Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808

Eredménylisták

7.Agro-Alfa CityCross futás

Kőszeg Citycross futás, 2015.09.20.
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Körszám Idő
 Férfi abszolút          
1 182 Fábrics Gábor Megyehíd F3 12 1:08:46
2 178 Nemes Erik Emil Kőszeg/Futavas F3 12 1:09:41
3 192 Horváth Gábor Kőszeg F3 12 1:10:45
4 188 Gorza István Táplánszentkereszt F3 12 1:12:23
5 190 Dugmonits András Szombathely F3 12 1:13:26
6 181 Maros Ervin Hegykő F4 12 1:14:12
7 189 Kiss Sándor Szombathely F4 12 1:14:29
8 197 Gódor Béla Kőszegi Triatlon és Úszó Klub F4 11 1:10:25
9 193 Döbör Imre Szombathely F4 11 1:11:27
10 199 Mélykúti Árpád Szombathely F6 11 1:14:43
11 196 Tóth Balázs Ajka/Kiválók F3 11 1:15:05
12 185 Mélykuti Árpád Torony F4 11 1:15:21
13 179 Tombor Levente Budapest F4 11 1:15:34
14 200 Horváth Krisztián Kőszeg F3 10 1:11:03
15 195 Nagy Tibor IPA Szombathelyi Szervezete F4 10 1:11:09
16 187 Gombás Miklós Lukácsháza F4 10 1:12:34
17 191 Sándor Zsolt  IPA Szombathelyi Szervezete F3 10 1:15:02
18 184 Ürmös István Csaba Kőszeg F4 9 1:12:25
19 175 Marton Lázár Martonszállás F1 9 1:12:30
20 186 Giczy József Kőszeg F5 9 1:16:07
21 177 Adibeg Biego Kársz Kebab F3 8 1:10:02
22 180 Kiss Péter Kőszegfalva F3 7 1:08:13
23 176 Márton Ágoston Martonszállás F4 7 1:10:24
 Női abszolút          
1 174 Regős Éva Szombathely N3 10 1:16:43
2 183 Nagyistók Éva Kőszeg N4 8 1:09:47
Korcsoportos helyezések
 F1             
1 175 Marton Lázár Martonszállás F1 9 1:12:30
 F3             
1 182 Fábrics Gábor Megyehíd F3 12 1:08:46
2 178 Nemes Erik Emil Kőszeg/Futavas F3 12 1:09:41
3 192 Horváth Gábor Kőszeg F3 12 1:10:45
4 188 Gorza István Táplánszentkereszt F3 12 1:12:23
5 190 Dugmonits András Szombathely F3 12 1:13:26
6 196 Tóth Balázs Ajka/Kiválók F3 11 1:15:05
7 200 Horváth Krisztián Kőszeg F3 10 1:11:03
8 191 Sándor Zsolt  IPA Szombathelyi Szervezete F3 10 1:15:02
9 177 Adibeg Biego Kársz Kebab F3 8 1:10:02
10 180 Kiss Péter Kőszegfalva F3 7 1:08:13
 F4             
1 181 Maros Ervin Hegykő F4 12 1:14:12
2 189 Kiss Sándor Szombathely F4 12 1:14:29
3 197 Gódor Béla Kőszegi Triatlon és Úszó Klub F4 11 1:10:25
4 193 Döbör Imre Szombathely F4 11 1:11:27
5 185 Mélykuti Árpád Torony F4 11 1:15:21
6 179 Tombor Levente Budapest F4 11 1:15:34
7 195 Nagy Tibor IPA Szombathelyi Szervezete F4 10 1:11:09
8 187 Gombás Miklós Lukácsháza F4 10 1:12:34
9 184 Ürmös István Csaba Kőszeg F4 9 1:12:25
10 176 Márton Ágoston Martonszállás F4 7 1:10:24
 F5             
1 186 Giczy József Kőszeg F5 9 1:16:07
 F6             
1 199 Mélykúti Árpád Szombathely F6 11 1:14:43
 N3             
1 174 Regős Éva Szombathely N3 10 1:16:43
 N4             
1 183 Nagyistók Éva Kőszeg N4 8 1:09:47

« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német