Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808

Eredménylisták

7.ÍROTTKŐ HILLCLIMB

Rajt-szám NÉV Kategória                 (1978-1998-ig) Idő Helyezés Születési év Egyesület/Város
204 Fábrics Gábor Férfi Felnőtt Futás 58:34:00 1. 1987 Kőszegi Triaton és Úszóklub
206 Balhási Ákos Férfi Felnőtt Futás 1:00:53 2. 1982 Jánosháza
212 Szmetana Balázs  Férfi Felnőtt Futás 1:04:59 3. 1989 Pilisszentkereszt
201 Lakner Szilveszter Férfi Felnőtt Futás 1:09:47 4. 1979 SRTG Szombathely
249 Müller Bernd Férfi Felnőtt Futás 1:13:01 5. 1982 Rattersdorf
203 Dugmonits András Férfi Felnőtt Futás 1:15:35 6. 1985 Szombathely
202 Nárai Dániel Férfi Felnőtt Futás 1:16:18 7. 1993 SRTG Szombathely
209 Devecseri Olivér Férfi Felnőtt Futás 1:16:43 8. 1986 Kőszegi Tenisz Klub
214 Király Gábor Férfi Felnőtt Futás 1:21:09 9. 1982 IPA Szombathelyi Szervezet
216 Kovács Ferenc Férfi Felnőtt Futás 1:24:30 10. 1980 Kőszeg
215 Schwarz Péter Férfi Felnőtt Futás 1:25:55 11. 1987 Kőszeg
213 Sándor Zsolt Férfi Felnőtt Futás 1:32:24 12. 1983 IPA Szombathelyi Szervezet
207 Varga István János Férfi Felnőtt Futás 1:44:44 13. 1989 Schaffler-LUK Savaria
             
Rajt-szám NÉV Kategória                 (1978-1998-ig) Idő Helyezés Születési év Egyesület/Város
229 Gerlei Tamás Férfi Master I. Futás  58:52:00 1. 1969 Csömörsport
227 Devecseri Bálint Férfi Master I. Futás  1:05:52 2. 1978 Szombathely
218 Pap Sándor Férfi Master I. Futás  1:07:49 3. 1977 Focus Team Hungary
223 Paukovits Péter Férfi Master I. Futás  1:12:30 4. 1977 Szombathely
222 Árvai Kornél Férfi Master I. Futás  1:13:55 5. 1978 Velem 
217 Gódor Béla Férfi Master I. Futás  1:14:45 6. 1968 Kőszegi Triatlon és Úszóklub
220 Pádár István Férfi Master I. Futás  1:21:09 7. 1967 Kőszegi Futótársak
226 Marton Gábor Férfi Master I. Futás  1:21:19 8. 1974 Csepreg
225 Nyikos Róbert Férfi Master I. Futás  1:23:21 9. 1970 Sopronhorpács
228 Németh Jenő Férfi Master I. Futás  1:28:44 10. 1968 Sopron Trail
231 Csordás Csaba Férfi Master I. Futás  1:31:09 11. 1970 Velem 
230 Kiss Gábor Férfi Master I. Futás  1:33:25 12. 1974 Kőszegi Futóklub
232 Dankó László Férfi Master I. Futás  1:46:50 13. 1967 Vasszilvágy
             
Rajt-szám NÉV Kategória (1961-ig) Idő Helyezés Születési év Egyesület/Város
248 Kocsis Sándor Férfi Master II. Futás  1:23:11 1. 1961 Csömör Sport Kft. 
234 Molnár Károly Férfi Master II. Futás  1:24:26 2. 1958 Kőszeg
235 Dr. Koltai Miklós Férfi Master II. Futás  1:31:03 3. 1956 SZOESE
233 Geröly Csaba Férfi Master II. Futás  1:42:33 4. 1961 SZOESE
             
Rajt-szám NÉV Kategória                  (1978-1998) Idő Helyezés Születési év Egyesület/Város
240 Galambos Enikő Női Felnőtt Futás 1:26:26 1. 1999 Unicentral Bulls
237 Németh Beáta Női Felnőtt Futás 1:28:44 2. 1979 Szombathelyi Futóklub
238 Molnár Réka Női Felnőtt Futás 1:46:33 3. 1989 SRTG Szombathely
             
