Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808
protech10000@gmail.com

Eredménylisták

9.Karanko Kupa

IX. Karankó Kupa eredményei

2018. február 4.

 

3 KM

 

Férfi 3 km / 10 év alatt / FR00

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Papp Áron

SZoESE

18:41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Férfi 3 km / 10-13 év / FR0

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

1

Veszelszki Márton

ASK

15:29

2

Kollányi Ádám

ASK

15:41

3

Árvay Csongor

SZoESE

15:50

4

Horváth Zétény

SZoESE

16:07

5

Jacsev Ambrus

ASK

16:35

6

Kiss Gábor 2

Kőszegi Triatlonklub

16:56

7

Farkas Martin

ASK

17:26

8

Horváth Botond

SZoESE

17:36

9

Babai-Mező Bence

ASK

18:30

10

Kiss Barnabás

Kőszeg

21:14

  11

Hajba Attila

Haladás VSE

21:23

12

Horváth Hunor

SZoESE

26:27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Férfi 3 km / 14-18 év / FR1

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Ferenczy Gergő

SZoESE

15:05

2

Darics Benedek

SZoESE

15:06

3

Lakó Bálint

SZoESE

16:10

4

Németh Dávid

SZoESE

39:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Férfi 3 km / 19 év felett / FR2

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Szakály László

 

21:24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Női 3 km / 10 év alatt / NR00

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Molnár Fanni

 

26:46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Női 3 km / 10-13 év / NR0

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Juhász-Tóth Eszter

SZoESE

16:25

2

Katavics Lili

SZoESE

16:26

3

Kolman Klaudia

SZoESE

18:17

4

Harkay Emőke

Haladás VSE

18:32

5

Horváth Zselyke

SZoESE

18:36

6

Tamási Eszter

SZoESE

40:06

 

 

 

 

 

Női 3 km / 14-18 év / NR1

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Kiss Nóra

SZoESE

16:11

2

Horváth Virág

SZoESE

17:36

3

Kiss Virág

SZoESE

18:05

 

 

 

 

 

Női 3 km / 19 év felett / NR2

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Kissné Radnai Gina

Kőszeg

21:14

2

Machalek Rebeka

Haladás VSE

27:25

3

Geosits Beáta

Haladás VSE

30:42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 KM

 

Férfi 10 km / 18 év alatt / FK1

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

1

Bognár Zoltán

ASK

43:50

2

Molnár Péter

ASK

46:01

3

Szele Bálint

ASK

46:22

4

Balogh András

ASK

48:31

5

Jacsev Fülöp

ASK

50:40

6

Marosi Ákos

ASK

51:14

7

Alpár Domonkos

Haladás VSE

55:46

8

Sarkadi Lehel

Haladás VSE

63:39

9

Nagy Péter

ASK

64:51

 

 

 

 

 

Férfi 10 km / 19-39 év / FK2

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

1

Petrovics Alex

SZoESE

43:30

2

Burkon László

 

47:58

3

Veszelszki Barnabás

ASK

48:02

4

Bódi Krisztián

 

52:13

5

Mihály Péter

 

62:45

6

Schützenhoffer Gergely

 

63:47

7

Németh Máté

Szhelyi Futóklub

64:22

8

Győrffy Kristóf

ASK

66:29

9

Papp Gergő

Szhelyi Futóklub

74:53

10

Biegos

 

80:10

sérült

Bella András

 

2:22:25

 

 

 

 

 

Férfi 10 km / 40-54 év / FK3

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

1

Horváth Krisztián

 

45:57

2

Garami Árpád

Pannonsport-4sport.hu

46:35

3

Kiss Sándor

SZoESE

47:30

4

Döbör Imre

Metex '05

52:43

5

Árvay Kornél

 

52:58

6

Rosta László

 

53:35

7

Gombás Miklós

 

53:43

8

Kern Zsolt

Szombathely

55:46

9

Csizmazia Tamás

Vasi Tri SE

62:31

10

Krajczár Péter

 

62:36

11

Molnár József

Sárvár

63:15

12

Molnár Norbert

 

64:29

13

Menges Márk

Waldorf

64:43

14

Horváth László

Metex '05

65:24

15

Sulyok Tamás

 

65:32

16

Szalai Krisztián

Ják

65:47

17

Kiss Gábor 1

Kőszeg

66:29

18

Kovács Lajos

Sopron

73:40

18

Horváth Csaba

Mesterháza

73:40

 

 

 

 

 

Férfi 10 km / 55 év felett / FK4

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

1

Szerdahelyi Zoltán

Haladás VSE

52:32

2

Kelemen Tibor

 

62:30

3

Ládi János

Bakonyi Tájfutó Klub

64:10

4

Kóczán János

Sopron

65:51

5

Horváth József

Sopron

74:30

6

Hajba István

Haladás VSE

83:05

7

Jánosa Gábor

 

89:29

 

 

 

 

 

Női 10 km / 18 év alatt / NK1

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

1

Pásti Fanni

Haladás VSE

64:24

2

Molnár Lilien

 

75:27

3

Sarkadi Borbála

Haladás VSE

75:28

 

 

 

 

 

Női 10 km / 19-39 év / NK2

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

1

Takács Ildikó

 

65:47

2

Hegedűs Adrienn

 

66:09

3

Németh Beáta

Szhelyi Futóklub

67:53

4

Kissné Marosi Orsolya

Kőszeg

73:43

5

Molnár Réka

 

74:34

6

Baranyai Bettina

 

75:20

7

Kiss Eperke

Haladás VSE

106:13

 

 

 

 

 

Női 10 km / 40-54 év / NK3

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

1

Szabó Erika

Haladás VSE

53:46

2

Kelemen Szilvia

Kőszegi Futóklub

65:31

3

Majorné Kovács Anita

Kőszeg

66:29

4

Győrffy Ágnes

 

66:35

5

Karácsonyi Ildikó

Merida Maraton Team-CST

67:51

6

Szarka Katalin

 

72:06

7

Kaszáné Rátz Gabriella

 

80:12

8

Császti Júlia

 

80:15

9

Poórné Beáta

 

89:12

10

Jánosa Virágh Krisztina

 

91:54

 

 

 

 

21 KM

 

Férfi 21 km / 18-39 év / FH2

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Tomka János

Sárréti SE Optimit-Gemels

1:34:02

2

Dugmonits András

 

1:46:17

3

Nárai Dániel

 

2:01:44

4

Ródler Zsolt

 

2:02:28

5

Pintér János

 

2:08:50

6

Scharabeck Attila

Fertőrákos

2:35:17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Férfi 21 km / 40-54 év / FH3

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Horváth Tamás

 

1:56:58

2

Bodócs Zsolt

 

1:57:14

3

Pádár István

Kőszegi Futótársak

1:57:53

4

Katavics Péter Ádám

 

2:02:25

5

Barabás Ferenc

Sopron

2:02:52

6

Horváth Attila

 

2:03:16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Férfi 21 km / 55 év felett / FH4

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Dr. Koltai Miklós

SZoESE

2:08:38

2

Koren Pál

Futapest Klub

2:15:05

3

Geröly Csaba

Gencsapáti, SZoESE

2:25:22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Női 21 km / 18-39 év / NH2

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Szigethy Ibolya

Sopron

2:12:16

2

Németh Eszter

 

2:21:26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Női 21 km / 40-54 év / NH3

 

 

Helyezés

Név

Klub

Idő

 

 

 

 

1

Hende Judit

Szombathely

2:21:25

2

Drozdik Ágnes

 

2:35:17

 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német