 SZoESE                NR0        14:01    0:00 
    2    151 Tullner Áron                 04 SZoESE                FR0        14:08    0:07 
    3     54 Biácsi Milán                 04 Haladás VSE           FR0        14:33    0:32 
    4    131 Darics Benedek               03 SZoESE                FR0        14:48    0:47 
    5    152 Juhász-Tóth Eszter           06 SZoESE                NR0        14:53    0:52 
    6    186 Kaposi Máté                  05 SZoESE                FR0        14:54    0:53 
    7    154 Árvay Csongor                07 SZoES                 FR00       14:55    0:54 
    8    144 Veszelszki Márton            05 Haladás VSE           FR0        15:04    1:03 
    9    156 Tóth Ágoston                 06 SZoESE                FR0        15:46    1:45 
   10     13 Kovács Benedek               91 Decathlon             FR2        15:47    1:46 
   11    182 Kelemen Barnabás  06 Kőszegi Triatlon és Úszó  FR00       16:07    2:06 
   12    150 Lakó Bálint                  03 SZoESE                FR0        16:08    2:07 
   13    149 Kiss Virág                   00 SZoESE                NR1        16:16    2:15 
   14    161 Kovács Ábel                  06 SZoESE                FR0        16:30    2:29 
   15    153 Szalai Kristóf               06 SZoESE                FR0        16:40    2:39 
   16    141 Marosi Ákos                  03 Waldorf               FR0        17:16    3:15 
   17    148 Prém-Börényi Rita            01 SZoESE                NR1        17:21    3:20 
   18     64 Czirok Renátó                06 Skorpió Box Club      FR00       17:52    3:51 
   19    190 Hajós Karina                 02 SZoESE                NR1        18:02    4:01 
   20    168 Morva Arnold Attila          90 Decathlon             FR2        18:07    4:06 
   21    191 Antal Sára                   02 SZoESE                NR1        18:15    4:14 
   22    147 Takács Kitti                 02 SZoESE                NR1        18:48    4:47 
   23    166 Juhász Anna                  98 Juhász Team           NR1        18:53    4:52 
   24    145 Darics Nikolett              99 Sárvári Kinizsi SE    NR1        19:00    4:59 
   25    160 Horváth Zétény               07 SZoESE                FR00       19:03    5:02 
   26    157 Szalai Csenge                03 SZoESE                NR0        19:36    5:35 
   27    194 Oláh Vadász Alex             07 Skorpió Box Club      FR00       23:40    9:39 
   27    196 Kiss János                   06 Skorpió Box Club      FR00       23:40    9:39 
   29    192 Oláh Vadász Antónia   02 Skorpió Box Club      NR1        24:50   10:49 
   30     22 Szele Péter                  07                       FR00       26:12   12:11 

 