Rajt-szám NÉV Kategória                  (1963-1977) Idő Helyezés Születési év Egyesület/Város
244 Pilisz Renáta Női Master I.  Futás 1:21:43 1. 1974 Kőszeg
241 Kelemen Szilvia Női Master I.  Futás 1:25:43 2. 1971 Hammerteich
247 Kleczl Beáta Női Master I.  Futás 1:28:13 3. 1972 Szombathely
245 Kissné Radnai Gina Női Master I.  Futás 1:34:52 4. 1978 Kőszeg
261 Fölnagy Emőke Női Master I.  Futás 1:39:23 5. 1977 Körmend

 

Rajt-szám NÉV Kategória                 (1983-2004) Idő Helyezés Születési év Egyesület/Város
102 Hattyár Dániel Férfi Felnőtt Bicaj 40:31:00 1. 1985 Focus Team Hungary
147 Lukas Mihalkovits Férfi Felnőtt Bicaj 44:46:00 2. 1995 Steinberg-Dörfl
108 Süle Róbert Férfi Felnőtt Bicaj 45:54:00 3. 1990 Focus Team Hungary
105 Mentes Attila Férfi Felnőtt Bicaj 47:45:00 4. 1985 Lenti
100 Ábrahám Gergely Férfi Felnőtt Bicaj 48:45:00 5. 1991 KKE Alpok Cycles
109 Varró József Férfi Felnőtt Bicaj 49:15:00 6. 1984 KTM Teszt Team
111 Gergácz Péter Férfi Felnőtt Bicaj 51:34:00 7. 1986 KTM Teszt Team
112 Csonka Milán Férfi Felnőtt Bicaj 54:05:00 8. 1985 KKE Alpok Cycles
101 Végh Dániel Férfi Felnőtt Bicaj 58:56:00 9. 1986 KKE Alpok Cycles
145 Horváth Tamás Férfi Felnőtt Bicaj 1:03:39 10. 1985 MTB Sopron
146 Krejter Bence Férfi Felnőtt Bicaj 1:04:16 11. 1990 Superior Team Sopron
110 Fekete Gellért Férfi Felnőtt Bicaj 1:06:37 12. 2001 Kőszegi Triatlon és Úszóklub
104 Pozsgai Zsolt Férfi Felnőtt Bicaj 1:06:53 13. 1989 Szombathely
106 Pöröntő András Férfi Felnőtt Bicaj 1:26:54 14. 1985 Szombathely
103 Szilágyi Zoltán Férfi Felnőtt Bicaj 1:27:04 15. 1985 Répcelak
             
Rajt-szám NÉV Kategória                 (1973-1982) Idő Helyezés Születési év Egyesület/Város
116 Roland Plank Férfi Master I. Bicaj 48:50:00 1. 1978 MTB CLUB Oberwart
122 Prájczer Péter Férfi Master I. Bicaj 49:52:00 2. 1978 KTM Team Sopron
119 Reiter Gerald Férfi Master I. Bicaj 49:59:00 3. 1977 MTB Club Lockenhaus
113 Landi Zoltán Férfi Master I. Bicaj 54:45:00 4. 1978 Sopron
120 Nagy Sándor Gergő Férfi Master I. Bicaj 55:33:00 5. 1980 Szombathely
114 Magdics Gábor Férfi Master I. Bicaj 56:08:00 6. 1979 Focus Team Hungary
117 Kölbl Johannes Férfi Master I. Bicaj 58:06:00 7. 1974 MTB Team Weingut Gager Deutschkreutz
129 Herceg Zoltán Férfi Master I. Bicaj 1:03:48 8. 1974 Superior MTB Team
127 Gombás Miklós Férfi Master I. Bicaj 1:05:41 9. 1975 Lukácsháza
123 Kalászi Gergely Férfi Master I. Bicaj 1:10:35 10. 1980 Kőszeg
128 Németh Zoltán Férfi Master I. Bicaj 1:12:45 11. 1976 Kőszeg
125 Gyarmati Bálint Férfi Master I. Bicaj 1:13:36 12. 1976 Kőszeg
148 Vértes Ernő Férfi Master I. Bicaj 1:15:24 13. 1974 Kőszeg
115 Osztermann László Férfi Master I. Bicaj 1:17:02 14. 1977 Superior MTB Sopron
130 Juhász Tamás Férfi Master I. Bicaj 1:18:15 15. 1981 Rattersdorf
118 Gager Horst Férfi Master I. Bicaj 1:19:19 16. 1973 MTB Team Weingut Gager Deutschkreutz
126 Ments Ervin Férfi Master I. Bicaj 1:21:17 17. 1974 Répcelak
131 Varga Balázs Férfi Master I. Bicaj 1:27:22 18. 1977 Répcelak
121 Csupor Tamás Férfi Master I. Bicaj 1:28:55 19. 1977 Répcelak
124 Papp Zoltán Férfi Master I. Bicaj 1:32:45 20. 1979 Kenyeri
             
