Írottkő Futóverseny
9700 Szombathely,
Farkas Károly utca 16.

Tel.: +36-70-384-0808
protech10000@gmail.com

Eredménylisták

Verseny összesített lista 2002

20. Írottkő Hegyi Futóverseny

 

Helyezés

Rajtszám

Név

Egyesület

Eredmény

Korcsoport

1

010

ZSIGOVICS TAMÁS

 

1 10 44

FF

2

078

ZSÓDÉR ZSOLT

KŐSZEG

1 11 55

FF

3

086

MAROS ERVIN

KŐSZEG

1 13 45

FF

4

004

GARAMI ÁRPÁD

BDF-TUDOR

1 14 03

FF

5

107

KIS-KIRÁLY ERNŐ

KVSK

1 16 59

JF

6

084

ROSIA CSABA

 

1 17 47

FF

7

124

SÁSDI ZOLTÁN

KINIZSI

1 19 16

FF

8

073

CSISZÁR GÁBOR

 

1 19 58

FF

9

109

PRAUDA PÉTER

 

1 20 25

FF

10

043

MÉLYKUTI ÁRPÁD

IPA MAGYAR SZ

1 20 33

SF

11

018

KISS ISTVÁN

TEMPO

1 22 38

FF

12

007

SOMOGYI PÉTER

GYŐRI DÓZSA

1 23 07

JF

13

080

FOKI ATTILA

 

1 26 17

FF

14

095

GYÖNGYÖSI RÓBERT

 

1 27 46

FF

15

123

PONGRÁCZ ATTILA

KINIZSI

1 27 55

FF

16

097

KULCSÁR ERNŐ

 

1 29 11

FF

17

119

KOLLER SZILÁRD

 

1 31 10

FF

18

060

BURZIK SÁNDOR

 

1 31 19

SF

19

063

ÁVÁR TIBOR

KŐSZEG

1 32 05

SF

20

019

IFJ. KASPARIK JÁNOS

HALADÁS

1 32 14

JF

21

021

KASPARIK JÁNOS

 

1 32 16

SF

22

009

KRAJCZÁR PÉTER

 

1 33 22

FF

23

011

MARTON LÁSZLÓ

 

1 33 37

FF

24

104

SIMON J. GÁBOR

 

1 35 10

FF

25

106

WÁGNER JÓZSEF

HALADÁS

1 35 10

SF

26

001

SOMOGYI GÁBOR

GYŐRI DÓZSA

1 36 28

FF

27

082

GRÓF OLIVÉR

 

1 36 33

FF

28

059

TÓTH TIBOR

KINIZSI

1 36 39

FF

29

012

BOKI BALÁZS

PÁPAI SE

1 36 40

FF

30

121

SZABÓ BALÁZS

 

1 36 45

FF

31

045

KOLTAI MIKLÓS

GENCSAPÁTI

1 37 33

SF

32

033

HAUER LAJOS

 

1 37 50

FF

33

046

GERŐLY CSABA

 

1 38 06

SF

34

022

BÁNFALVI JÁNOS

 

1 38 09

FF

35

122

SZILI ISTVÁN

 

1 38 10

FF

36

066

GÁBOR ÁRPÁD

 

1 38 40

FF

37

112

SIPOS SZABOLCS

BDF-TUDOR

1 39 03

FF

 38

054

GÖRÖG GYULA

KINIZSI

1 39 40

SF

39

008

RÓNAI FERENC

MOLPLASZT GYŐR

1 39 57

SF

40

117

TOLDI LÁSZLÓ

 

1 40 21

FF

41

042

HOPP VILMOS

 

1 41 04

SF

42

108

SZABÓ BALÁZS

 

1 41 43

FF

43

034

CSINGER PÉTER

 

1 41 45

FF

44

113

CSIKÓS MÁRIA

 

1 41 53

SN

45

038

MARÓTI ISTVÁN

 

1 42 25

SF

46

072

BOZI GYÖRGY

STG

1 42 55

FF

47

130

LAKATOS ATTILA

 

1 43 18

FF

48

092

KISS GÁBOR

 

1 43 29

FF

49

114

MESTERNÉ TEMESI ZSUZSA

FŐISKOLA

1 43 43

SN

50

128

SÖRÖS ERIKA

PHILIPS

1 45 17

SN

51

096

BÉRCES EDIT

 

1 45 17

SN

52

057

ZIEGER ZSOLT

 

1 46 34

FF

53

031

MESITS SÁNDOR

 

1 46 58

FF

54

115

JENEI MÁRIA

 

1 47 15

SN

55

129

SZAKOS PÉTER

S. KINIZSI

1 47 15

FF

56

041

MÉLYKUTI JÁNOS

MENTŐK

1 47 15

SF

57

125

BARTA ZOLTÁN

RAJCZY SPORTISK.

