Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808
protech10000@gmail.com

Eredménylisták

II.Sárvár Vadkert Major terepfutó verseny kategória eredmények

II.Sárvár Vadkert Major terepfutó verseny    V 2015.10.25. 
Előzetes eredmények    készítette: OE2003 Š Stephan Krämer 2008


 Hely Név                        Klub                                Idő 

18 km Férfi 19 Előzetes eredmények  19:26  

    1 Ifj. Fonyó Sándor          Veszprém                        1:04:11 
    2 Gorza István               Táplánszentkereszt              1:12:01 
    3 Kanyer Tamás               Veszprém                        1:14:49 
    4 Kárász László              Zalavár                         1:17:46 
    5 Tar Ferenc                 Sárvár                          1:19:25 
    6 Ormai Tamás                Dorog                           1:26:04 
    7 Joó András                 Sárvár                          1:26:27 
    8 Papp Gergő                 Szombathely                     1:30:40 
    9 Kovács András              Budaörs                         1:32:58 
   10 Sali-Ajkas Róbert          Győr                            1:36:57 
   11 Rauch Zoltán               Sárvár                          1:37:18 
   12 Horváth Zoltán             Sárvár                          1:50:40 

 

18 km Férfi 40 Előzetes eredmények  19:26  

    1 Kiss Sándor                Szombathely                     1:13:04 
    2 Gombás Miklós              Lukácsháza                      1:24:32 
    3 Molnár József              Sárvár                          1:27:46 
    4 Somornai Lajos             Sopron                          1:28:28 
    5 Károlyi Péter              Sárvári Kinizsi SE              1:28:38 
    6 Tóth Tibor                 Sárvári Kinizsi SE              1:34:18 
    7 Fonyó Sándor               Veszprém                        1:34:51 
    8 Hende István               Ják                             1:36:25 

      Szabó Ferenc               Ajka                               hiba 

 

9 km Férfi 19- Előzetes eredmények  19:26  

    1 Vajda Balázs               Veszprémi Tájfutó Club            34:20 
    2 Molnár Ferenc              Celldömölk                        38:22 
    3 Kotsis Zoltán              Rum                               41:11 
    4 Burkon László              Szombathely                       41:15 
    5 Szomorkovits Csaba         Vönöck                            41:28 
    6 Banfi Csaba                Szombathely                       42:40 
    7 Szabó Gábor                Sárvár                            43:07 
    8 Harkai Attila              Sárvár                            43:11 
    9 Libis Gergely              Szombathely                       44:21 
   10 Mercs Péter                Szombathely                       44:47 
   11 Borsodi János              Törökbálint                       48:33 
   12 Szabó Attila               Sárvár                            49:15 
   13 Balogh Balázs              Adikt Kempo                       59:42 
   14 Gál Bertalan               Sárvár                          1:02:04 

 

9 km Férfi 40+ Előzetes eredmények  19:26  

    1 Kovács Balázs              Szombathely                       39:32 
    2 Pádár István               Kőszeg                            39:45 
    3 Csipler László             Szombathely                       40:09 
    4 Bikki Sándor               Veszprémi Tájfutó Club            40:29 
    5 Darics Róbert              Sárvári Kinizsi SE                41:21 
    6 Koczka Tibor               Szombathely                       42:04 
    7 Berke Kálmán               Sárvári Kinizsi SE                45:36 
    8 Szalacsy Ferenc            Ják                               58:29 

 

5 km Férfi -18 Előzetes eredmények  19:26  

    1 Süle Dávid                 Sárvári Kinizsi SE                30:50 
    2 Hargitai Barnabás Attila   Szoese                            36:23 

 

5 km Férfi 19- Előzetes eredmények  19:26  

    1 Bakos Szasa                Győr                              23:32 
    2 Gyurák Péter               Szombathely                       29:09 
    3 Prisznyák Gábor            Vép                               32:29 
    4 Tóth Balázs                Vép                               34:05 

      Tulnerr Áron               Szoese                             hiba 

 

5 km Férfi 40+ Előzetes eredmények  19:26  

    1 Nagy Tibor                 Szombathely                       27:05 
    2 Süle Győző László          Sárvári Kinizsi SE                32:03 
    3 Kovács Tibor               Szombathely                       34:11 
    4 Máté Sándor                Szombathely                       40:48 

 