Pálya 2  74/10 

    1     52 Jacsev Sámuel                98 GOC                   FK1        38:52    0:00 
    2     53 Szalay Levente               99 Haladás VSE           FK1        43:06    4:14 
    3     20 Molnár Zita                  97 SZoESE                NK2        43:08    4:16 
    4    199 Rákos Roland                 82                       FK2        46:17    7:25 
    5     41 Gódor Béla                   68 Kőszegi Triatlon és Úszó   FK3        46:42    7:50 
    6     79 Kiss Sándor                  71 SZoESE                FK3        47:16    8:24 
    7    127 Csiszár Barnabás             00 TRIÓ Egerszeg ZTC     FK1        47:24    8:32 
    8     85 Fehér István                 90                       FK2        47:34    8:42 
    9     91 Pádár István                 67 Kőszeg Futótársak     FK3        47:45    8:53 
   10    195 Schwarcz Péter               87 Skorpió Box Club      FK2        48:04    9:12 
   11     88 Árvay Kornél                 78 SZoESE                FK2        48:30    9:38 
   12     44 Szele Bálint                 01 Haladás VSE           FK1        48:31    9:39 
   13     80 Kovács Balázs                75 SZoESE                FK3        48:34    9:42 
   14     83 Döbör Imre                   68                       FK3        49:28   10:36 
   15     51 Ágotha Dávid                 93 Haladás VSE           FK2        49:34   10:42 
   16    129 Varga Róbert                 85 Skorpió Box Club      FK2        49:55   11:03 
   17     78 Szalai Gábor                 79                       FK2        50:04   11:12 
   18    108 Papp Gergő                   81 Szombathelyi Futóklub FK2        50:31   11:39 
   19     61 Gombás Miklós                75                       FK3        50:43   11:51 
   20     99 Varga Enikő                  90 Intersport            NK2        50:56   12:04 
   21     97 Kern Zsolt                   69                       FK3        51:05   12:13 
   22     75 Darics Róbert                73                       FK3        51:12   12:20 
   23    116 Petz László                  57                       FK4        51:23   12:31 
   24     98 Fábrics Gábor                87 Intersport            FK2        51:27   12:35 
   25    132 Nemes Erik Emil              87 Skorpió Box Club      FK2        51:30   12:38 
   25    138 Varga Roland                 74 Skorpió Box Club      FK3        51:30   12:38 
   27    118 Bertalan Gábor               74 Kőszeg Futótársak     FK3        51:34   12:42 
   28     72 Garami Árpád                 66 Pannonsport-4sport    FK3        51:37   12:45 
   29    304 Wachter Zoltán               65                       FK3        52:01   13:09 
   30    124 Csinger Péter                70                       FK3        52:24   13:32 
   31     70 Kővári Gábor                 80 Szombathelyi Futóklub FK2        52:58   14:06 
   32    115 Guzmics Krisztián            79                       FK2        53:30   14:38 
   33     33 Wagner Anna                  82 Szombathelyi Futóklub NK2        53:34   14:42 
   34     76 Kóczán János                 59                       FK4        53:59   15:07 
   35     73 Velencei József              71 Szombathelyi Futóklub FK3        54:46   15:54 
   36     27 Kovács Bálint                84 Szombathelyi Futóklub FK2        54:54   16:02 
   37     86 Dr. Kolcsárné Sárecz Éva     78 Trió Egerszeg ZTC     NK2        54:58   16:06 
   38    123 Vincze Attila                72                       FK3        55:19   16:27 
   39     69 Kelemen Szilvia              71                       NK3        55:34   16:42 
   40     84 Regős Éva                    81 Szombathelyi Futóklub NK2        56:11   17:19 
   41    125 Gálosi Zsuzsanna             81                       NK2        56:12   17:20 
   42     58 Bognár Zoltán                01 Haladás VSE           FK1        57:18   18:26 
   43     10 Pátkai Attila                70 Szombathelyi Futóklub FK3        57:33   18:41 
   45    105 Bódi Doroti                  99 TRIÓ Egerszeg ZTC     NK1        57:59   19:07 
   46     14 Szondy Noémi                 80 Perfect Change        NK2        58:10   19:18 
   47    200 Nagypéter Szabolcs           98 Skorpió Box Club      FK1        58:22   19:30 
   48    198 Pörge Bálint                 04 Skorpió Box Club      FK1        58:58   20:06 
   49    122 Kleczl Beáta                 72                       NK3        59:07   20:15 
   50     60 Győrffy Kristóf              94 Haladás VSE           FK2        59:14   20:22 
   51     59 Dröszler Mátyás              00 Haladás VSE           FK1        59:15   20:23 
   52    117 Majorné-Kovács Anita         77                       NK2        59:21   20:29 
   53    121 Fehér Tímea                  82                       NK2        59:35   20:43 
   54      7 Horváth László               72 Metex ’05             FK3        59:58   21:06 
   55     89 Fonyó Sándor                 56                       FK4      1:01:14   22:22 
   56     81 Szekunda Györgyi             76 SZoESE                NK3      1:01:27   22:35 
   57     87 Tóth Zsuzsanna               62                       NK3      1:01:59   23:07 
   58     40 Poórné Beáta                 65                       NK3      1:02:42   23:50 
   59     47 Balogh András                01 Haladás VSE           FK1      1:02:57   24:05 
   60     21 Füzi Márk                    87                       FK2      1:03:33   24:41 
   61    119 Sali-Ajkas Róbert            76                       FK3      1:03:53   25:01 
   62    120 Győrffy Ágnes                68                       NK3      1:04:20   25:28 
   63     66 Söjtöry Elvira               49                       NK4      1:04:43   25:51 
   64     62 Hende Judit                  74                       NK3      1:04:46   25:54 
   65      4 Oláh Vadász Zoltán           04 Skorpió Box Club      FK1      1:06:39   27:47 
   66    130 Gall Anna                    95 Skorpió Box Club      NK2      1:10:22   31:30 
   67     65 Kissné Tóth Aliz             82 Skorpió Box Club      NK2      1:13:24   34:32 
   68     82 Pékné Dobronics Ilona        76 SZoESE                NK3      1:17:50   38:58 
   69    137 Gombkötő Márton              86 Skorpió Box Club      FK2      1:23:41   44:49 
   70    135 Földes Anna                  95 Skorpió Box Club      NK2      1:37:20   58:28 
   71      1 Budai József                 03 Skorpió Box Club      FK1      1:38:02   59:10 
   72    197 Muhovics Milán               04 Skorpió Box Club      FK1      1:38:03   59:11 

         136 Badics Adrienn               79 Skorpió Box Club      NK2         hiba         
         139 Badics Viktória              85 Skorpió Box Club      NK2         hiba         

 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német