Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808
protech10000@gmail.com

Eredménylisták

Alpokalja MTB Maraton eredménylista

Alpokalja Maraton 2018
Helyezés Rajtszám Név Város Egyesület Idő
Rövidtáv
25 km Junior Férfi        
1 38 Horváth Bence   Focus Hungary Team 2:07:22
25 km Junior1 Férfi          
1 11 Vránich Botond Sopron Focus Team Hungary 1:29:07
2 39 Toth József     1:40:49
3 147 Ivan Borisz Zalaegerszeg ZKSE 1:48:24
           
25 km Junior1 Nő          
1 142 Foki Hanna   ZKSE 1:40:48
           
           
25 km Felnőtt Férfi          
1 26 Frank Pillis Mannersdorf   1:51:49
2 139 Csima Szabolcs Kőszeg   1:59:21
3 143 Csiza Ferenc     2:15:34
4 138 Ruzsics Dániel     2:45:27
           
25 km Master1 Férfi          
1 1 Gergácz Péter Szombathely KTM Teszt Team 1:23:23
2 15 Christoph Plank Oberwart MTB Club Oberwart 1:23:59
3 16 Horváth Tamás   Focus Hungary Team 1:29:18
4 27 Végh Dániel Kőszeg KKE Alpokcycles 1:36:07
5 31 Becsei Kornél Kaposvár Seven Hills MTB Sc 1:40:00
6 4 Dr. Sáfár Zoltán Zalaegerszeg Superior Team Sopron 1:40:51
7 37 Kalászi Gergő Kőszeg   1:45:08
8 134 Völgyi Márton     1:48:46
9 12 Hentsey Péter     1:48:53
10 140 Koczán Szilárd     1:50:25
11 141 Csitkovics Zsolt     1:53:30
12 35 Papp Zoltán RÉPCELAK   1:57:16
13 24 Lakatár Tamás Kőszeg   1:58:35
14 135 Szép Árpád   Szombathelyi Tekergök 2:10:02
15 133 Járai Ákos     2:10:27
16 132 Járai Péter     2:10:31
17 25 Lőke Sándor Ajka   2:11:04
18 145 Nyilicska Csaba     2:15:31
19 29 Draskovits Ottó Szombathely   2:21:23
20 20 Bognár Tamás Szombathely   2:45:52
21 368 Németh Viktor Gyöngyösfalu   3:49:02
25 km Master1 Nő          
1 136 Szalay Judit Hegykő   1:54:59
  23 Marosi Eszter Zalaegerszeg ZKSE  
25 km Master2 Férfi          
1 28 Prájczer Péter Harka Ktm Test Team 1:23:04
2 18 Pap Sándor   Focus Hungary Team 1:25:27
3 150 Horváth Balázs Kőszeg Kőszeg 1:25:36
4 6 Gombás Miklós Lukácsháza   1:39:11
5 22 Táncsics Zoltán Sopron Superior Team Sopron 1:41:57
6 17 Herceg Zoltán Zalaegerszeg Superior MTB Team Új Buda 1:47:02
7 7 Csizmazia Tamás Szombathely Vasi Triatlon SE 1:47:47
8 148 Dr Iván Gyula Zalaegerszeg Zalatriatlon 1:56:44
9 149 Vitkovics Péter Zalaegerszeg ZKSE 1:56:47
10 9 Nábrádi Szabolcs Szombathely   2:01:41
11 34 Rosenmayer András Sopron Superior Team Sopron 2:04:36
12 146 Gáspár András     2:10:15
13 131 Sümegi Zoltán     2:11:32
14 13 Czifra Zoltán   Superior Team 2:14:22
15 32 Fekete Szabolcs Gyöngyösfalu   2:23:15
16 2 Horváth László Szombathely Metex`05 2:36:32
17 19 Horváth Henrik Rábatöttös   3:20:12
  144 Schwarzmayer Krisztián      
25 km Master2 Nő          
1 3 Németh Eszter Kőszeg   2:41:40
25 km Master3 Férfi          
1 33 Kutfej Zoltán Veszprém   1:44:02
2 137 Kispál Csaba     1:55:05
3 36 Döbör Imre Szombathely Vasi Triatlon SE 1:56:45
4 14 Marlok Róbert Rábapatona   2:11:58
25 km Master3 Nő          
Hosszútáv
50 km Junior Férfi          
1 317 Székely Benedek Csenger   2:58:04
2 332 Fekete Gellért Gyöngyösfalu Kőszegi Triatlon és Úszóklub 3:14:18
  310 Kosányi Péter Sopron Focus Team Hungary  
           