18 km Női 19-3 Előzetes eredmények  19:26  

    1 Nagy Csilla                Budapest                        1:23:47 
    2 Adorján-Nagy Hajnalka      Sárvár                          1:32:28 
    3 Flieger Anett              Budapest                        1:32:59 
    4 Koleszár Kati              Sopron                          1:34:46 

      Varga Katalin              Csánig                             hiba 
      Regős Éva                  Sárvár                             hiba 
      Tarczy Eszter              Budapest                           hiba 

 

18 km Női 40+  Előzetes eredmények  19:26  

    1 Papné Konczos Beáta        Szombathely                     1:24:51 
    2 Wieder Andorné Szilvia     Sárvár                          1:50:25 

 

9 km Női 19-39 Előzetes eredmények  19:26  

    1 Süle Szilvia               Szoese                            41:41 
    2 Kissné Radnai Gina         Kőszeg                            45:17 
    3 Károlyi Mónika             Celldömölk                        45:39 
    4 Halmoczki Bernadett        Sárvár                            45:45 
    5 Szalai Veronika            Szombathely                       46:12 
    6 Kissné Marosi Orsolya      Kőszeg                            46:32 
    7 Ringelhann Fanni           Focus Team Hungary                48:00 
    8 Majorné Kovács Anita       Kőszeg                            48:58 
    8 Kotsis Éva                 Dorog                             48:58 
   10 Dudás Viktória             Sárvár                            50:02 
   11 Kissné Gangler Veronika    Sárvár                            50:05 
   12 Nagy Katalin               Sárvár                            57:44 
   13 Flieger Nóra               Sárvár                            59:03 
   14 Molnár-Kondora Henriett    Sárvár                          1:04:22 
   14 Bognár Klaudia             Sárvár                          1:04:22 

 

9 km Női 40+   Előzetes eredmények  19:26  

    1 Kelemen Szilvia            Kőszeg                            44:24 
    2 Kósa Szilvia               Ajka                              44:28 
    3 Kiss Erika                 Szombathely                       45:20 
    4 Söjtöry Elvira             Szombathely                       49:27 
    5 Hegyi Melinda              Veszprémi Tájfutó Club            56:58 

 

5 km Női -18   Előzetes eredmények  19:26  

    1 Kovács Anna                Szoese                            25:49 
    2 Kiss Virág                 Szoese                            28:48 
    3 Takács Kitti               Szoese                            29:02 
    4 Steiner Gréta              Jánosháza                         31:10 
    5 Németh Anna                Sárvári Kinizsi SE                32:31 
    6 Prém-Börényi Rita          Szoese                            33:07 

      Kiss Nóra                  Szombathely                        hiba 

 

5 km Női 19-39 Előzetes eredmények  19:26  

    1 Gerbert Kinga              Ostffyasszonyfa                   32:25 
    2 Szekunda Györgyi           Szombathely                       32:36 
    3 Bődök Ildikó               Celldömölk                        33:18 
    4 Márk Andrea                Vép                               35:46 
    5 Szomorkovics Alexandra     Celldömölk                        36:01 
    6 Török Katalin              Sárvár                            36:13 
    6 Török Zsófia               Sárvár                            36:13 

 

5 km Női 40+   Előzetes eredmények  19:26  

    1 Baksay Szilvia             Sárvár                            34:31 

 

18 km Női vált Előzetes eredmények  19:26  

    1 Pappné Koncos Prajczer Tim Sopron                          1:24:40 
    2 Adorján-Nagy Hajnalka Bogn Ágfalva                         1:29:46 

 

Abszolút lista:

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                          Kat          Idő    Kül. 

 

