Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808
protech10000@gmail.com

Eredménylisták

8.Írott-kő Hill Climb eredmények

  IHC 2019 - Bicaj Férfi Master II. (1973-ig, 46 év felett)
Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő
1. 8 Karl Jerson MTB-CLUB LOCKENHAUS 1952 Férfi Master II. 55:07
2. 2 Böhm Lajos FOCUS TEAM HUNGARY 1965 Férfi Master II. 55:55
3. 55 Tritscher Wolfgang ZWEIRAD JANGER 1955 Férfi Master II. 56:23
4. 13 Pósfalvi Tamás MERIDA MARATON TEAM-CST 1969 Férfi Master II. 56:53
5. 12 Horváth Balázs KŐSZEG 1969 Férfi Master II. 57:42
6. 14 Hernáth Attila AGRO ALFA TEAM 1962 Férfi Master II. 1:01:15
7. 61 Kispál Csaba BÚCSÚ 1965 Férfi Master II. 1:03:28
8. 56 Kovács Bertold NÁRAI 1968 Férfi Master II. 1:06:19
9. 9 Nagy Attila CANYON SZOMBATHELY 1968 Férfi Master II. 1:08:26
10. 11 Rosta Zoltán SZOMBATHELY 1962 Férfi Master II. 1:10:20
11. 10 Vincze Csaba SZOMBATHELY 1972 Férfi Master II. 1:20:05
             
  IHC 2019 - Bicaj Férfi Master I. (1974-1983-ig, 36-45 évesig)
Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő
1. 27 Gerald Reiter MTB-CLUB LOCKENHAUS 1977 Férfi Master I. 50:48
2. 21 Nagy Sándor Gergő VASI TRIATLON SE 1980 Férfi Master I. 52:00
3. 33 Christoph Plank MTB CLUB OBERWART 1983 Férfi Master I. 52:20
4. 17 Biki Norbert KIVÁLÓK - BAKONY SPORT KSE 1977 Férfi Master I. 1:01:43
5. 18 Staub Zsolt KIVÁLÓK - BAKONY SPORT KSE 1974 Férfi Master I. 1:03:54
6. 22 Osztermann László SUPERIOR TEAM SOPRON 1977 Férfi Master I. 1:05:29
7. 20 Gombás Miklós LUKÁCSHÁZA 1975 Férfi Master I. 1:06:53
8. 24 Kalászi Gergő SZIVÁRVÁNY FESTÉKBOLT 1980 Férfi Master I. 1:07:07
9. 30 Kóczán Szilárd KOCKA TEAM 1979 Férfi Master I. 1:07:28
10. 34 Takács Péter AGRO ALFA TEAM 1974 Férfi Master I. 1:11:55
11. 25 Herceg Zoltán SUPERIOR MTB TEAM 1974 Férfi Master I. 1:16:13
12. 19 Németh Zoltán KŐSZEG 1976 Férfi Master I. 1:16:36
             
  Bicaj Férfi Felnőtt (1984-2005-ig, 14-35 éves korig)
Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő
1. 48 Süle Róbert FOCUS TEAM HUNGARY 1990 Férfi Felnőtt 42:32
2. 39 Hattyár Dániel MERIDA MARATON TEAM-SCT 1985 Férfi Felnőtt 42:46
3. 47 Ábrahám Gergely KŐSZEG 1991 Férfi Felnőtt 46:37
4. 51 Csonka Milán KKE Alpokcycles 1985 Férfi Felnőtt 48:44
5. 52 Varró József KTM TEAM HUNGARY 1984 Férfi Felnőtt 54:03
6. 40 Végh Dániel KŐSZEG 1986 Férfi Felnőtt 57:10
7. 41 Csiszár Bálint SZOMBATHELY 1987 Férfi Felnőtt 1:04:16
8. 59 Kreiter Bence FERTŐD 1990 Férfi Felnőtt 1:05:59
9. 42 Ebergényi István SZOMBATHELY 1986 Férfi Felnőtt 1:11:17
10. 46 Czenki Norbert SZOMBATHELYI TEKERGŐK 1986 Férfi Felnőtt 1:11:18
11. 58 Varga Zsolt KKE Alpokcycles 1990 Férfi Felnőtt 1:11:27
12. 60 Csitkovics Zsolt   1988 Férfi Felnőtt 1:15:45
13. 50 Pék Tamás SZOMBATHELY 1985 Férfi Felnőtt 1:16:53
14. 37 Németh Viktor GYÖNGYÖSFALU 1988 Férfi Felnőtt 1:20:41
             