1 47 26

JF

58

050

GÖRÖG TAMÁS

TINÓDI

1 47 26

FF

59

118

GUZMICS SÁNDOR

 

1 47 33

FF

60

049

JOÓ BARBARA

 

1 47 45

FN

61

056

GERESITS TIBOR

 

1 48 04

FF

62

090

KAPOLCSI IMRE

 

1 48 15

SF

63

064

CZEGLÉDY KATALIN

 

1 48 55

FN

64

065

ANDITS KRISZTINA

 

1 48 55

FN

65

089

VARGA PÉTER

 

1 49 17

FF

66

093

ORBÁN RÓBERT

 

1 49 35

FF

67

120

BERTHA GYÖRGY

 

1 50 44

FF

68

126

SOÓS ANDRÁS

RAJCZY SPORTISK.

1 51 24

JF

69

079

MARTH JÓZSEF

STG

1 51 59

FF

70

023

GARAMI ÁRPÁDNÉ

 

1 52 15

FN

71

002

TORNAI JULIÁNNA

 

1 52 24

SN

72

132

FARKAS BENCE

CZ1

1 52 28

JF

73

053

NAGY PÉTER

TINÓDI

1 52 45

FF

74

102

PUNGOR CSABA

BDF-TUDOR

1 53 33

SF

75

036

MOLNÁR LÁSZLÓ ZOLTÁN

 

1 53 46

FF

76

116

HORVÁTH ATTILA

 

1 56 12

FF

 77

013

MIHÁLYFI TAMÁS

SKS

1 56 33

JF

78

110

SIPOS GÁGOR

DAIN TEAM

1 56 36

FF

79

015

KISTERENYEI BALÁZS

 

1 58 14

FF

80

051

KIRSCHNER LÁSZLÓ

TINÓDI

1 58 43

FF

81

101

MÁNYOKI ATTILA

ZALAEGERSZEGI TRIATLON

2 00 10

FF

82

058

PUP VERONIKA

 

2 00 10

FN

83

099

ENCSY TAMÁS

 

2 00 10

SF

84

005

TÓTH JÁNOS

TINÓDI

2 00 30

SF

85

028

VÖRÖS ILDIKÓ

KERESKEDELMI ÉS V.

2 00 45

FN

86

094

DR. GYUK PÉTER

POTE

2 01 40

FF

87

039

BAGAMÉRI SÁNDOR

 

2 02 29

FF

88

131

MESTERHÁZY ATTILA

 

2 02 33

FF

89

062

NÉMETH MÁRIA

 

2 03 05

SN

90

016

HORVÁTH ATTILA

TANÁRKÉPZŐ

2 04 28

FF

91

052

TÖMBÖLY GÉZA

TINÓDI

2 05 21

JF

92

111

DÓKA DIÁNA

 

2 06 17

FN

93

088

CHOVANYECZ EMESE

ZALA TR.

2 10 10

FN

94

040

PÉNTEK GÁBOR

 

2 10 38

FF

95

071

NÉMETH PÉTER

STG

2 13 33

FF

96

067

ZWEILER SONJA

 

2 13 55

FN

97

069

REISTEINER MARC

 

2 13 55

FF

98

029

VECSEI ANDRÁS

SÁRVÁRI KINIZSI

2 14 36

JF

99

003

LISZT FERENC

SKS

2 14 54

JF

100

127

CSEPINÉ ZSOLNAI KATALIN

 

2 15 15

SN

101

081

MOLNÁR RICSHÁRD

STG

2 18 24

JF

102

075

HORVÁTH MÁRTON

STG

2 28 09

FF

103

037

PILNAY SÁNDOR

 

2 28 20

FF

104

077

HORVÁTH ERNŐ

STG

2 29 09

FF

105

026

SZIJÁRTÓ ANIKÓ

SKS

2 29 50

JL

106

006

LISZT KATA

SKS

2 29 59

JL

 


« Vissza az előző oldalra!
Írottkő Futóverseny - MagyarÍrottkő Futóverseny - Német