18km  (32/36)  Előzetes eredmények  19:31  

    1     42 Ifj. Fonyó Sándor            80 Veszprém                      F1       1:04:11    0:00 
    2    103 Gorza István                 89 Táplánszentkereszt            F1       1:12:01    7:50 
    3     54 Kiss Sándor                  71 Szombathely                   F2       1:13:04    8:53 
    4     95 Kanyer Tamás                 83 Veszprém                      F1       1:14:49   10:38 
    5     53 Kárász László                82 Zalavár                       F1       1:17:46   13:35 
    6     69 Tar Ferenc                   80 Sárvár                        F1       1:19:25   15:14 
    7     96 Nagy Csilla                  79 Budapest                      N1       1:23:47   19:36 
    8     44 Gombás Miklós                75 Lukácsháza                    F2       1:24:32   20:21 
    9     89 Pappné Koncos Prajczer Tim   75 Sopron                        V2       1:24:40   20:29 
   10     34 Papné Konczos Beáta          75 Szombathely                   N2       1:24:51   20:40 
   11    107 Ormai Tamás                  80 Dorog                         F1       1:26:04   21:53 
   12      6 Joó András                   76 Sárvár                        F1       1:26:27   22:16 
   13     10 Molnár József                74 Sárvár                        F2       1:27:46   23:35 
   14     35 Somornai Lajos               71 Sopron                        F2       1:28:28   24:17 
   15     85 Károlyi Péter                75 Sárvári Kinizsi SE            F2       1:28:38   24:27 
   16      9 Adorján-Nagy Hajnalka Bogn      Ágfalva                       V2       1:29:46   25:35 
   17     93 Papp Gergő                   81 Szombathely                   F1       1:30:40   26:29 
   18      5 Adorján-Nagy Hajnalka        81 Sárvár                        N1       1:32:28   28:17 
   19     30 Kovács András                80 Budaörs                       F1       1:32:58   28:47 
   20     40 Flieger Anett                85 Budapest                      N1       1:32:59   28:48 
   21    102 Tóth Tibor                   62 Sárvári Kinizsi SE            F2       1:34:18   30:07 
   22     88 Koleszár Kati                77 Sopron                        N1       1:34:46   30:35 
   23     43 Fonyó Sándor                 56 Veszprém                      F2       1:34:51   30:40 
   24     29 Hende István                 69 Ják                           F2       1:36:25   32:14 
   25     15 Sali-Ajkas Róbert            76 Győr                          F1       1:36:57   32:46 
   26      8 Rauch Zoltán                 83 Sárvár                        F1       1:37:18   33:07 
   27     47 Wieder Andorné Szilvia       75 Sárvár                        N2       1:50:25   46:14 
   28      7 Horváth Zoltán               81 Sárvár                        F1       1:50:40   46:29 

          74 Varga Katalin                85 Csánig                        N1          hiba         
          77 Szabó Ferenc                 71 Ajka                          F2          hiba         
          98 Regős Éva                    81 Sárvár                        N1          hiba         
         104 Tarczy Eszter                77 Budapest                      N1          hiba         

 

9 km  (42/44)  Előzetes eredmények  19:31  

    1     94 Vajda Balázs                 78 Veszprémi Tájfutó Club        F4         34:20    0:00 
    2     80 Molnár Ferenc                77 Celldömölk                    F4         38:22    4:02 
    3     68 Kovács Balázs                75 Szombathely                   F5         39:32    5:12 
    4     49 Pádár István                 67 Kőszeg                        F5         39:45    5:25 
    5     22 Csipler László               66 Szombathely                   F5         40:09    5:49 
    6     36 Bikki Sándor                 51 Veszprémi Tájfutó Club        F5         40:29    6:09 
    7     12 Kotsis Zoltán                81 Rum                           F4         41:11    6:51 
    8     86 Burkon László                86 Szombathely                   F4         41:15    6:55 
    9     41 Darics Róbert                73 Sárvári Kinizsi SE            F5         41:21    7:01 
   10     66 Szomorkovits Csaba           81 Vönöck                        F4         41:28    7:08 
   11     58 Süle Szilvia                 88 Szoese                        N4         41:41    7:21 
   12     90 Koczka Tibor                 62 Szombathely                   F5         42:04    7:44 
   13     72 Banfi Csaba                  78 Szombathely                   F4         42:40    8:20 
   14     59 Szabó Gábor                  84 Sárvár                        F4         43:07    8:47 
   15     97 Harkai Attila                79 Sárvár                        F4         43:11    8:51 
   16     73 Libis Gergely                78 Szombathely                   F4         44:21   10:01 
   17     19 Kelemen Szilvia              71 Kőszeg                        N5         44:24   10:04 
   18     78 Kósa Szilvia                 72 Ajka                          N5         44:28   10:08 
   19     87 Mercs Péter                  82 Szombathely                   F4         44:47   10:27 
   20     14 Kissné Radnai Gina           78 Kőszeg                        N4         45:17   10:57 
   21     21 Kiss Erika                   71 Szombathely                   N5         45:20   11:00 
   22     31 Berke Kálmán                 62 Sárvári Kinizsi SE            F5         45:36   11:16 
   23     65 Károlyi Mónika               91 Celldömölk                    N4         45:39   11:19 
   24     25 Halmoczki Bernadett          85 Sárvár                        N4         45:45   11:25 
   25     92 Szalai Veronika              82 Szombathely                   N4         46:12   11:52 
   26     16 Kissné Marosi Orsolya        81 Kőszeg                        N4         46:32   12:12 
   27     45 Ringelhann Fanni             90 Focus Team Hungary            N4         48:00   13:40 
   28    106 Borsodi János                83 Törökbálint                   F4         48:33   14:13 
   29     17 Majorné Kovács Anita         77 Kőszeg                        N4         48:58   14:38 
   29    108 Kotsis Éva                   79 Dorog                         N4         48:58   14:38 
   31     82 Szabó Attila                 76 Sárvár                        F4         49:15   14:55 
   32     33 Söjtöry Elvira               49 Szombathely                   N5         49:27   15:07 
   33     81 Dudás Viktória               78 Sárvár                        N4         50:02   15:42 
   34     23 Kissné Gangler Veronika      80 Sárvár                        N4         50:05   15:45 
   35     37 Hegyi Melinda                71 Veszprémi Tájfutó Club        N5         56:58   22:38 
   36    105 Nagy Katalin                 87 Sárvár                        N4         57:44   23:24 
   37     28 Szalacsy Ferenc              63 Ják                           F5         58:29   24:09 
   38     71 Flieger Nóra                 86 Sárvár                        N4         59:03   24:43 
   39    100 Balogh Balázs                81 Adikt Kempo                   F4         59:42   25:22 
   40      4 Gál Bertalan                 78 Sárvár                        F4       1:02:04   27:44 
   41     11 Molnár-Kondora Henriett      83 Sárvár                        N4       1:04:22   30:02 
   41     24 Bognár Klaudia               80 Sárvár                        N4       1:04:22   30:02 