  Bicaj Férfi Ifjúsági (2000-től, 20 év alatt)
Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő
1. 45 Pilisz Ákos KŐSZEG 2002 Férfi Felnőtt 54:52
2. 36 Fekete Gellért KŐSZEGI TRIATLON ÉS ÚSZÓKLUB 2001 Férfi Felnőtt 1:04:48
3. 49 Tóth József FOCUS TEAM HUNGARY 2006 Férfi Felnőtt 1:06:48
4. 57 Csordás Péter KKE Alpokcycles 2003 Férfi Felnőtt 1:21:00
             
  Bicaj Női Master (1983-ig, 36 év felett)
Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő
1. 53 Karácsonyi Ildikó MERIDA MARATON TEAM-CST 1977 Női Master 1:08:16

 

  Futás Férfi Master II. (1964-ig, 55 év felett)
Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő
1. 99 Kocsis Sándor CSÖMÖRI SPORT 1961 Férfi Master II. 1:28:00
             
  Futás Férfi Master I. (1965-1979-ig, 40-54 évesig)
Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő
1. 93 Gerlei Tamás CSÖMÖR SPORT (DAD) 1969 Férfi Master I. 1:04:36
2. 90 Garami Árpád PANNONSPORT/4SPORT 1966 Férfi Master I. 1:14:16
3. 96 Árvai Kornél VELEM 1978 Férfi Master I. 1:16:18
4. 91 Ódor Gábor SZOMBATHELYI FUTÓKLUB 1968 Férfi Master I. 1:17:56
5. 98 Pádár István KŐSZEGI FUTÓKLUB 1967 Férfi Master I. 1:22:18
6. 74 Döbör Imre SZOMBATHELY 1968 Férfi Master I. 1:23:22
7. 88 Szabó Csaba VÉNEK 1974 Férfi Master I. 1:28:12
8. 95 Kiss Gábor KŐSZEG 1974 Férfi Master I. 1:30:54
9. 92 Nagy Gábor KŐSZEG 1975 Férfi Master I. 1:31:40
10. 89 Hegyi Gábor SZOMBATHELY 1968 Férfi Master I. 1:33:11
11. 94 Dankó László VASSZILVÁGY 1967 Férfi Master I. 1:57:00
             
  Futás Férfi Felnőtt (1980-2000-ig, 19-39 évesig)
Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő
1. 86 Fábrics Gábor KŐSZEGI TRIATLON ÉS ÚSZÓKLUB 1987 Férfi Felnőtt 1:02:07
2. 81 Devecseri Olivér SZOMBATHELY 1986 Férfi Felnőtt 1:13:16
3. 87 Skoda Bence SZOESE 1988 Férfi Felnőtt 1:25:10
4. 85 Karácsony Gábor DECATLON 1995 Férfi Felnőtt 1:26:52
5. 82 Piroska Tamás DECATLON 1996 Férfi Felnőtt 1:27:26
6. 83 Tamás Dániel TÁPLÁNSZENTKERESZT 1981 Férfi Felnőtt 1:30:50
7. 84 Takács Zoltán SZOMBATHELY 1982 Férfi Felnőtt 1:32:00
             
  Futás Női Master I. (1965-1979-ig, 40-54 évesig)  
Helyezés Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő
1. 79 Pilisz Renáta KŐSZEGI FUTÓBARÁTOK 1974 Női Master I. 1:27:35
2. 78 Balázs Borbála KŐSZEG 1976 Női Master I. 1:30:42
3. 77 Kissné Radnai Gina KŐSZEG 1978 Női Master I. 1:33:51
4. 75 Domonkos Anita SZOMBATHELY 1979 Női Master I. 1:34:59
           


 

 

 

