Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808
protech10000@gmail.com

Eredménylisták

Verseny összesített lista 1998

16. Írottkő Hegyi Futóverseny

 

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Eredmény
1 17 GARAMI ÁRPÁD TANÁRKÉPZŐ-TUDOR 1:13:53
2 16 GULYÁS JÓZSEF KŐSZEG SE 1:17:49
3 97 UTBERT TIBOR ZALATRIATLON 1:19:06
4 26 MAJOR FERENC   1:20:32
5 14 BENCZIK GÁBOR TANÁRKÉPZŐ 1:21:04
6 72 KISS ISTVÁN TEMPO CELL 1:21:11
7 31 MÉLYKÚTI ÁRPÁD IPA BP. 1:21:14
8 20 KOLLÁTH GÁBOR GYÁRVÁRI DSK 1:23:20
9 15 BENCZIK ATTILA BÓLYAI SZOMBATHELY 1:25:16
10 21 KÁLMÁN DÉNES GYŐRI GYÁRVÁROSI 1:26:53
11 24 GÖRÖZDI MÁTÉ GYŐRI GYÁRVÁROSI 1:27:19
12 52 FÜLÖP GÁBOR LOKOMOTIV SOPRON 1:27:50
13 79 GYÖNGYÖSSY RÓBERT  ADMIRAL 1:27:53
14 58 TÓTH TIBOR TUDOR 1:28:42
15 44 SOMOGYI PÉTER GYŐRVÁROSI DSK 1:32:37
16 25 PÓCZEK GYÖRGY EGUIS SE 1:32:38
17 102 TÖRZSÖK PÉTER MCS 1:32:56
18 2 ÁCS LÁSZLÓ TRI-CO TRIATLON 1:33:40
19 18 MARTON LÁSZLÓ   1:33:40
20 22 KRISTÓF GÁBOR GYŐRI GYÁRVÁROSI 1:33:40
21 19 NOVÁK ANDRÁS   1:34:00
22 70 PANKACZI ZOLTÁN SKS 1:35:03
23 96 BÉRCES EDIT ZALATRIATLON 1:35:13
24 6 GÖRÖG GYULA SKS 1:35:20
25 35 DÉVÉNYI ZOLTÁN BKV ELŐRE 1:36:08
26 67 CSERNAI ATTILA VL 1:36:41
27 53 HORVÁTH BALÁZS LOKOMOTIV SOPRON 1:37:27
28 93 TOLDI LÁSZLÓ   1:38:14
29 41 VARGA PÉTER   1:38:38
30 98 ROHONCZI TIVADAR ZALATRIATLON 1:39:18
31 37 PILLISZ SZILÁRD KUEC 1:39:53
32 30 JENEI MÁRIA   1:39:57
33 59 TIMÁR BÉLA LOKOMOTIV 1:39:57
34 8 KOVÁCS ZOLTÁN   1:40:15
35 55 DÖMÖTÖR IMRE GYÁRVÁROSI 1:41:06
36 80 NÉMETH RÓBERT   1:41:19
37 43 VARJU ATTILA TUDOR 1:41:23
38 83 GÁBOR ÁRPÁD FÁRADUNK 1:41:30
39 3 WÁGNER JÓZSEF HALADÁS 1:41:39
40 88 SÖRÖS LÁSZLÓNÉ PHILIPS 1:41:41
41 56 KÓCZÁN JÁNOS LOKOMOTIV 1:42:22
42 94 DOMONEK ZOLTÁN   1:42:37
43 29 JENEI ENIKŐ   1:43:02
44 39 PESTI PÉTER   1:43:10
45 90 HENCSEINÉ K. JUDIT PHILIPS 1:43:15
46 86 SZANDI PÉTER   1:43:21
47 57 SZAKOS PÉTER SKS 1:44:22
48 32 JOÓ BARBARA   1:44:41
49 38 LÁSZLÓ ZOLTÁN   1:45:41
50 50 SOMOGYI GÁBOR GYÁRVÁROSI 1:47:19
51 9 TUNNER ISTVÁN   1:48:29
52 34 DALLOS BÁLINT   1:49:03
53 105 DR TÖRZSÖK FERENC MCS 1:49:17
54 87 CSONKA ZOLTÁN   1:49:31
55 89 NÉMETH MÁRIA PHILIPS 1:49:54
56 99 MOLNÁR RÓBERT   1:50:10
57 81 SZILI ISTVÁN BOX  1:50:44
58 40 DR GYUK PÉTER POTE 1:51:11
59 64 SÁRECZ ÉVA ZE-I TÁJFUTÓ 1:51:17
60 95 JOÓ ZSOLT   1:52:21
61 82 SOMOGYI GERGŐ BOX 1:52:35
62 65 VARGA JENŐ SKS 1:54:30
63 85 MESTERNÉ T. ZSUZSA TANÁRKÉPZŐ 1:55:17
64 12 SZALAI BALÁZS   1:55:30
65 13 MÉLYKÚTI JÁNOS   1:55:33
66 33 HOPP VIKTOR   1:57:06
67 36 MARÓTI FERENC HALADÁS 1:58:02
68 60 TAKÁCS KRISZTIÁN SKS 1:58:07
69 78 SERMAN GÁBOR SKS 1:58:07
70 91 HORVÁTH ATTILA   1:58:48
71 92 SIPOS SZABOLCS TANÁRKÉPZŐ 1:58:48
72 42 TÖREKI RICHÁRD GYÁRVÁROSI DSK 1:59:40
73 7 TÓTH PÉTER   2:01:09
74 100 TSCHÜRTZ ARNOLD   2:01:09
75 69 BORSITS ANDRÁS   2:01:10
76 11 SZALAI ZSOLT   2:02:08
77 54 HORVÁTH ZSOLT LOKOMOTIV SOPRON 2:02:49
78 28 RUZSICS VILMOSNÉ AVON 2:05:02
79 107 PUNGOR CSABA   2:05:53
80 23 INCZE PÉTER SKS 2:06:13
81 77 KAPOLCSI IMRE   2:07:19
82 1 HORVÁTH ATTILA SZOMBATHELYI TK 2:07:19
83 84 BICZÓ ZSOLT FÁRADUNK 2:08:25
84 76 BADICS TÜNDE ZE-I TÁJFUTÓ 2:09:07
85 51 PÉTER ÁGNES SKS 2:09:57
86 74 HÁMORI ISTVÁN SKS 2:11:30
87 61 NÉMETH ISTVÁN   2:14:55
88 104 TÖRZSÖK BOGÁTA MCS 2:15:21
89 5 GEIGER GYŐZŐ SKS 2:15:47
90 106 DR TÖRZSÖK FERENCNÉ MCS 2:16:16
91 101 NAGY MELINDA MCS 2:17:02
92 4 GÖRÖG TAMÁS SKS 2:18:50
93 10 RUZICS KRISZTINA   2:28:16
94 48 HORVÁTH JUDIT SKS 2:30:00
95 71 SZULAI ANDRÁS SKS 2:30:00

 

 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német