 

5 km  (26/28)  Előzetes eredmények  19:31  

    1     99 Bakos Szasa                  81 Győr                          F7         23:32    0:00 
    2     60 Kovács Anna                  03 Szoese                        N6         25:49    2:17 
    3     83 Nagy Tibor                   72 Szombathely                   F8         27:05    3:33 
    4     55 Kiss Virág                   00 Szoese                        N6         28:48    5:16 
    5     57 Takács Kitti                 02 Szoese                        N6         29:02    5:30 
    6     91 Gyurák Péter                 80 Szombathely                   F7         29:09    5:37 
    7     39 Süle Dávid                   06 Sárvári Kinizsi SE            F6         30:50    7:18 
    8     48 Steiner Gréta                99 Jánosháza                     N6         31:10    7:38 
    9     38 Süle Győző László            75 Sárvári Kinizsi SE            F8         32:03    8:31 
   10     70 Gerbert Kinga                87 Ostffyasszonyfa               N7         32:25    8:53 
   11     64 Prisznyák Gábor              78 Vép                           F7         32:29    8:57 
   12     32 Németh Anna                  02 Sárvári Kinizsi SE            N6         32:31    8:59 
   13     67 Szekunda Györgyi             76 Szombathely                   N7         32:36    9:04 
   14     75 Prém-Börényi Rita            01 Szoese                        N6         33:07    9:35 
   15     79 Bődök Ildikó                 90 Celldömölk                    N7         33:18    9:46 
   16     61 Tóth Balázs                  82 Vép                           F7         34:05   10:33 
   17     84 Kovács Tibor                 70 Szombathely                   F8         34:11   10:39 
   18    101 Baksay Szilvia               73 Sárvár                        N8         34:31   10:59 
   19     63 Márk Andrea                  77 Vép                           N7         35:46   12:14 
   20     46 Szomorkovics Alexandra       91 Celldömölk                    N7         36:01   12:29 
   21    109 Török Katalin                81 Sárvár                        N7         36:13   12:41 
   21    110 Török Zsófia                 86 Sárvár                        N7         36:13   12:41 
   23     50 Hargitai Barnabás Attila     04 Szoese                        F6         36:23   12:51 
   24     51 Máté Sándor                  59 Szombathely                   F8         40:48   17:16 

          56 Kiss Nóra                    02 Szombathely                   N6          hiba         
          76 Tulnerr Áron                 04 Szoese                        F7          hiba         

 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német