IHC 2019 KERÉKPÁR ÖSSZETETT LISTA
Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő Helyezés
48 Süle Róbert FOCUS TEAM HUNGARY 1990 Férfi Felnőtt 42:32 1.
39 Hattyár Dániel MERIDA MARATON TEAM-SCT 1985 Férfi Felnőtt 42:46 2.
47 Ábrahám Gergely KŐSZEG 1991 Férfi Felnőtt 46:37 3.
51 Csonka Milán KKE Alpokcycles 1985 Férfi Felnőtt 48:44 4.
27 Gerald Reiter MTB-CLUB LOCKENHAUS 1977 Férfi Master I. 50:48 5.
21 Nagy Sándor Gergő VASI TRIATLON SE 1980 Férfi Master I. 52:00 6.
33 Christoph Plank MTB CLUB OBERWART 1983 Férfi Master I. 52:20 7.
52 Varró József KTM TEAM HUNGARY 1984 Férfi Felnőtt 54:03 8.
45 Pilisz Ákos KŐSZEG 2002 Férfi Felnőtt 54:52 9.
8 Karl Jerson MTB-CLUB LOCKENHAUS 1952 Férfi Master II. 55:07 10.
2 Böhm Lajos FOCUS TEAM HUNGARY 1965 Férfi Master II. 55:55 11.
55 Tritscher Wolfgang ZWEIRAD JANGER 1955 Férfi Master II. 56:23 12.
13 Pósfalvi Tamás MERIDA MARATON TEAM-CST 1969 Férfi Master II. 56:53 13.
40 Végh Dániel KŐSZEG 1986 Férfi Felnőtt 57:10 14.
12 Horváth Balázs KŐSZEG 1969 Férfi Master II. 57:42 15.
14 Hernáth Attila AGRO ALFA TEAM 1962 Férfi Master II. 1:01:15 16.
17 Biki Norbert KIVÁLÓK - BAKONY SPORT KSE 1977 Férfi Master I. 1:01:43 17.
61 Kispál Csaba BÚCSÚ 1965 Férfi Master II. 1:03:28 18.
18 Staub Zsolt KIVÁLÓK - BAKONY SPORT KSE 1974 Férfi Master I. 1:03:54 19.
41 Csiszár Bálint SZOMBATHELY 1987 Férfi Felnőtt 1:04:16 20.
36 Fekete Gellért KŐSZEGI TRIATLON ÉS ÚSZÓKLUB 2001 Férfi Felnőtt 1:04:48 21.
22 Osztermann László SUPERIOR TEAM SOPRON 1977 Férfi Master I. 1:05:29 22.
59 Kreiter Bence FERTŐD 1990 Férfi Felnőtt 1:05:59 23.
56 Kovács Bertold NÁRAI 1968 Férfi Master II. 1:06:19 24.
49 Tóth József FOCUS TEAM HUNGARY 2006 Férfi Felnőtt 1:06:48 25.
20 Gombás Miklós LUKÁCSHÁZA 1975 Férfi Master I. 1:06:53 26.
24 Kalászi Gergő SZIVÁRVÁNY FESTÉKBOLT 1980 Férfi Master I. 1:07:07 27.
30 Kóczán Szilárd KOCKA TEAM 1979 Férfi Master I. 1:07:28 28.
53 Karácsonyi Ildikó MERIDA MARATON TEAM-CST 1977 Női Master 1:08:16 29.
9 Nagy Attila CANYON SZOMBATHELY 1968 Férfi Master II. 1:08:26 30.
11 Rosta Zoltán SZOMBATHELY 1962 Férfi Master II. 1:10:20 31.
42 Ebergényi István SZOMBATHELY 1986 Férfi Felnőtt 1:11:17 32.
46 Czenki Norbert SZOMBATHELYI TEKERGŐK 1986 Férfi Felnőtt 1:11:18 33.
58 Varga Zsolt KKE Alpokcycles 1990 Férfi Felnőtt 1:11:27 34.
34 Takács Péter AGRO ALFA TEAM 1974 Férfi Master I. 1:11:55 35.
60 Csitkovics Zsolt   1988 Férfi Felnőtt 1:15:45 36.
25 Herceg Zoltán SUPERIOR MTB TEAM 1974 Férfi Master I. 1:16:13 37.
19 Németh Zoltán KŐSZEG 1976 Férfi Master I. 1:16:36 38.
50 Pék Tamás SZOMBATHELY 1985 Férfi Felnőtt 1:16:53 39.
10 Vincze Csaba SZOMBATHELY 1972 Férfi Master II. 1:20:05 40.
37 Németh Viktor GYÖNGYÖSFALU 1988 Férfi Felnőtt 1:20:41 41.
57 Csordás Péter KKE Alpokcycles 2003 Férfi Felnőtt 1:21:00 42.

 

