Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808

Eredménylisták

7.Agro-Alfa CityCross kerékpár

Kőszeg Citycross kerékpár, 2015.09.20.
Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Korcsoport Körszám Idő
 Férfi abszolút            
1 77 Prájczer Péter   Master1 19 1:06:28
2 68 Koczka Dániel Koczka Kerékpárbolt Felnőtt 19 1:08:23
3 75 Ábrahám Gergely KKE Freeride 19 1:11:19
4 9 Varró József KTM TESZTTEAM - GÖDÖLLŐ - KTM SOPRON Felnőtt 17 1:07:03
5 2 Hattyár Dániel Kőszegi KE Felnőtt 17 1:07:50
6 47 Hajós Kornél Kőszegi Kerékpáros Egyesület /KKE Freeride 17 1:08:35
7 54 Kovács Attila Bringabanda SC Master1 17 1:08:51
8 41 Varga Péter Mugen Race Felnőtt 17 1:09:12
9 46 Veingartner Balázs Meditech SC Master1 17 1:10:04
10 23 Maitz Balázs Kőszeg Freeride 17 1:10:11
11 55 Kovács Győző  ABC Nutrixxion Master1 16 1:07:10
12 73 Dervalics Gábor ZKSE Master1 16 1:07:12
13 13 Bori Gergely KTM Teszt Team Gödöllő- KTM Sopron Felnőtt 16 1:07:58
14 53 Filó László ZKSE Freeride 16 1:08:01
15 14 Gergácz Péter KTM Teszt Team Felnőtt 16 1:08:16
16 66 Magdics Gábor Focus Team Hungary Master1 16 1:09:13
17 63 Tavali Dávid Pannonhalmi KSK Felnőtt 16 1:09:35
18 60 Zsódér Zsolt Szombathely Master1 16 1:10:08
19 1 Varga Máté Kőszeg Freeride 16 1:10:50
20 40 Hüll Tamás Szombathely Felnőtt 15 1:06:33
21 5 Etli Lajos  Pannonhalmi KSK Master1 15 1:06:39
22 48 Süle Róbert Focus Team Hungary Felnőtt 15 1:06:48
23 12 Kalászi Gergő Szivárvány Festékbolt Kőszeg Felnőtt 15 1:07:32
24 25 Rosta Zoltán West Bike Szombathely Freeride 15 1:08:04
25 15 Dugmonits András Szombathely Felnőtt 15 1:09:02
26 18 Helyes Attila Pannonhalmi KSK Felnőtt 15 1:09:16
27 6 Horváth Szabolcs Pannonhalmi KSK Master1 15 1:09:54
28 35 Nagy Attila Szombathely Master2 15 1:10:54
29 67 Csonka Milán KKE Felnőtt 14 1:07:09
30 17 Kirizs Attila Szombathelyi Tekergők Felnőtt 14 1:09:20
31 51 Nagy Róbert Pa-Ro Kerékpár Master1 14 1:10:22
32 62 Gyarmati Bálint KŐSZEG Master1 14 1:11:18
33 69 Domnánovich Szabolcs KŐSZEG Felnőtt 13 1:06:53
34 58 Maitz Krisztián KŐSZEG Master1 13 1:08:02
35 36 Pap Miklós Nagykanizsa Master2 13 1:08:43
36 33 Nábrádi Szabolcs Szombathely Master1 13 1:08:56
37 11 Döbör Imre Szombathely Master2 13 1:09:39
38 59 Katona Szilveszter KKE Master1 13 1:09:52
39 64 Kazári Dániel Szombathely Felnőtt 12 1:07:37
40 22 Pék Roland Szombathely Felnőtt 12 1:09:13
41 19 Fekete Szabolcs Gyöngyösfalu Master1 12 1:09:45
42 43 Czenki Norbert Vát Felnőtt 12 1:09:54
43 71 Pillisz Ákos Kőszegi Triatlon Klub Felnőtt 12 1:12:05
44 24 Horváth Balázs Kőszeg Master2 11 48:41:00
45 56 Tompa Krisztián KŐSZEG Master1 11 1:07:06
46 57 Milos Péter KŐSZEG Master2 11 1:07:08
47 76 Fekete Gellért Kőszegi Triatlon Klub Felnőtt 11 1:08:16
48 7 Fehér Zoltán Győr Felnőtt 11 1:10:12
49 8 Horváth Krisztián Kársz Kebab Master1 10 56:12:00
50 26 Nagy Péter Sopron Felnőtt 10 56:13:00
51 34 Hanczvikkel Dániel Szombathely Freeride 10 1:08:24
52 32 Szopori Ádám Szombathely Freeride 10 1:08:36
53 16 Lakatár Tamás Kőszeg Felnőtt 10 1:09:11
54 61 Varga Gábor Szombathely Master1 9 1:08:59
55 74 Varga Richárd Szombathely Freeride 9 1:11:56
56 27 Varga Zsolt Kőszeg Freeride 9 1:12:08
57 42 Hernáth Márton Agro-Alfa Team Felnőtt 7 27:46:00
58 29 Horváth Zsolt Szombathely Master1 7 33:52:00
59 78 Tóth Attila Szombathely Freeride 7 1:11:54
60 37 Fürjesi László Nagykanizsa Felnőtt 2 11:05
 Női abszolút            
1 72 Ringelhann Fanni Focus Team Hungary - 14 1:10:08
2 45 Horváth Ágnes Meditech SC - 13 1:10:44