Rajt-szám NÉV Kategória                 (1972-ig) Idő Helyezés Születési év Egyesület/Város
134 Horváth Balázs Férfi Master II. Bicaj 56:03:00 1. 1969 Kőszeg
138 Jerson Karl Férfi Master II. Bicaj 56:33:00 2. 1952 MTB-Club Lockenhaus
133 Hordós István Férfi Master II. Bicaj 1:03:20 3. 1964 Sopron
137 Nagy Attila Férfi Master II. Bicaj 1:05:26 4. 1968 Canyon
139 Nábrádi Szabolcs Férfi Master II. Bicaj 1:15:00 5. 1972 Szombathely
140 Pultz Robert Férfi Master II. Bicaj 1:20:52 6. 1969 MTB Team Weingut Gager Deutschkreutz
136 Buczolich Josef Férfi Master II. Bicaj 1:23:19 7. 1971 MTB Team Weingut Gager Deutschkreutz
135 Fuchs Andreas Férfi Master II. Bicaj 1:31:37 8. 1971 MTB Team Weingut Gager Deutschkreutz
             
Rajt-szám NÉV Kategória                 (1983-2004-ig) Idő Helyezés Születési év Egyesület/Város
141 Homor Regina Női Felnőtt Bicaj 1:07:21 1. 1994 Ják
144 Szalay Judit Női Felnőtt Bicaj 1:08:52 2. 1982 Hegykő
             
Rajt-szám NÉV Kategória                 (1982-ig) Idő Helyezés Születési év Egyesület/Város
143 Balogh Mária Női Master Bicaj 1:02:33 1. 1973 Győr
142 Karácsonyi Ildikó Női Master Bicaj 1:04:52 2. 1977

Merida Maraton Team - CST

 

 

 

