Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808

Eredménylisták

7.Karanko Kupa

 

VII. Karankó Kupa 2017.február 5.

Eredmények

 

Női 3 km / 10-13 év /

1.

Juhász-Tóth Eszter

SZoESE

15:04

2.

Horváth Zselyke

SZoESE

21:09

3.

Janzsó Lilla

Bolyai Gimnázium

22:21

4.

Czóbel Barbara

Bolyai Gimnázium

23:26

5.

Harkai Emőke

Haladás VSE

23:28

6.

Pék Zsófia

SZoESE

24:12

7.

Gorell Flóra

Haladás VSE

25:03

 

Női 3 km / 14-18 év /

1.

Kovács Anna

SZoESE

14:09

2.

Kiss Nóra

SZoESE

15:21

3.

Kiss Virág

SZoESE

15:57

4.

Pósfalvi Dalma

SZoESE

21:07

5.

Kovács Beatrix

Bolyai Gimnázium

22:16

6.

Prém-Börényi Rita

SZoESE

22:59

7.

Havasi Júlia

Bolyai Gimnázium

23:52

8.

Antal Sára

SZoESE

24:07

9.

Móricz Boglárka

Bolyai Gimnázium

24:51

 

Női 3 km / 19 év felett /

1.

Koczka Gabriella

Haladás VSE

20:33

2.

Árné Molnár Krisztina

Haladás VSE

21:03

3.

Hegedűs Adrienn

 

21:21

4.

Sipőcz Mónika

Szhelyi Futóklub

21:51

5.

Bolfert Erika

Bolyai Gimnázium

23:16

6.

Kovács Smíro Lilla

Haladás VSE

24:08

 

Férfi 3 km / 10-13 év /

1.

Biácsi Milán

SZoESE

13:58

2.

Árvay Csongor

SZoESE

14:53

3.

Veszelszki Márton

Haladás VSE

14:57

4.

Kovács Ábel

SZoESE

15:41

5.

Kiss Gábor

 

15:55

6.

Jacsev Ambrus

Waldorf

15:58

7.

Horváth Szilveszter

Waldorf

18:30

8.

Hargitai Barnabás

Haladás VSE

20:58

9.

Babai-Mező Bence

Waldorf

21:08

10.

Szalai Kristóf

SZoESE

21:25

11.

Czóbel Gergely

Bolyai Gimnázium

22:21

12.

Farkas Martin

Waldorf

22:46

13.

Fekete Máté

Haladás VSE

23:27

14.

Gyarmati Ágoston

Haladás VSE

30:48

15.

Horváth-Sarródi Márton

Sopron

30:59

 

Férfi 3 km / 14-18 év /

1.

Darics Benedek

SZoESE

15:03

2.

Ferenczy Gergő

SZoESE

15:23

3.

Lakó Bálint

SZoESE

22:54

 

Férfi 3 km / 19 év felett /

1.

Szalay Áron

Alpokalja SE

15:31

2.

Osztrosits László

Szhelyi Fútóklub

21:01

3.

Dr. Czóbel Tamás

 

22:30

4.

Kovács József Tibor

IPA Szhelyi Szervezet

25:05

 

Női 10 km / 18 év alatt /

1.

Pásti Fanni

Haladás VSE

0:57:20

2.

Pintér Dorka

Alpokalja SE

1:04:47

3.

Sarkadi Borbála

Haladás VSE

1:05:27

 

Női 10 km / 19-39 év /

1.

Varga Enikő

 

0:48:08

2.

Nagy-Szekula Mónika

 

0:49:52

3.

Wagner Anna

Szhelyi Futóklub

0:55:20

4.

Kissné Marosi Orsolya

 

1:02:36

5.

Kiss Eperke

Haladás VSE

1:04:05

6.

Szabó Adrienn

 

1:07:37

7.

Machalek Rebeka

Haladás VSE

1:24:40

 

Női 10 km / 40-54 év /

1.

Gosztonyi Erika

 

0:58:22

2.

Osztrosits Krisztina

Szhelyi Futóklub

1:02:30

3.

Majorné Kovács Anita

Kőszeg   

1:02:43

4.

Győrffy Ágnes

 Alpokalja SE

1:03:08

5.

Balatoni Mónika

 

1:07:38

6.