IHC 2019 FUTÁS ÖSSZETETT LISTA
Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő Helyezés
86 Fábrics Gábor KŐSZEGI TRIATLON ÉS ÚSZÓKLUB 1987 Férfi Felnőtt 1:02:07 1.
93 Gerlei Tamás CSÖMÖR SPORT (DAD) 1969 Férfi Master I. 1:04:36 2.
81 Devecseri Olivér SZOMBATHELY 1986 Férfi Felnőtt 1:13:16 3.
90 Garami Árpád PANNONSPORT/4SPORT 1966 Férfi Master I. 1:14:16 4.
96 Árvai Kornél VELEM 1978 Férfi Master I. 1:16:18 5.
91 Ódor Gábor SZOMBATHELYI FUTÓKLUB 1968 Férfi Master I. 1:17:56 6.
98 Pádár István KŐSZEGI FUTÓKLUB 1967 Férfi Master I. 1:22:18 7.
74 Döbör Imre SZOMBATHELY 1968 Férfi Master I. 1:23:22 8.
87 Skoda Bence SZOESE 1988 Férfi Felnőtt 1:25:10 9.
85 Karácsony Gábor DECATLON 1995 Férfi Felnőtt 1:26:52 10.
82 Piroska Tamás DECATLON 1996 Férfi Felnőtt 1:27:26 11.
79 Pilisz Renáta KŐSZEGI FUTÓBARÁTOK 1974 Női Master I. 1:27:35 12.
99 Kocsis Sándor CSÖMÖRI SPORT 1961 Férfi Master II. 1:28:00 13.
88 Szabó Csaba VÉNEK 1974 Férfi Master I. 1:28:12 14.
78 Balázs Borbála KŐSZEG 1976 Női Master I. 1:30:42 15.
83 Tamás Dániel TÁPLÁNSZENTKERESZT 1981 Férfi Felnőtt 1:30:50 16.
95 Kiss Gábor KŐSZEG 1974 Férfi Master I. 1:30:54 17.
92 Nagy Gábor KŐSZEG 1975 Férfi Master I. 1:31:40 18.
84 Takács Zoltán SZOMBATHELY 1982 Férfi Felnőtt 1:32:00 19.
89 Hegyi Gábor SZOMBATHELY 1968 Férfi Master I. 1:33:11 20.
77 Kissné Radnai Gina KŐSZEG 1978 Női Master I. 1:33:51 21.
75 Domonkos Anita SZOMBATHELY 1979 Női Master I. 1:34:59 22.
94 Dankó László VASSZILVÁGY 1967 Férfi Master I. 1:57:00 23.

 

