Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808
protech10000@gmail.com

Eredménylisták

III.Sárvári Vadkert Major terepfutás

III. Sárvár Vadkert Major terepfutó verseny    
Eredmények    
________________________________________

 


Női 5km -18   

    1 Kiss Nóra                  SZoESE                     
    2 Kovács Anna                SZoESE                    
    3 Kiss Virág                 SZoESE                     
    4 Mórocz Viktória            Sárvár                          
    5 Németh Anna                Sárvár                     
    6 Takács Kitti               SZoESE                      
    7 Kovács Beatrix Klára       Vép                        
    8 Prém-Börényi Rita          SZoESE                    
    9 Sárközi Niké               Sárvár Szent László        
   10 Mórocz Beatrix             Sárvár Szent László       

 

Női 5km 19-39   

    1 Kissné Gangler Veronika    Sárvár                         
    2 Varga Réka                 Celldömölk                          
    3 Gombás Barbara             CardioMax SE                
    4 Szomorkovics Alexandra     Celldömölk                           
    5 Márk Andrea                Vép                       

 

Női 9km 19-39    

    1 Süle Szilvia               SZoESE 
    2 Haraszti Viktória          Sárvár                                    
    3 Ringelhann Fanni           Szombathely               
    4 Molnár Szandra             Jánosháza                   
    5 Halmoczki Bernadett        Sárvár                     
    6 Fliegler Anett             Sárvár                     
    7 Polgár Tímea               Sárvár                      
    8 Kissné Radnai Gina         KŐSZEG                     
    9 Szondy Noémi               Perfect Change Team       
   10 Takács Ildikó              Hobbisták                          
   11 Molnár-Kondora Henriett    Sárvár                     
   12 Bencsik Rita               Győr                          

 

Női 9km 40-54  

    1 Kelemen Szilvia            Kőszegi
    2 Kósa Szilvia               Ajka Futóklub          
    3 Császti Júlia              Kőszeg                   

 

 

 

Női 18km 19-39  

    1 Varga Enikő                Szombathely               
    2 Heim Andrea                Bakonybél                  
    3 Wagner Anna                Szombathelyi Futóklub       
    4 Adorján-Nagy Hajnalka Tü   Sopron                    
    5 Gáll Anna                  Kőszeg                     
    6 Némethné Soós Hajnalka     Beled                      
    7 Lisa Nove                  Spuri SC                  

 

Női 18km 40-54 

    1 Tóth Zsuzsanna             Ágfalva                     
    2 Hende Judit                Szombathely                
    3 Gordosné Somogyi Zsuzsan   Jánossomorja               

 

Férfi 5km -18

    1 Tullner Áron               SZoESE                      
    2 Molnár Péter               SZoESE
    3 Lőrinc Dávid               Sárvár Szent László        
    4 Balogh Erik                Sárvár Szent László        
    5 Darics Benedek             SZoESE                     
    6 Giczinger Benett           Sárvár Szent László        

 

Férfi 5km 19-39  

    1 Tóth Zoltán                Sárvár                     
    2 Balikó Tamás               Csénye                      
    3 Sándor Zsolt               IPA Szombathelyi       
    4 Szücs-Bakonyi Tamás        Sárvár                      
    5 Toldi József               Sárvár                         
    6 Kucsera László Roland      Sárvár                      
    7 Prisznyák Gábor            Vép                        
    8 Tóth Balázs                Vép                         

 

Férfi 5km 40-54 

    1 Wachter Zoltán             Szombathely 
    2 Kovács József Tibor        IPA Szombathelyi         
    3 Tamics István              Rábasömjénért Egyesület        
    4 Lakner Tamás               Sárvár                     
    5 Takács János               Csénye                     
    

Férfi 9km -18  

    1 Nagy Marcell               Kemenesmagasi            

 


Férfi 9km 19-39

    1 Hajós Kornél               www.4sport.hu 
    2 Molnár Ferenc              Celldömölk                            
    3 Szabó György Vilmos        CardioMAX SE                
    4 Kovács Benedek             Decatlon Szombathely                           
    5 Sinka László               Sárvár                         
    5 Bordohányi Balázs          Szombathely                          
    7 Horváth Ervin              Ikervár                     
    8 Kirizs Attila              Szombathelyi Tekergő       
    9 Gál Bertalan               Sárvár                     

 

Férfi 9km 40-54   

    1 Garami Árpád               Pannonsport - www.4s       
    2 Szabó Ferenc               Ajka                       
    3 Darics Róbert              Sárvár                     
    4 Horváth László                                        
    5 Eredics Ottó               Perfect Change Team                                  
    6 Kelemen Tibor              Szombathely               
    6 Berke Kálmán               Gérce                      
    8 Hegyi András               Sárvár                     
    9 Kiss Gábor                 KŐSZEG                     
   10 Szabó Attila                                          

 

Férfi 18km 19-39 

    1 Fábrics Gábor              Morzsi Individual         
    2 Balhási Ákos               Jánosháza                   
    3 Sipos Csaba                Iron Team SE Csurgó        
    4 Verasztó Bálint            Szergény                  
    5 Som András                 Hanságliget                
    6 Fülöp László               Celldömölk                 
    7 Kővári Gábor               Szombathelyi Futóklu        
    8 Kovács Bálint              Szombathelyi Futóklu        
    9 Papp Gergő                 Szombathelyi futóklu        
   10 Pálfi György               Budapest                   
   11 Guzmics Krisztián          Szombathelyi Futóklu       
   12 Zambó Szabolcs             Celldömölk                           
   13 Kovács András              Budaörs                   
   14 Faragó Dávid               Mosonmagyaróvár            
   15 Marton Ádám                CardioMAX SE               
   16 Pál Ferenc                 Győr                       
   17 Zsömle Krisztián           Celldömölk                 
   18 Németh Miklós              Beled                      

 

Férfi 18km 40-54

    1 Kiss Sándor                SZoESE                    
    2 Gódor Béla                 Kőszegi Triatlon 
    3 Haraszti Zsolt             Sárvár                         
    4 Döbör Imre                 METEX'05                   
    5 Pádár István               Kőszeg Futótársak          
    6 Gombás Miklós              Lukácsháza                 
    7 Kern Zsolt                 Szombathely                
    8 Molnár József             Sárvár                    
    9 Kovács Balázs              SZoESE                     
   10 Velencei József            Szombathelyi Futóklu       
   11 Gordos Károly              Jánossomorja              
   12 Pátkai Attila              Szombathelyi Futóklu       
   13 Toth Tibor                 Sarvari kinizsi             

 

Férfi 18km 55+ 

    1 Petz László                Katafa                      
    2 id. Fonyó Sándor           Veszprém                   
    3 Görög Gyula                Sárvári KSE                

 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német