Décsey Emőke

Haladás VSE

1:08:06

7.

Tollár Szilvia

Szhelyi Futóklub

1:09:15

8.

Rácz Gabriella

 

1:10:59

9.

Béresné Rácz Andrea

 

1:22:30

Női 10 km / 55 év felett /

1.

Tóth Zsuzsanna

Sopron

1:01:41

 

Férfi 10 km / 18 év alatt /

1.

Veszelszki Barnabás

Haladás VSE

0:46:23

2.

Jacsev Fülöp

Haladás VSE

0:49:22

3.

Szele Bálint

Haladás VSE

0:49:58

4.

Sarkadi Lehel

Haladás VSE

0:50:53

5.

Balogh András

Haladás VSE

0:51:52

6.

Izer Balázs

Haladás VSE

0:54:49

7.

Alpár Domonkos

Haladás VSE

0:59:43

8.

Izer Barnabás

Haladás VSE

1:00:57

9.

Kiss Bertalan

Haladás VSE

1:07:15

10.

Nagy Péter

Alpokalja SE

1:10:46

 

Férfi 10 km / 19-39 év /

1.

Petrovics Alex

SZoESE

0:38:32

2.

Kívés Bendegúz

SZoESE

0:38:48

3.

Jacsev Sámuel

SZoESE

0:38:56

4.

Tomka János

Sárréti SE Optimit-Gemels

0:42:59

5.

Fábrics Gábor

Vasi Triatlon SE

0:43:27

6.

Ágotha Dávid

Alpokalja SE

0:50:59

7.

Fehér Kristóf

 

0:52:38

8.

Papp Gergő

 

0:52:40

9.

Kovács Gábor

Haladás VSE

0:53:22

10.

Guzmics Krisztián

 

0:54:53

11.

Cser András

 

0:55:46

12.

Schützenhoffer Gergely

 

0:59:24

 

Férfi 10 km / 40-54 év /

1.

Garami Árpád

Pannonsport-www.4sport.hu

0:45:29

2.

Kiss Sándor

SZoESE

0:47:41

3.

Döbör Imre

 

0:49:22

4.

Rosta Csaba

 

0:49:59

5.

Gombás Miklós

 

0:51:36

6.

Biácsi Tamás

Szhelyi Futóklub

0:52:00

7.

Dr.Fürtös András

Sopron Triatlon

0:54:33

8.

Wéber Krisztián Csongor

Veszprémi Bridzs és Tájékozódási SE

0:55:00

9.

Kovács Balázs

SZoESE

0:55:03

10.

Hegyi Gábor

Szhelyi Futóklub

0:57:59

11.

Menges Mark

Waldorf Run for Run

1:01:07

12.

Kollár József

Iron Samson GY

1:07:20

12.

Riegler Zsolt

 

1:07:20

 

Férfi 10 km / 55 év felett /

1.

Koczka Tibor

Haladás VSE

0:52:43

2.

Ládi János

Bakonyi Tájfutó Klub

0:55:14

3.

Horváth-Sarródi László

Sopron

0:56:16

4.

Kóczán János

Sopron

0:58:03

 

Férfi 21 km / 18-39 év /

1.

Szalay Levente

Alpokalja SE

1:34:29

2.

Devecseri Bálint

 

1:40:09

3.

Fehér István

Sopron

1:46:27

4.

Kovács Bálint

Szhelyi Futóklub

2:01:40

5.

Király Gábor

IPA Szhelyi Szervezet

2:04:10

6.

Ródler Zsolt

 

2:13:13

 

Férfi 21 km / 40-54 év /

 

 

 

1.

Gódor Béla

Kőszegi Triatlon és Úszó Klub

1:46:05

2.

Pádár István

Kőszeg Futóklub

1:46:08

3.

Barabás Ferenc

Sopron

2:04:38

4.

Nagy Tibor

IPA Szhelyi Szervezet

2:04:49

5.

Horváth Attila

 

2:05:44

6.

Németh Jenő

Fuss Sopron

2:17:38

7.

Lővei-Tarnóczi Róbert

 

2:17:54

 

Női 21 km / 18-39 év /

 

 

 

 

1. Szigethi Ibolya

Soproni Rendészeti SE

2:04:59

2. Pothárn-Samu Viktória

 

2:08:33

 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német