IHC 2019 KERÉKPÁR + FUTÁS ÖSSZETETT LISTA
Rajtszám Név Város/Egyesület Születési év Kategória Idő Helyezés
48 Süle Róbert FOCUS TEAM HUNGARY 1990 Férfi Felnőtt 42:32 1.
39 Hattyár Dániel MERIDA MARATON TEAM-SCT 1985 Férfi Felnőtt 42:46 2.
47 Ábrahám Gergely KŐSZEG 1991 Férfi Felnőtt 46:37 3.
51 Csonka Milán KKE Alpokcycles 1985 Férfi Felnőtt 48:44 4.
27 Gerald Reiter MTB-CLUB LOCKENHAUS 1977 Férfi Master I. 50:48 5.
21 Nagy Sándor Gergő VASI TRIATLON SE 1980 Férfi Master I. 52:00 6.
33 Christoph Plank MTB CLUB OBERWART 1983 Férfi Master I. 52:20 7.
52 Varró József KTM TEAM HUNGARY 1984 Férfi Felnőtt 54:03 8.
45 Pilisz Ákos KŐSZEG 2002 Férfi Felnőtt 54:52 9.
8 Karl Jerson MTB-CLUB LOCKENHAUS 1952 Férfi Master II. 55:07 10.
2 Böhm Lajos FOCUS TEAM HUNGARY 1965 Férfi Master II. 55:55 11.
55 Tritscher Wolfgang ZWEIRAD JANGER 1955 Férfi Master II. 56:23 12.
13 Pósfalvi Tamás MERIDA MARATON TEAM-CST 1969 Férfi Master II. 56:53 13.
40 Végh Dániel KŐSZEG 1986 Férfi Felnőtt 57:10 14.
12 Horváth Balázs KŐSZEG 1969 Férfi Master II. 57:42 15.
14 Hernáth Attila AGRO ALFA TEAM 1962 Férfi Master II. 1:01:15 16.
17 Biki Norbert KIVÁLÓK - BAKONY SPORT KSE 1977 Férfi Master I. 1:01:43 17.
86 Fábrics Gábor KŐSZEGI TRIATLON ÉS ÚSZÓKLUB 1987 Férfi Felnőtt 1:02:07 18.
61 Kispál Csaba BÚCSÚ 1965 Férfi Master II. 1:03:28 19.
18 Staub Zsolt KIVÁLÓK - BAKONY SPORT KSE 1974 Férfi Master I. 1:03:54 20.
41 Csiszár Bálint SZOMBATHELY 1987 Férfi Felnőtt 1:04:16 21.
93 Gerlei Tamás CSÖMÖR SPORT (DAD) 1969 Férfi Master I. 1:04:36 22.
36 Fekete Gellért KŐSZEGI TRIATLON ÉS ÚSZÓKLUB 2001 Férfi Felnőtt 1:04:48 23.
22 Osztermann László SUPERIOR TEAM SOPRON 1977 Férfi Master I. 1:05:29 24.
59 Kreiter Bence FERTŐD 1990 Férfi Felnőtt 1:05:59 25.
56 Kovács Bertold NÁRAI 1968 Férfi Master II. 1:06:19 26.
49 Tóth József FOCUS TEAM HUNGARY 2006 Férfi Felnőtt 1:06:48 27.
20 Gombás Miklós LUKÁCSHÁZA 1975 Férfi Master I. 1:06:53 28.
24 Kalászi Gergő SZIVÁRVÁNY FESTÉKBOLT 1980 Férfi Master I. 1:07:07 29.
30 Kóczán Szilárd KOCKA TEAM 1979 Férfi Master I. 1:07:28 30.
53 Karácsonyi Ildikó MERIDA MARATON TEAM-CST 1977 Női Master 1:08:16 31.
9 Nagy Attila CANYON SZOMBATHELY 1968 Férfi Master II. 1:08:26 32.
11 Rosta Zoltán SZOMBATHELY 1962 Férfi Master II. 1:10:20 33.
42 Ebergényi István SZOMBATHELY 1986 Férfi Felnőtt 1:11:17 34.
46 Czenki Norbert SZOMBATHELYI TEKERGŐK 1986 Férfi Felnőtt 1:11:18 35.
58 Varga Zsolt KKE Alpokcycles 1990 Férfi Felnőtt 1:11:27 36.
34 Takács Péter AGRO ALFA TEAM 1974 Férfi Master I. 1:11:55 37.
81 Devecseri Olivér SZOMBATHELY 1986 Férfi Felnőtt 1:13:16 38.
90 Garami Árpád PANNONSPORT/4SPORT 1966 Férfi Master I. 1:14:16 39.
60 Csitkovics Zsolt   1988 Férfi Felnőtt 1:15:45 40.
25 Herceg Zoltán SUPERIOR MTB TEAM 1974 Férfi Master I. 1:16:13 41.
96 Árvai Kornél VELEM 1978 Férfi Master I. 1:16:18 42.
19 Németh Zoltán KŐSZEG 1976 Férfi Master I. 1:16:36 43.
50 Pék Tamás SZOMBATHELY 1985 Férfi Felnőtt 1:16:53 44.
91 Ódor Gábor SZOMBATHELYI FUTÓKLUB 1968 Férfi Master I. 1:17:56 45.
10 Vincze Csaba SZOMBATHELY 1972 Férfi Master II. 1:20:05 46.
37 Németh Viktor GYÖNGYÖSFALU 1988 Férfi Felnőtt 1:20:41 47.
57 Csordás Péter KKE Alpokcycles 2003 Férfi Felnőtt 1:21:00 48.
98 Pádár István KŐSZEGI FUTÓKLUB 1967 Férfi Master I. 1:22:18 49.
74 Döbör Imre SZOMBATHELY 1968 Férfi Master I. 1:23:22 50.
87 Skoda Bence SZOESE 1988 Férfi Felnőtt 1:25:10 51.
85 Karácsony Gábor DECATLON 1995 Férfi Felnőtt 1:26:52 52.
82 Piroska Tamás DECATLON 1996 Férfi Felnőtt 1:27:26 53.
79 Pilisz Renáta KŐSZEGI FUTÓBARÁTOK 1974 Női Master I. 1:27:35 54.
99 Kocsis Sándor CSÖMÖRI SPORT 1961 Férfi Master II. 1:28:00 55.
88 Szabó Csaba VÉNEK 1974 Férfi Master I. 1:28:12 56.
78 Balázs Borbála KŐSZEG 1976 Női Master I. 1:30:42 57.
83 Tamás Dániel TÁPLÁNSZENTKERESZT 1981 Férfi Felnőtt 1:30:50 58.
95 Kiss Gábor KŐSZEG 1974 Férfi Master I. 1:30:54 59.
92 Nagy Gábor KŐSZEG 1975 Férfi Master I. 1:31:40 60.
84 Takács Zoltán SZOMBATHELY 1982 Férfi Felnőtt 1:32:00 61.
89 Hegyi Gábor SZOMBATHELY 1968 Férfi Master I. 1:33:11 62.
77 Kissné Radnai Gina KŐSZEG 1978 Női Master I. 1:33:51 63.
75 Domonkos Anita SZOMBATHELY 1979 Női Master I. 1:34:59 64.
94 Dankó László VASSZILVÁGY 1967 Férfi Master I. 1:57:00 65.

« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - NémetÍrottkő Futóverseny - Magyar