50 km Felnőtt Férfi          
1 307 Süle Róbert Kőszeg Focus Team Hungary 2:22:41
2 336 Vingl Balázs Zirc Waberer`s Trek Team 2:40:48
3 327 Abraham Gergely Kőszeg   2:44:42
4 321 Fenusz Márk Marcali Marcali KSE 3:34:42
50 km Felnőtt Nő          
1 308 Ringelhann Fanni Szombathely Focus Team Hungary 3:03:07
2 324 Homor Regina Szimonetta Ják ZKSE- Zalaegerszegi Kerékpáros Egyesület 3:20:25
50 km Master1 Férfi          
1 312 Hattyár Dániel Szombathely Focus Team Hungary 2:14:17
2 371 Németh Gábor   ZKSE 2:25:28
3 372 Horváth Sándor   ZKSE 2:25:42
4 328 Horváth Gergő Nagykanizsa Seven Hills Mtb Sc 2:28:20
5 326 Stojcsics Balázs Kálmán Körmend Vasi Triatlon SE 2:42:06
6 325 Nagy Sándor Gergő Szombathely Vasi Triatlon Sportegyesület 2:45:28
7 367 Magdics Gábor   Focus Hungary Team 2:50:28
8 330 Herke Tamás Nagykanizsa SCANTRANS KFT 3:08:23
9 338 Dremák Krisztián   Új buda MTB SE 3:08:27
10 331 Tóth Balázs Nagykanizsa   3:12:31
11 333 Dékány Tamás Győr   3:24:56
12 369 Horváth Zsolt     3:38:28
  316 Henn Gergely Ajka    
50 km Master1 Nő          
1 370 Chovanyecz Emese   ZKSE 3:06:01
2 301 Szalay Rita Hegykő   4:22:24
50 km Master2 Férfi          
1 314 Horváth Csaba Sopron Focus Team Hungary 2:15:45
2 302 Gerald Reiter Mannersdorf Mtb-Club Lockenhaus 2:25:48
3 320 Dervalics Gábor Zalaegerszeg Femat-ZKSE 2:27:39
4 322 Roland Plank Oberwart MTB Club Oberwart 2:33:37
5 337 Paár Vilmos   Road KSE 2:42:58
6 315 Pelikán Gábor Zalaszentgrót   2:47:46
7 374 Káldi Tamás Budapest Femat-ZKSE 2:50:39
8 311 Kosányi Ervin Sopron Focus Team Hungary 3:03:07
9 304 Elek Gábor Budapest - 3:12:20
10 373 Gerstmár Márton   Mór 3:14:23
11 335 Osztermann László Vép Superior Team Sopron 3:20:04
12 375 Silinger István Marcali Marcali Kse 3:34:42
13 306 Nagyistók Gábor Budapest Agro-Alfa Team 4:04:26
14 323 Horváth Zsolt Marcali Marcali KSE 4:19:10
  334 Rozgonyi Péter Budapest Waberer`s Trek Team  
50 km Master2 Nő          
1 319 Karácsonyi Ildikó Kőszeg MERIDA MARATON TEAM-CST 3:20:09
50 km Master3 Férfi          
1 303 Karl Jerson Stoob Mtb-Club Lockenhaus 2:35:59
2 313 Böhm Lajos Sopron Focus Team Hungary 2:42:17
3 339 Káplár Ferenc   Seven Hills MTB SC 2:54:20
4 309 Plájer Lajos Sopron Focus Team Hungary 3:15:56
5 329 Hernáth Attila Szombathely Agro-Alfa Team 3:15:56
6 305 Rosta Zoltán Szombathely WestBike 3:31:50
           

« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német