Abszolút lista

Rajt-szám NÉV KATEGÓRIA IDŐ HELYEZÉS SZÜLETÉSI ÉV EGYESÜLET/VÁROS
204 Fábrics Gábor Férfi Felnőtt Futás 58:34:00 1. 1987 Kőszegi Triaton és Úszóklub
229 Gerlei Tamás Férfi Master I. Futás  58:52:00 2. 1969 Csömörsport
206 Balhási Ákos Férfi Felnőtt Futás 1:00:53 3. 1982 Jánosháza
212 Szmetana Balázs  Férfi Felnőtt Futás 1:04:59 4. 1989 Pilisszentkereszt
227 Devecseri Bálint Férfi Master I. Futás  1:05:52 5. 1978 Szombathely
218 Pap Sándor Férfi Master I. Futás  1:07:49 6. 1977 Focus Team Hungary
201 Lakner Szilveszter Férfi Felnőtt Futás 1:09:47 7. 1979 SRTG Szombathely
223 Paukovits Péter Férfi Master I. Futás  1:12:30 8. 1977 Szombathely
249 Müller Bernd Férfi Felnőtt Futás 1:13:01 9. 1982 Rattersdorf
222 Árvai Kornél Férfi Master I. Futás  1:13:55 10. 1978 Velem 
217 Gódor Béla Férfi Master I. Futás  1:14:45 11. 1968 Kőszegi Triatlon és Úszóklub
203 Dugmonits András Férfi Felnőtt Futás 1:15:35 12. 1985 Szombathely
202 Nárai Dániel Férfi Felnőtt Futás 1:16:18 13. 1993 SRTG Szombathely
209 Devecseri Olivér Férfi Felnőtt Futás 1:16:43 14. 1986 Kőszegi Tenisz Klub
214 Király Gábor Férfi Felnőtt Futás 1:21:09 15. 1982 IPA Szombathelyi Szervezet
220 Pádár István Férfi Master I. Futás  1:21:09 15. 1967 Kőszegi Futótársak
226 Marton Gábor Férfi Master I. Futás  1:21:19 16. 1974 Csepreg
244 Pilisz Renáta Női Master I.  Futás 1:21:43 17. 1974 Kőszeg
248 Kocsis Sándor Férfi Master II. Futás  1:23:11 18. 1961 Csömör Sport Kft. 
225 Nyikos Róbert Férfi Master I. Futás  1:23:21 19. 1970 Sopronhorpács
234 Molnár Károly Férfi Master II. Futás  1:24:26 20. 1958 Kőszeg
216 Kovács Ferenc Férfi Felnőtt Futás 1:24:30 21. 1980 Kőszeg
241 Kelemen Szilvia Női Master I.  Futás 1:25:43 22. 1971 Hammerteich
215 Schwarz Péter Férfi Felnőtt Futás 1:25:55 23. 1987 Kőszeg
240 Galambos Enikő Női Felnőtt Futás 1:26:26 24. 1999 Unicentral Bulls
247 Kleczl Beáta Női Master I.  Futás 1:28:13 25. 1972 Szombathely
237 Németh Beáta Női Felnőtt Futás 1:28:44 26. 1979 Szombathelyi Futóklub
228 Németh Jenő Férfi Master I. Futás  1:28:44 26. 1968 Sopron Trail
235 Dr. Koltai Miklós Férfi Master II. Futás  1:31:03 27. 1956 SZOESE
231 Csordás Csaba Férfi Master I. Futás  1:31:09 28. 1970 Velem 
213 Sándor Zsolt Férfi Felnőtt Futás 1:32:24 29. 1983 IPA Szombathelyi Szervezet
230 Kiss Gábor Férfi Master I. Futás  1:33:25 30. 1974 Kőszegi Futóklub
245 Kissné Radnai Gina Női Master I.  Futás 1:34:52 31. 1978 Kőszeg
261 Fölnagy Emőke Női Master I.  Futás 1:39:23 32. 1977 Körmend
233 Geröly Csaba Férfi Master II. Futás  1:42:33 33. 1961 SZOESE
207 Varga István János Férfi Felnőtt Futás 1:44:44 34. 1989 Schaffler-LUK Savaria
238 Molnár Réka Női Felnőtt Futás 1:46:33 35. 1989 SRTG Szombathely
232 Dankó László Férfi Master I. Futás  1:46:50 36. 1967 Vasszilvágy
             

 