3 70 Markovics Borbála KKE Freeride 11 1:07:50
4 52 Pöltl Veronika Kőszegi Kerékpáros Egyesület /KKE - 10 1:06:53
Korcsoportos eredmények
 Férfi  Felnőtt             
1 68 Koczka Dániel Koczka Kerékpárbolt Felnőtt 19 1:08:23
2 9 Varró József KTM TESZTTEAM - GÖDÖLLŐ - KTM SOPRON Felnőtt 17 1:07:03
3 2 Hattyár Dániel Kőszegi KE Felnőtt 17 1:07:50
4 41 Varga Péter Mugen Race Felnőtt 17 1:09:12
5 13 Bori Gergely KTM Teszt Team Gödöllő- KTM Sopron Felnőtt 16 1:07:58
6 14 Gergácz Péter KTM Teszt Team Felnőtt 16 1:08:16
7 63 Tavali Dávid Pannonhalmi KSK Felnőtt 16 1:09:35
8 40 Hüll Tamás Szombathely Felnőtt 15 1:06:33
9 48 Süle Róbert Focus Team Hungary Felnőtt 15 1:06:48
10 12 Kalászi Gergő Szivárvány Festékbolt Kőszeg Felnőtt 15 1:07:32
11 15 Dugmonits András Szombathely Felnőtt 15 1:09:02
12 18 Helyes Attila Pannonhalmi KSK Felnőtt 15 1:09:16
13 67 Csonka Milán KKE Felnőtt 14 1:07:09
14 17 Kirizs Attila Szombathelyi Tekergők Felnőtt 14 1:09:20
15 69 Domnánovich Szabolcs KŐSZEG Felnőtt 13 1:06:53
16 64 Kazári Dániel Szombathely Felnőtt 12 1:07:37
17 22 Pék Roland Szombathely Felnőtt 12 1:09:13
18 43 Czenki Norbert Vát Felnőtt 12 1:09:54
19 71 Pillisz Ákos Kőszegi Triatlon Klub Felnőtt 12 1:12:05
20 76 Fekete Gellért Kőszegi Triatlon Klub Felnőtt 11 1:08:16
21 7 Fehér Zoltán Győr Felnőtt 11 1:10:12
22 26 Nagy Péter Sopron Felnőtt 10 56:13:00
23 16 Lakatár Tamás Kőszeg Felnőtt 10 1:09:11
24 42 Hernáth Márton Agro-Alfa Team Felnőtt 7 27:46:00
25 37 Fürjesi László Nagykanizsa Felnőtt 2 11:05
 Férfi  Master1             
1 77 Prájczer Péter   Master1 19 1:06:28
2 54 Kovács Attila Bringabanda SC Master1 17 1:08:51
3 46 Veingartner Balázs Meditech SC Master1 17 1:10:04
4 55 Kovács Győző  ABC Nutrixxion Master1 16 1:07:10
5 73 Dervalics Gábor ZKSE Master1 16 1:07:12
6 66 Magdics Gábor Focus Team Hungary Master1 16 1:09:13
7 60 Zsódér Zsolt Szombathely Master1 16 1:10:08
8 5 Etli Lajos  Pannonhalmi KSK Master1 15 1:06:39
9 6 Horváth Szabolcs Pannonhalmi KSK Master1 15 1:09:54
10 51 Nagy Róbert Pa-Ro Kerékpár Master1 14 1:10:22
11 62 Gyarmati Bálint KŐSZEG Master1 14 1:11:18
12 58 Maitz Krisztián KŐSZEG Master1 13 1:08:02
13 33 Nábrádi Szabolcs Szombathely Master1 13 1:08:56
14 59 Katona Szilveszter KKE Master1 13 1:09:52
15 19 Fekete Szabolcs Gyöngyösfalu Master1 12 1:09:45
16 56 Tompa Krisztián KŐSZEG Master1 11 1:07:06
17 8 Horváth Krisztián Kársz Kebab Master1 10 56:12:00
18 61 Varga Gábor Szombathely Master1 9 1:08:59
19 29 Horváth Zsolt Szombathely Master1 7 33:52:00
 Férfi  Master2             
1 35 Nagy Attila Szombathely Master2 15 1:10:54
2 36 Pap Miklós Nagykanizsa Master2 13 1:08:43
3 11 Döbör Imre Szombathely Master2 13 1:09:39
4 24 Horváth Balázs Kőszeg Master2 11 48:41:00
5 57 Milos Péter KŐSZEG Master2 11 1:07:08
 Freeride             
1 75 Ábrahám Gergely KKE Freeride 19 1:11:19
2 47 Hajós Kornél Kőszegi Kerékpáros Egyesület /KKE Freeride 17 1:08:35
3 23 Maitz Balázs Kőszeg Freeride 17 1:10:11
4 53 Filó László ZKSE Freeride 16 1:08:01
5 1 Varga Máté Kőszeg Freeride 16 1:10:50
6 25 Rosta Zoltán West Bike Szombathely Freeride 15 1:08:04
7 70 Markovics Borbála KKE Freeride 11 1:07:50
8 34 Hanczvikkel Dániel Szombathely Freeride 10 1:08:24
9 32 Szopori Ádám Szombathely Freeride 10 1:08:36
10 74 Varga Richárd Szombathely Freeride 9 1:11:56
11 27 Varga Zsolt Kőszeg Freeride 9 1:12:08
12 78 Tóth Attila Szombathely Freeride 7 1:11:54

« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német