Rajt-szám NÉV KATEGÓRIA IDŐ HELYEZÉS SZÜLETÉSI ÉV EGYESÜLET/VÁROS
102 Hattyár Dániel Férfi Felnőtt Bicaj 40:31:00 1. 1985 Focus Team Hungary
147 Lukas Mihalkovits Férfi Felnőtt Bicaj 44:46:00 2. 1995 Steinberg-Dörfl
108 Süle Róbert Férfi Felnőtt Bicaj 45:54:00 3. 1990 Focus Team Hungary
105 Mentes Attila Férfi Felnőtt Bicaj 47:45:00 4. 1985 Lenti
100 Ábrahám Gergely Férfi Felnőtt Bicaj 48:45:00 5. 1991 KKE Alpok Cycles
116 Roland Plank Férfi Master I. Bicaj 48:50:00 6. 1978 MTB CLUB Oberwart
109 Varró József Férfi Felnőtt Bicaj 49:15:00 7. 1984 KTM Teszt Team
122 Prájczer Péter Férfi Master I. Bicaj 49:52:00 8. 1978 KTM Team Sopron
119 Reiter Gerald Férfi Master I. Bicaj 49:59:00 9. 1977 MTB Club Lockenhaus
111 Gergácz Péter Férfi Felnőtt Bicaj 51:34:00 10. 1986 KTM Teszt Team
112 Csonka Milán Férfi Felnőtt Bicaj 54:05:00 11. 1985 KKE Alpok Cycles
113 Landi Zoltán Férfi Master I. Bicaj 54:45:00 12. 1978 Sopron
120 Nagy Sándor Gergő Férfi Master I. Bicaj 55:33:00 13. 1980 Szombathely
134 Horváth Balázs Férfi Master II. Bicaj 56:03:00 14. 1969 Kőszeg
114 Magdics Gábor Férfi Master I. Bicaj 56:08:00 15. 1979 Focus Team Hungary
138 Jerson Karl Férfi Master II. Bicaj 56:33:00 16. 1952 MTB-Club Lockenhaus
117 Kölbl Johannes Férfi Master I. Bicaj 58:06:00 17. 1974 MTB Team Weingut Gager Deutschkreutz
101 Végh Dániel Férfi Felnőtt Bicaj 58:56:00 18. 1986 KKE Alpok Cycles
143 Balogh Mária Női Master Bicaj 1:02:33 19. 1973 Győr
133 Hordós István Férfi Master II. Bicaj 1:03:20 20. 1964 Sopron
145 Horváth Tamás Férfi Felnőtt Bicaj 1:03:39 21. 1985 MTB Sopron
129 Herceg Zoltán Férfi Master I. Bicaj 1:03:48 22. 1974 Superior MTB Team
146 Krejter Bence Férfi Felnőtt Bicaj 1:04:16 23. 1990 Superior Team Sopron
142 Karácsonyi Ildikó Női Master Bicaj 1:04:52 24. 1977 Merida Maraton Team - CST
137 Nagy Attila Férfi Master II. Bicaj 1:05:26 25. 1968 Canyon
127 Gombás Miklós Férfi Master I. Bicaj 1:05:41 26. 1975 Lukácsháza
110 Fekete Gellért Férfi Felnőtt Bicaj 1:06:37 27. 2001 Kőszegi Triatlon és Úszóklub
104 Pozsgai Zsolt Férfi Felnőtt Bicaj 1:06:53 28. 1989 Szombathely
141 Homor Regina Női Felnőtt Bicaj 1:07:21 29. 1994 Ják
144 Szalay Judit Női Felnőtt Bicaj 1:08:52 30. 1982 Hegykő
123 Kalászi Gergely Férfi Master I. Bicaj 1:10:35 31. 1980 Kőszeg
128 Németh Zoltán Férfi Master I. Bicaj 1:12:45 32. 1976 Kőszeg
125 Gyarmati Bálint Férfi Master I. Bicaj 1:13:36 33. 1976 Kőszeg
139 Nábrádi Szabolcs Férfi Master II. Bicaj 1:15:00 34. 1972 Szombathely
148 Vértes Ernő Férfi Master I. Bicaj 1:15:24 35. 1974 Kőszeg
115 Osztermann László Férfi Master I. Bicaj 1:17:02 36. 1977 Superior MTB Sopron
130 Juhász Tamás Férfi Master I. Bicaj 1:18:15 37. 1981 Rattersdorf
118 Gager Horst Férfi Master I. Bicaj 1:19:19 38. 1973 MTB Team Weingut Gager Deutschkreutz
140 Pultz Robert Férfi Master II. Bicaj 1:20:52 39. 1969 MTB Team Weingut Gager Deutschkreutz
126 Ments Ervin Férfi Master I. Bicaj 1:21:17 40. 1974 Répcelak
136 Buczolich Josef Férfi Master II. Bicaj 1:23:19 41. 1971 MTB Team Weingut Gager Deutschkreutz
106 Pöröntő András Férfi Felnőtt Bicaj 1:26:54 42. 1985 Szombathely
103 Szilágyi Zoltán Férfi Felnőtt Bicaj 1:27:04 43. 1985 Répcelak
131 Varga Balázs Férfi Master I. Bicaj 1:27:22 44. 1979 Répcelak
121 Csupor Tamás Férfi Master I. Bicaj 1:28:55 45. 1977 Répcelak
135 Fuchs Andreas Férfi Master II. Bicaj 1:31:37 46. 1971 MTB Team Weingut Gager Deutschkreutz
124 Papp Zoltán Férfi Master I. Bicaj 1:32:45 47. 1979 Kenyeri

« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német